Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
ZaKotem napisał(a):
pilaster napisał(a): Tym bardziej to jest bez sensu. Zakładając że pedofil ma fantazję uwieczniać swoje "wyczyny" na filmie to na pewno wysyłanie ich w ciemno jakiemuś anonimowi w internecie tylko po to, że jest szansa w zamian otrzymać jego "wyczyny" to naprawdę niesłychanie głupia strategia. Smutny
Bycie "aktywnym" pedofilem to nawet jeszcze głupsza strategia. Ani piniędzy z tego nie ma, ani szansy na reprodukcję biologiczną nie daje, a ryzyko jest wielkie.

Ale daje satysfakcję seksualną. A to biologicznie bardzo silny imperatyw. Z filmami jest inaczej. Ryzyko bardzo duże, niewiele mniejsze niż przy aktywnej pedofilii, a zysk dużo mniejszy - fantazjować można i bez tego.

Cytat:
Cytat:To znaczy potencjalnie jeden sposób na to jest - mafijny. Aby wstąpić do mafii trzeba kogoś zabić. Tutaj aby wstąpić do mafii pedofilów trzeba by w ich obecności zgwałcić jakieś dziecko. Ale w praktyce byłoby to bardzo trudne do przeprowadzenia
Przedstawienia pedofilskich "organizacji" jako czegoś podobnego do mafii jest oczywiście mylące. Lepsze byłoby porównanie z sektą. Pilaster sądzi, że członkowie sekty zdobywają swoje zaufanie zabijając kogoś lub gwałcąc?

Nie ponieważ samo członkowstwo w sekcie nie jest czymś nielegalnym i nie ściąga na członków bezpośredniego ryzyka. Członkowstwo w mafii, czy "organizacji" pedofilskiej wręcz przeciwnie.


Cytat:Takie rzeczy to się robi w sekcie potem, na skutek zdobytego wcześniej zaufania.

A w mafii robi się od razu.
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez pilaster - 11.12.2019, 09:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości