Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
pilaster napisał(a): wyciśnięcie z tych kumpli szmalu jest aktem sprawiedliwości dziejowej. Innymi słowy zakon, Michalkiewcz, Janusz G, krzywdzą ją daleko bardziej, niz kiedyś Roman B i jego ewentualni wspólnicy. Dlatego tez zakon, Michalkiewicz i Janusz G mają bulić, a Roman B i jego wspólnicy moga sobie życ spokojnie nie niepokojeni. Smutny

W zasadzie można sobie nawet wyobrazić jak Roman B i np. ten jego kumpel z konfesjonału, czytają sobie wynurzenia takiego cobrasa, czy Socjopapy i jak rżą przy tym z radochy. Smutny  

Ja rozumiem, że miłość do ulubionej korporacji Cię zaślepia, ale nikt poza Tobą nie pisał nic o żadnych aktach sprawiedliwości dziejowej i nie sugerował, że Chrystusowcy czy Michalkiewicz mieliby odpowiadać za czyny Romana B. Pisał to i tłumaczyłem już kilkakrotnie, więc nie będę powtarzał.

A Roman B. spokojnie został skazany w sądzie karnym - faktycznie spokojne życie.
Natomiast o wspólnikach Romana B. jakimś cudem piszesz też tylko Ty, co nakazuje sądzić, że albo:

1. znowu snujesz swoje teorie spiskowe;
2. posiadasz dowody zaistnienia szeregu przestępstw związanych z czynami Romana B. o których zapewne znowu nie poinformowałeś organów ścigania, tak jak nie poinformowałeś ich o dowodach w kwestii organizowania nękania biednego Stasia. Ładnie to tak?

Pilaster napisał(a):Ani Kościół, ani zakon nie odpowiadają za czyny Romana B. Nie zachęcali go, nie pomagali mu, nie chronili i nie osłaniali przed wymiarem sprawiedliwości.

Zgadza się i dlatego nikt nie próbuje ich pociągać do odpowiedzialności za czyny Romana B. O czym wiedziałbyś, gdybyś w końcu przeczytał wyrok o którym tak namiętnie się wypowiadasz.

pilaster napisał(a): I rzeczywiście, socjopapa, czy cobras mają rację. Żadne sądy, procesy, etc nic nie dadzą. ONI mają sądy prokuratury i policję w kieszeni - praktyczna bezkarnosć Romana B jest tu najlepszym dowodem.

I znowu łżesz jak pies. Jak godzisz to ze swoją religią, która nakazuje nie kłamać? Czy może na jakichś wyższych poziomach wtajemniczenia są jakieś chrześcijańskie takije?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez Socjopapa - 11.12.2019, 10:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości