Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta
pilaster napisał(a): bert

Cytat:zamiast dwóch lat i jednej ofiary realnej miałby dodatkowo wiele lat i wiele ofiar "wirtualnych".

A ile takich wirtualnych małolat jest warte jednej realnej? To są rzeczy kompletnie nieporównywalne "wartościowo" Oczywiście, zapewne każdy pedofil chętnie sobie weźmie cudze "pamiątki", czemu nie. Ale żeby w zamian wysyłać własne? W ciemno, komuś kompletnie nieznajomemu?

Wystarczy, że te fotografie wyśle jednemu: adminowi strony. A potem dostanie dostęp do fotografii różnej jakości. Z relacji prasowych wynika, że w zorganizowanych grupach to tak funkcjonowało, im więcej wysyłasz, tym większy dostęp dostajesz. A przelicznik był lepszy niż 1:1. Reszta to to, co cały czas powtarzam: kalkulacja ryzyka w stosunku do korzyści.

Cytat:
Cytat:wystarczą fotografie bez retuszu, które wysyła się drugiej stronie. Albo adminowi serwisu. Nawet przy założeniu, że to jest oszust i wykorzystuje cudze materiały, to za samo wysyłanie pedofilskich fotek idzie się do pierdla. Dlatego właśnie wysłanie takiej fotki jest tym "uwierzytelnieniem" w kręgu wzajemnej wymiany fotografii.

I tak i nie bo to działa w obie strony. Aplikujący do mafii też chciałby mieć jakies gwarancje że aplikuje właśnie do mafii, a nie do policyjnej prowokacji.

Równie dobrze mógłbyś twierdzić, że zabijając dla mafii nigdy nie wiesz, czy otaczający ciebie mafiozi nie są szpiclami policji, którzy czekali, aż wreszcie przepiłujesz gardło temu bezdomnemu, zanim Ciebie nie aresztują.

Jeżeli skontrargumentujesz, że "policji nie wolno", no właśnie. Policji nie wolno też wysyłać pedofilskich fotek.

Cytat:Nieśmiały Zatem niech oni najpierw jemu wyślą jakieś "materiały". I tak następuje obustronny klincz.

Jeżeli mówimy o osobie, która już sama uwiodła i zgwałciła jakieś dziecko, to ta dyskusja jest zbyteczna. Taka osoba ma silny popęd pedofilski, na tyle silny, żeby zaryzykować wsadzenie do pierdla za przestępstwa "w realu". Dla niej więc podjęcie ryzyka w celu zaspokojenia popędu nie jest niczym nowym, więc, khem, zaryzykuję stwierdzenie, że taka osoba podejmie takie ryzyko. Prędzej, niż osoba, która tylko lubi oglądać, a sama jeszcze przestępstwa w realu nie popełniła
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stanisław Michalkiewicz – Najwybitniejszy hipokryta - przez bert04 - 11.12.2019, 10:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości