To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla przyszłych apostatów. Inicjatywa
#1
Ponieważ ostatnie "how to" jeszcze bardziej (tak naprawdę - bezprawnie!) utrudniło wystąpienie z Kościoła Rzymsko-Katolickiego, dorzucając obowiązkowe osobiste stawiennictwo dwóch świadków (a najlepiej jeszcze do tego rodziców albo chrzestnych), trzeba się jakoś wspierać.

Myślałem kiedyś, iż wystarczy notarialne poświadczenie własnoręczności podpisu, ale wiadomo - prawo kościelne jest ponad prawem polskim (mówi zresztą o tym Art. 7. 1. Prawa o stowarzyszeniach...).

Pomyślałem, że przydałoby się zestawić listę województw i forumowiczów, którzy w razie czego mogą wesprzeć osoby przygotowujące się do apostazji, pełniąc rolę świadka.

Mam na myśli osobiste stawienie się w konkretnej parafii z dokonującym apostazji forumowiczem i złożenie odpowiednich podpisów (niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem).

Prosiłbym o wpisywanie się osób, które mogą bezpłatnie (ewentualnie za drobną gratyfikacją finansową lub barterową - wiadomo, zwrot kosztów podróży i poświęcenie cennego czasu) złożyć swój podpis na akcie apostazji innych forumowiczów.

Województwo - nick

Nie chcę tutaj niepotrzebnych dyskusji, tylko konkretne deklaracje.

Byłoby wskazane, moim skromnym zdaniem, aby przykleić ten temat, gdy liczba chętnych przekroczy 10 osób.
Postanowiłam zebrać wszystkie informacje z wątku do pierwszego posta. Wszystkich chętnych proszę o dopisywanie się w temacie, wszystkich pominiętych (każdy może się pomylić) proszę o priv - Mojwa

Nicki powtarzają się, gdy ktoś wpisał więcej niż jedno województwo.

Chętni świadkowie
Mazowieckie:
Warszawa - Cleo
Warszawa i okolice - pawel.wlodek
Warszawa - idiota
Warszawa - xjasiux
Warszawa - Al-Rahim
Warszawa - Borek
Radom - Lumberjack
mazowieckie - Forge
Radom - kyrios

Wielkopolskie:
Poznań - Bart
Poznań - Allex
okolice Piły (wakacje, święta) - agnostos
Piła - Sumak
południowa Wielkopolska - Mateusz
Leszno i okolice + czasem Poznań - Thor
Poznań i okolice (okolice najchętniej z transportem) - Mojwa od 19.10.2010

Zachodnio-pomorskie:
Koszalin i okolice - Enkidu
okolice Koszalina - Adam
Szczecin - Laukon

Pomorskie:
Trójmiasto i okolice - Kilgore Trout
Trójmiasto - Mushi
Trójmiasto - daras28-82

Śląskie:
Ruda Śląska i okolice - Wotanskrieger
Częstochowa + czasem Śląsk (Oczko ) - kkap
Częstochowa - Titus
Okolice Gliwic - MasterFilter
Gliwice - Rexerex
Jaworzno - <&>

Małopolskie:
Kraków - Agnostos
Kraków - Fils
Kraków - anonim1

Opolskie:
opolskie - Tsumoso
czasem opolskie - pawel.wlodek
czasem opolskie - xjasiux
opolskie - jesso

Łódzkie:
Łódź (i cała Polska za transportem Oczko ) - CUBE999
łódzkie - Forge
Łódź - Sagitarrius
łódzkie (przy dobrych wiatrach cała Polska Oczko ) - Own3d

Kujawsko-pomorskie:
kujawsko-pomorskie - Brainless
Bydgoszcz - karlos
Toruń - Windziarz
Pacyfikator - Toruń

Dolnośląskie:
Wrocław - Bohoh
dolnośląskie - jesso
Wrocław - exodim

Świętokrzyskie:
Kielce - Sagitarrius

Warmińsko-mazurskie:
warmińsko-mazurskie - prrrszalony
Olsztyn - Pacyfikator

Lubelskie:
Lublin - Shaw89

zachęcam do uzupełniania listy!
Null pointer exception
Odpowiedz
#2
swietna inicjatywa

trójmiasto i okolice - Kilgore (akt apostazji nawet dla Cleo bym podpisal z radoscia)
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#3
Dzięki Kilgore, już nie trzeba Oczko

Dopiszcie mnie, woj. Pomorskie + okolice Torunia.
Odpowiedz
#4
Athei Overlord napisał(a):Ponieważ ostatnie "how to" jeszcze bardziej (tak naprawdę - bezprawnie!) utrudniło wystąpienie z Kościoła Rzymsko-Katolickiego, dorzucając obowiązkowe osobiste stawiennictwo dwóch świadków (a najlepiej jeszcze do tego rodziców albo chrzestnych)

CO!!??

Mieszkam w Rudzie Śląskiej więc komus z okolic mógłbym pomóc. Oczywiście tylko kiedy miałbym wolny czas.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#5
Warmińsko-Mazurskie - X-X-X-X-X-X i X-X-X-X-X-X2: dwie osoby. Kontaktować się w razie czego z dwójką; jedynka hasło zapodziała.
Odpowiedz
#6
Do niedawna miałem ten ból !

Ale służę swą osobą - chwilowo / 6 m-cy / wschodnie Mazowsze z zach. Podlasie !
Np. dawne woj. ostrołęckie, siedleckie, łomżyńskie !!!
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#7
Trójmiasto ( wiem, że to nie województwo ) - NoBody ...
Odpowiedz
#8
Poznań - Bart.
Odpowiedz
#9
A czy Ci, którzy nie chcą wystąpić z tej mafii mogę mieć jakieś kłopoty wynikłe z bycia świadkiem?
Odpowiedz
#10
Witam,
taka lista powstała na forum serwisu apostazja.pl
http://forum.apostazja.pl/viewtopic.php?t=211
zachęcam do dopisywania się Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#11
forge napisał(a):A czy Ci, którzy nie chcą wystąpić z tej mafii mogę mieć jakieś kłopoty wynikłe z bycia świadkiem?

Wieczne potępienie :twisted:
Odpowiedz
#12
Cleo napisał(a):Wieczne potępienie :twisted:

A to spoko Oczko

Ja bym mógł komuś z województwa opolskiego pomóc. Sam też kiedyś pewnie będę potrzebował wsparcia ale wolę to jeszcze opóźnić aż do czasu kiedy nie będę mieszkał w tym moim "pierdziszewie wielkim" a już będę na swoich śmieciach i gdzie indziej.
Odpowiedz
#13
Mazowieckie (Warszawa i okolice), Opolskie (okazjonalnie bywam tu ostatnio ;-) ) - pawel.wlodek
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#14
Scully - Kraków (okolice to tylko jak ktoś mnie odwiezie)
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#15
Jeśli chodzi o apostazję i ostatnie zmiany w popierdolonych przepisach kościelnych, to ja bym to olał. Mam takiego pomysła żeby powołać się na ustawę o ochronie danych osobowych i zażądać natychmiastowego usuniecia moich danych z parafialnej ewidencji. Jeszcze nie wypróbowałem ,ale się przymierzam i nie mam zamiaru szukać żadnych świadków :evil:
Prorok vs fanatyzm :wall:
Odpowiedz
#16
Koszalin i okolice(z jednym wyjątkiem niestety)
[SIZE="2"]0 wyruchanych kóz + 153 wyruchane kozy = 134 obsrane jelenie i kupa spamujących kamieni. No i Goebbels oczywiście.[/SIZE]
Odpowiedz
#17
Ja każdemu podpiszę taki papier, jedynie nie odpowiadam za trudności obiektywne, np. jak ktoś z Suwałk będzie mnie prosił, a ja jestem ze Środkowej Polski i do tego nie mam autka Oczko

Natomiast nie ma problemu: CUBE999 - ŁÓDŹ.

W Łodzi i aglomeracji łódzkiej to żaden problem, natomiast mogę nawet podpisać komuś w Zakopanem, jeśli ten ktoś mi załatwi transport. Proste ;>
Odpowiedz
#18
Poznań - Allex

Ja trafiłem na młodego i głupiego księdza, który nie wiedział, że świadkowie muszą być obecni i wmówiłem mu, że ich podpisy na akcie wystarczą. I się udało. Uśmiech
The only thing we have to fear is fear itself - Franklin D. Roosevelt

Cdesign proponentsists
Odpowiedz
#19
Kujawsko - pomorskie - Bezmózgowiec
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#20
Eremita napisał(a):Jeśli chodzi o apostazję i ostatnie zmiany w popierdolonych przepisach kościelnych, to ja bym to olał. Mam takiego pomysła żeby powołać się na ustawę o ochronie danych osobowych i zażądać natychmiastowego usuniecia moich danych z parafialnej ewidencji. Jeszcze nie wypróbowałem ,ale się przymierzam i nie mam zamiaru szukać żadnych świadków :evil:

Ciężka sprawa...

Kościół Katolicki a ochrona danych osobowych
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości