To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie dla przyszłych apostatów. Inicjatywa
#61
Gdynia - poszukuję świadków i świadkować mogę ;P
Odpowiedz
#62
Leszno i okolice + Poznań (czasem) mogę świadkować, tylko dowód wyrobię Uśmiech

Odpowiedz
#63
Witam serdecznie ja również chętnie pomogę osobą z okolic Katowic jako świadek. Sam z zamiarem apostazji wstrzymuje się do chwili usamodzielnienia
Odpowiedz
#64
Cytat: Gdynia - poszukuję świadków i świadkować mogę
Mogę być świadkiem, ale wracam dopiero w marcu do PL (jak nikogo nie znajdziesz w międzyczasie, chętnie poświadkuję. Generalnie polecam się na terenie Trójmiasta.
The spice must flow
Odpowiedz
#65
Kraków - świadkować mogę.
[INDENT][SIZE="1"]"Bogowie to spełnione pragnienia ludzkie" Ludwig Andreas Feuerbach[/SIZE][/INDENT]
Odpowiedz
#66
Kraków - forneus
Odpowiedz
#67
Mam prośbę, poszukuje świadków do wystąpienia z kościoła i porady gdzie mam to zrobić. W skrócie. Ponieważ w moim otoczeniu nie ma ateistów, nikt nie chce mi pomóc moja rodzina i znajomi umywają ręce, uważając iż to nie ich sprawa jako osób wierzących. Z powodu zawiłości mojego życia często się przeprowadzałam więc zostałam ochrzczona w innym kościele, innym bierzmowana a teraz mieszkam tez w innym miejscu. Druga sprawa potrzebuje osoby która potrafi rozmawiać z księdzem bo ja już tego nie potrafię jestem zbyt znerwicowana. Najchętniej osób z okolic Katowic, zwracam koszty za ewentualny dojazd do 100km. Nie zwracam za bilety świadkom Jehowy i facetom po 35 roku życia szukającym przygody. Z chęcią oprowadzę po okolicy. Ewentualne spotkanie odbędzie się popołudniu i w weekend z powodu mojej pracy. Kontakt 22441938
Imagine there's no Heaven It's easy if you try No hell below us Above us only sky It isn't hard to do
Nothing to kill or die for And no religion too
Odpowiedz
#68
Krakow- świadkuję

lista swiadkow http://swiadkowie.apostazja.pl/spis.php
iwecej informacji na http://www.apostazja.pl
Nie jestem pewien czy wolno mi to to linkować:
Katowice
atoh the_new_guy@o2.pl
ih8paula ih8paula@gmail.com
Maciek Ślęczka sleczka.maciek@gmail.com
evangelion gg 8162046
Nesule GG 4152479, nesule@o2.pl
mozo tel 782668617
byxx gg 616346
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz
#69
Gratuluję dobrego towarzystwa!!!!!1



Pół roku temu zadałem pytanie i jakoś nikt z pożal-się-Boże (którego nie ma) -Apostatów nie raczył odpowiedzieć.

Zatem potarzam:
jak wypisać się z któregoś spośród Kościołów Protestanckich??

Znam kogoś, kto chciałby.
Odpowiedz
#70
Jajacek napisał(a):Gratuluję dobrego towarzystwa!!!!!1
Ech, to tak jak z pretensją do garbusa o to że ma dzieci proste. :twisted: Oczko
[SIZE="1"]Człowieku żyj i pozwol żyć bliźniemu swemu.
Czesław Szymoniak[/SIZE]
Odpowiedz
#71
A może tu nie ma protestantów, więc nikogo to nie interesuje?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#72
Jajacek napisał(a):Zatem potarzam:
jak wypisać się z któregoś spośród Kościołów Protestanckich??

Znam kogoś, kto chciałby.

A ten ktoś nie mógłby zapytać w swoim kościele/zborze?
[SIZE="1"]
Dyskusja z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje.
Dlatego ignoruję: http://www.ateista.pl/member.php?u=410
[/SIZE]
Odpowiedz
#73
Nie mógłby.
Na tym wątku nie udziela się też żaden ksiądz katolicki.
Tej osobie, o której mówię niełatwo pytać w swoim zborze, tak samo jak Wy nie pytacie po parafiach.
Odpowiedz
#74
Mam znajomego zielonoświątkowca. Jeśli nie zmienił numeru GG to mogę go zapytać, o ile Twój znajomy jest zielonoświątkowcem.
[SIZE="1"]
Dyskusja z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje.
Dlatego ignoruję: http://www.ateista.pl/member.php?u=410
[/SIZE]
Odpowiedz
#75
Dzięki Anonim1 na pewno coś jeszcze wymyślę nadal szukam jeszcze jednego świadka

Mam pytanie w sprawie apostazji. Gdzie tego dokonać w kościele gdzie byłam ochrzczona- księdze chrztu(słyszałam, ze tam musi być wypis) czy może księdze parafialnej gdzie obecnie mieszkam?

No tak i jak zwykle zostanę bez odpowiedzi.Język

Pisanie postow co pare godzin, nie przyspieszy odpowiedzi co najwyzej zirytuje potencjalne osoby chcace odpowiedziec :C - mod
Imagine there's no Heaven It's easy if you try No hell below us Above us only sky It isn't hard to do
Nothing to kill or die for And no religion too
Odpowiedz
#76
W parafii miejsca zamieszkania. Wejdź np. na http://apostazja.pl i poczytaj trochę..
Odpowiedz
#77
Matt Kaboom napisał(a):Mam znajomego zielonoświątkowca. Jeśli nie zmienił numeru GG to mogę go zapytać, o ile Twój znajomy jest zielonoświątkowcem.
Myślę i myślę. Za nic nie mogę sobie przypomnieć, a głupio mi go znów pytać (po raz setny). Uśmiech Może samo wyjdzie z rozmowy. :/
Odpowiedz
#78
Szczecin - mogę świadkować.
Odpowiedz
#79
Jeśli ktoś został w jakimkolwiek kościele ochrzczony, to posiada ta osoba na to dokument.
Ten dokument i dokumenty aktualnego zamieszkania, przedstawjając w sądzie robi się po
prostu za opłatą wypis z danej instytucji (w sądzie i z pokwitowaniem). Sąd z kolei powiadamia parafją chrztu danej osoby. Ta parafia z kolei posyła odpowiednie pismo do
biskupa i do vatykanu. Bez żadnych świadków. Bo każdy z nas po ukończeniu 18 roku życia jest osobą suwerenną. Taka to kolej rzeczy w zachodniej Europie. Bez dwuch zdań -
bez potrzeby podania powodów, bez świeadków. To po prostu rozwiązanie umowy – jak
w wypadku umowy na korzystanie z telefonu, mieszkania itp.
Dlaczego w naszej ojczystej krainie wprowadzono takie powikłania tej sprawy,
to oczywiste. Aby w statystykach było tyle i tyle "wiernych" co każdemu barankowie sugeruje, iż oj aż tyle do tego należy, to i ja "muszę" bo co powiedzą inni ..?
Powinno utworzyć się coś, co dąży w polityce do zmiany takich praw. Nie może być, że do polityki i w zarządzaniu Państwem wpieprza się jakaś religia. Ani w edukacji nie mają nic do szukania.!
Odpowiedz
#80
Cytat:Ten dokument i dokumenty aktualnego zamieszkania, przedstawjając w sądzie
W jakim sądzie i w jakim postępowaniu?

Skąd masz taką informację? Możesz podać jakąś podstawę prawną?

pozdrawiam
Laukon
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości