To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Makiawelizm" - wiersz
#61
A ja jestem aseksualistką i bardzo się z tego cieszę! :-P
Odpowiedz
#62
Spoko, tylko nie nazywaj zdrowych zachowań lewackimi. Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#63
Skrajna Prawa NJN napisał(a):A ja jestem aseksualistką i bardzo się z tego cieszę! :-P

A my cieszymy się Twoim szczęściem Uśmiech Żyj sobie jak chcesz. Ale jak o tym piszesz na otwartym forum to nie dziw się, że to wzbudza w ludziach śmiech i politowanie.

PS: Skąd mnie z Michnikiem skojarzyłaś Język ?
PS2: Dalej czekam na jakieś argumenty odnośnie Twojej wizji państwa oraz ogólnej słuszności poglądów. Póki co tylko powtarzasz jakie to one nie są zajebiste i bluzgasz na liberałolewaków Język
Odpowiedz
#64
*wybaczcie, nie czytałam całego tematu, korci mnie, zeby wiersz skomentować*

Po tym wierszu doszłam do wniosku, że Twoja ideologia jest jeszcze bardziej poryta niż myślałam i że RM jeszcze bardziej pierze mózgi niż mi się wydawało.

oczywiście, krzywdzić drugiego człowieka, który tak samo jak zdecydowana większość populacji pragnie tylko spokojnie żyć, z powodu jakieś chorej idei nienawiści. Bo jest inny?
Cytat:tolerancja - twór medialny
wciąż zabrania mówić co naprawdę myślisz
"Wolność, Równość, Braterstwo" -
- oto puste słowa!

aseksualizm - twór fanatyków
wciąż zabrania robić, czego naprawdę chcesz
"Wolność, Niewinność, Czystość" -
- oto puste słowa!
< to jest podobnie bezsensowne jak powyżej przytoczony fragment Duży uśmiech

A w ogóle to wiersz jako wiersz jest wg mnie niezły, ale jego przesłanie - nie za bardzo, mówiac eufemistycznie.


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#65
NJN - czujesz się zagrożona? Słyszysz jakieś głosy?
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#66
- ||| - napisał(a):NJN - czujesz się zagrożona? Słyszysz jakieś głosy?

Widzę, Przyjacielu, że masz jakieś kompleksy... Płacz
Odpowiedz
#67
A mi się wydaje, że jest dokładnie na odwrót Oczko
Odpowiedz
#68
Skrajna Prawa NJN napisał(a):Chcecie, abym "wyleczyła" się z prawicowości i została lewaczką/liberałką????

NIEDOCZEKANIE WASZE!

:evil::evil::evil:
modlimy się o to co wieczór...
i błagamy Allacha by na ciebie wejrzał!
Skrajna Prawa NJN napisał(a):Widzę, Przyjacielu, że masz jakieś kompleksy... Płacz
widzę, że czytasz encyklopedię...
po co jaki tak nie rozumiesz co w niej piszą?

Odpowiedz
#69
http://proust.25.pl/czytaj.php?id=26532
A widzieliście to?
Odpowiedz
#70
Tak,
Cytat:Cechy, których szukam u mężczyzny:
Odpowiednie poglądy polityczne, inteligencja, rozsądek, uczciwość, prawdomówność, lojalność, odwaga, niezłomność, siła psychiczna, zdecydowanie.
czyżby kłamstwo ? :p
antyseksualista chyba by odpowiedzał: "niczego" albo coś w ten deseń ...
... chociaż nie jestem antyseksualistą, więc w sumie nie wiem co by odpowiedział :p
Odpowiedz
#71
NoBody napisał(a):czyżby kłamstwo ? Język

To samo napisała o kobietach...

A patrzcie na to co wrzucił Hastur:

NJN napisał(a):W realnym świecie nie mam przyjaciół, więc nie mogę odpowiedzieć na to pytanie.

Cytat:Potwornie boję się piorunów, elektryczności, erotyki, gwałtów, bólu, chorób, śmierci, problemów szkolnych, wyśmiania, porażek, "zlewaczenia" mojej Ojczyzny itd.

Smutne Smutny.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#72
tydzień mnie nie było i przegapiłem taki lolokopter...
Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni - Bukowski

- Panie Trout - spytała - czy jeśli wygram, będę mogła zabrać też siostrę?
- Gówno - odpowiedział Kilgore Trout - Myślisz, że pieniądze rosną na drzewach? - Vonnegut
Odpowiedz
#73
Tak to już jest, że wszędzie, gdzie się pojawiam, wywołuję kontrowersje. ;-)

P.S. Uważam, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety, powinni mieć odpowiednie poglądy i cechy charakteru.
Odpowiedz
#74
Cytat:Tak to już jest, że wszędzie, gdzie się pojawiam, wywołuję kontrowersje.

tak, patrzcie na mnie, ja, sluchajcie mnie, ja, jestem wyjatkowa, wszyscy patrza na mnie i mowia o mnie, ja, ja.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#75
Kononowicz też wywoływał kontrowersje. I Sowińska. I Jola Rutowicz. Zabawne, tylko że niemal nigdy kontrowersji nie wywołują osobnicy mówiący coś mądrego.
Rząd nie rozwiązuje problemów, on je finansuje
Odpowiedz
#76
Przypominam, że przed laty ATEIZM był bardzo kontrowersyjny.
Odpowiedz
#77
http://pl.wikipedia.org/wiki/Megalomania
Cytat:Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym.

chyba do kogoś tu pasuje...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#78
Skrajna Prawa NJN napisał(a):A ja jestem aseksualistką i bardzo się z tego cieszę! :-P

więc jesteś także skrajnie
- antynarodowa
- antyrodzinna
- anty-life

chciałbym widzieć to twoje państwo w akcji, gdzie zebrałabyś podobnych Tobie

w praktyce wyglądałoby to jak takie Getto, gdzie zjeżdzają się takie oszołomy i po jednym pokoleniu bezpotomnie umierają...

...hej, popieram takie coś :mrgreen:
Odpowiedz
#79
"Takie oszołomy"

Ja Cię nie obrażam. Dlaczego więc Ty obrażasz mnie?
Odpowiedz
#80
Och, wybacz. Często mam tak, że piszę/mówię to co myślę.

Ale de facto oszołom pochodzi od oszołomiony. A mówić, że czyjeś poglądy są wynikiem "oszołomienia"/naiwności to już tak średnio obrażanie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości