To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wszystko wolno, hulaj dusza
#61
blasphemic napisał(a):Belkocik,
ale czego mozna sie spodziewac po publikacji NCz.

Nie ma to jak leninowska metoda dyskusji..
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#62
pilaster napisał(a):Nie ma to jak leninowska metoda dyskusji..

Nie czekalem dlugo na efekt prawa Godwina

:ogorek: :ogorek: :ogorek: :ogorek: :ogorek: :ogorek: :ogorek: :ogorek:
Odpowiedz
#63
blasphemic napisał(a):Belkocik,
ale czego mozna sie spodziewac po publikacji NCz

Autor z godnym podziwu wysilkiem siegnal do statystyki i chwala mu za to potem przez 2/3 calego wywodu zrobil wyklad z historii i nagle bez jakigokolwiek cienia dowodu przeszed do wyciagania wnioskow i znajdowania przyczyn ktore sa 'belkocikiem' pozbawionym tresci. Jedno jest jednak jasne postawiona na wstepie teza jakolwiek karkolomna jest rownie karkolomnie broniona na koniec pomimo solidnego ladunku statystyki.

smrodek,
ale czego sie mozna spodziewac po kims, kto nie ma nic do powiedzenia.

autor przyszedl i puscil baka. bez wysilku, bo go nadcisnienie od srodka rozsadzalo. bylo "pryt" i zostal smrodek.
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#64
sir_skiner napisał(a):smrodek,
ale czego sie mozna spodziewac po kims, kto nie ma nic do powiedzenia.

autor przyszedl i puscil baka. bez wysilku, bo go nadcisnienie od srodka rozsadzalo. bylo "pryt" i zostal smrodek.

A co zabolalo? W ktorym miejscu bardziej? Rozumek czy pytka?
Odpowiedz
#65
No lol, przychodzi i mówi, że skoro było umieszczone w jakimś nielubianym przez niego czasopiśmie to jest be...
Weź się zajmij treścią konkretnie, a nie tym gdzie to było umieszczone poza tym forum...
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#66
FlauFly napisał(a):No lol, przychodzi i mówi, że skoro było umieszczone w jakimś nielubianym przez niego czasopiśmie to jest be...
Weź się zajmij treścią konkretnie, a nie tym gdzie to było umieszczone poza tym forum...

Mamy tu towarzystwo wzajemnej masturbacji... brawo.

Jedno niewinne zdanie, jedna pozbawiona emocji opinia wywoluje odzew godny wojen religijnych. Oczywiscie wszystko w imie idei, pustego zauroczenia ideologia....
Oczywiscie nie moze sie obejsc bez lamerskiego LOL -taki argumencik cienko pierdzacego, do tego dorzuce odnoszenie sie w trzeciej osobie przy kims kto jest przeciez obecy i potrafi samodzielnie przeczytac ich tresc. A to juz nasi rodzice nazywaja brakiem kultury.

Ale wrocmy do tematu. Czyli nieszczesnego zdania mojej opinii ze NCz to gazetka ktorej poziom jest zenujaco niski. Czego sie dowiedzialem z zamian? Ze jestem komunista! a jakze, argument godny bezkrytycznych czytaczy NCz, analogia z czytelnikami Naszego Dziennika jest az nadto widoczna.
Do tego dorzucono argument fekalny, tak ladnie organoleptycznie rozpoznany przez kolejnego obronce w opasce na oczach swego pana i guru. Dobrze ze nos nie jest zasloniety opaska bo oczy i uszy juz tak.

Jestescie moji drodzy zaprzeczeniem idei ktora tak odwaznie i bezkrytycznie bronicie. I kolejnym dowodem na mialkosc i niszowosc jej istnienia. Zostaje wam tylko gra w salonowca...

Nie pozdrawiam
Odpowiedz
#67
Oj, wymieniaj dalej jakimi to bezwartościowymi argumentami się posługujemy...
Zapominasz tylko, że to Ty pierwszy użyłeś argumentum ad hominem.
Ale jak to szło? "Dostrzegać drzazgę w oku bliźniego, a nie dostrzegać belki we własnym"?

Ja nie zgadzałem się we wszystkim z autorem, ale nie powiedziałem: Napisane do NCz, więc do dupy z tym wszystkim...
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#68
FlauFly napisał(a):Oj, wymieniaj dalej jakimi to bezwartościowymi argumentami się posługujemy...
Zapominasz tylko, że to Ty pierwszy użyłeś argumentum ad hominem.
Ale jak to szło? "Dostrzegać drzazgę w oku bliźniego, a nie dostrzegać belki we własnym"?

Ja nie zgadzałem się we wszystkim z autorem, ale nie powiedziałem: Napisane do NCz, więc do dupy z tym wszystkim...

Innymi słowy, wykaż słabość argmentu:
Zacytowany z NCz artykul jest słaby merytorycznie, uzyte argumenty niespojne z teza, wnioski fałszywe lub nielogiczne; dlatego tez potwierdza to moja opinie ze publicystyka NCz stoi na słabym poziomie i stanowi kolejny dowod ze nie nalezy uznawac jej jako wiarygodnego zrodla informacji ani cennych opinii.

W ramach cwiczen przeczytaj jeszcze raz dalsza czesc mojej orginalnej wypowiedzi gdzie podalem uproszczona argumentacje oczywiscie ale przeciez wszyscy wiedza ze nie tutaj jest problem tylko w tym pierwszym zdaniu. A scislej w moim ataku na mekke UPRu i w domysle na ich zidiocialego szefa ktory niczym prorok ma swych zaslepionych wyznawcow. A to jak wiemy nie moze ujsc na sucho. I na tym sie konczy wolnosc o ktorej tak chetnie krzycza na wszystkich odpustach UPRowe ludki, bo o UPRze albo mowimy dobrze albo wcale. Czy to nie przypomina ci innej organizacji? I innych ludzi?

Czy wszystko co napisalem wymaga odemnie dowodu? Bo zapewne zaraz mi to zarzucisz ze aby napisac ze JKM jest idiota to musze to najpierw udowodnic, (co na marginesie nie jest takie trudne) Albo ze UPRowe ludki nie nazywaja wszystkich ktorzy sie z nimi nie zgadzaja komunistami albo pedalami... chyba sam w to nie wierzysz. Prawda?

O argumentach uzytych przeciwko mnie juz napisalem wiec nie bede sie powtarzal.

Aby uczestniczyc w dyskusji trzeba do niej dorosnac... moi drodzy
Odpowiedz
#69
Cytat:Oczywiscie nie moze sie obejsc bez lamerskiego LOL

lol
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#70
Cytat:Zacytowany z NCz artykul jest słaby merytorycznie, uzyte argumenty niespojne z teza, wnioski fałszywe lub nielogiczne; dlatego tez potwierdza to moja opinie ze publicystyka NCz stoi na słabym poziomie i stanowi kolejny dowod ze nie nalezy uznawac jej jako wiarygodnego zrodla informacji ani cennych opinii.

Chyba zapominasz, że autorem artykułu jest ziom, który wkleił go tutaj więc rozmawiaj z nim, a nie z NCz. W ogóle po co odnosisz się do NCz?

Cytat:W ramach cwiczen przeczytaj jeszcze raz dalsza czesc mojej orginalnej wypowiedzi gdzie podalem uproszczona argumentacje oczywiscie ale przeciez wszyscy wiedza ze nie tutaj jest problem tylko w tym pierwszym zdaniu. A scislej w moim ataku na mekke UPRu i w domysle na ich zidiocialego szefa ktory niczym prorok ma swych zaslepionych wyznawcow. A to jak wiemy nie moze ujsc na sucho. I na tym sie konczy wolnosc o ktorej tak chetnie krzycza na wszystkich odpustach UPRowe ludki, bo o UPRze albo mowimy dobrze albo wcale. Czy to nie przypomina ci innej organizacji? I innych ludzi?

Tak, tak, ciekawe co jeszcze się dowiem o sobie? Tak po prawdzie nie jestem zwolennikiem UPR, w ogóle nie mam nic wspólnego z tą partią, nie modlę się do JKM, ani nawet tej gazety nie czytam...
Jedyne co krytykowałem to Twój argumentum ad hominem, nic poza tym, nie odnosiłem się do skrótowej krytyki nawet.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#71
FlauFly napisał(a):Chyba zapominasz, że autorem artykułu jest ziom, który wkleił go tutaj więc rozmawiaj z nim, a nie z NCz. W ogóle po co odnosisz się do NCz?

Ale to co autora tak oburzylo nie bylo zwiazane z moja rzeczywiscie niechlujna recenzja jego pracy a wlasnie z moja uwaga do NCz.

Cytat:Tak, tak, ciekawe co jeszcze się dowiem o sobie? Tak po prawdzie nie jestem zwolennikiem UPR, w ogóle nie mam nic wspólnego z tą partią, nie modlę się do JKM, ani nawet tej gazety nie czytam...
Jedyne co krytykowałem to Twój argumentum ad hominem, nic poza tym, nie odnosiłem się do skrótowej krytyki nawet.

Ale ja nie pisalem o tobie w kontekscie UPRu itp klimatow. Jesli czujesz sie obrazony to nie taka moja byla intencja za co przepraszam.
Inna sprawa ze stare powiedzenie mowi "uderz w stol a norzyce sie odezwa"

Swoja droga dlaczego nie skrytykowales autora argumentu porownujacego mnie do komunisty ktory jest daleko bardziej ad hominem niz moja uogolniajaca uwaga o NCz? Dlaczego nie zwrociles uwagi panu z rozwinietym zmyslem wechu ktory poczul smrod? He?

Moze dlatego ze teraz widzisz ze mlasnoles cos bez zastanowienia idac za tlumem

Moja krotka obecnoscia na tym forum chyba juz udowodnilem ze jestem fair dyskutantem, potrafie przyznac racje ale i potrafie dochodzic swoich spedzajac godziny w internecie na szukaniu zrodel. Oskarzajac mnie o brak szacunku dla internetowego interlokutora walisz kula w plot moj drogi.
Odszukaj moj watek w ktorym dyskutuje o opiece zdrowotnej w USA, konczy sie on pokojowym Pozdrawiam

mimo wszystko pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#72
Cytat:Swoja droga dlaczego nie skrytykowales autora argumentu porownujacego mnie do komunisty ktory jest daleko bardziej ad hominem niz moja uogolniajaca uwaga o NCz?

Ty zacząłeś Uśmiech.

Dobra, a teraz skoro sobie wszystko wyjaśniliśmy to koniec offtopu i wracamy do normalnej dyskusji.

Również pozdrawiam Uśmiech.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#73
A ja dla uspokojenia dodam, że nikt Cię komunistą nie nazwał. :-)
Odpowiedz
#74
OOOO, pieknie wlasnie zauwazylem ze ze moje mordki forumowe daly mi negatywna reputacje za to tylko ze wytknalem im bigoterie, no pieknie.... poobrazaly sie nam pannice. Z coraz wieksza satysfakcja mam nadzieje mieszac na tym forum. Chyba juz wiem gdzie jest czuly punkt. O ironio na wolnomyslicielskim forum ha ha ha...

@ Adam
Cytat:A ja dla uspokojenia dodam, że nikt Cię komunistą nie nazwał.

ja jestem spokojny czlowiek, komunista czy pedal czy lewak czy cokolwiek inne ja to juz slyszalem. Zawsze jest tak samo... dzisiaj tylko z placzem dzieciaki pouciekaly do mamy naskarzyc ze ten pan taki niedobry takie zle rzeczy opowiada... o naszym tatusiu

hough
Odpowiedz
#75
To może ja jeszcze raz powtórzę, choć to niby proste zdanie: nikt cię nie nazwał komunistą ani tym bardziej pedałem czy choćby lewakiem. :-)
Odpowiedz
#76
Adam napisał(a):To może ja jeszcze raz powtórzę, choć to niby proste zdanie: nikt cię nie nazwał komunistą ani tym bardziej pedałem czy choćby lewakiem. :-)

:-D OK OK, juz zalapalem Oczko dzieki za wyjasnienie
Odpowiedz
#77
Cytat:OOOO, pieknie wlasnie zauwazylem ze ze moje mordki forumowe daly mi negatywna reputacje

To nie ja.

I tak w ramach dygresji, fajnie by było jakby te komentarze były jawne.

Dobra więc, blasphemic, czy zgadzasz się z główną tezą artykułu, że wartości jakie panują w społeczeństwie mają wpływ na takie sprawy choćby jak postęp gospodarczy?
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#78
No prosze, tyle postó, a blaphemic tylko ble, ble, ble. I nic, z czym dałoby się polemizowac. Nie ma jak leninwska metoda dyskusji Smutny
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#79
PKB pc nie ma nic wspólnego z religią panującą w danym kraju, a już w ogóle nie z religijnością mieszkańców.

Kilka przykładów (podaję tylko takie państwa, których czynniki zewnętrzne są obojętne lub sprzyjające):
miejsce......państwo...............religia........................PKB pc
..173.........Jemen..................islam............................763
..19...........Katar...................islam.........................33 638
__________________________________________________________
..175.........DR Konga...........chrześcijaństwo................903
...2...........Irlandia..............chrześcijaństwo..............46 786
__________________________________________________________
..82...........Chiny................brak(bezwyznaniowość)....8 486
..13...........Holandia............brak..............................36 240

Jeśli jednak patrząc z perspektywy całości to kraje, w których odsetek ateistów, agnostyków i bezwyznaniowych wynosi powyżej 35% przodują.
Odpowiedz
#80
Pilaster zaraz skupi się na ropie i pominie 90% innych surowców, względów geograficzno-przyrodniczo-biologicznych, ot tak, bo raz wskazywanie pozareligijnych przyczyn "jest" niestosowne a raz "należy" się właśnie na nich skupić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości