To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czasopisma
#61
Ja czytam zawsze ostatnie posty Duży uśmiech To fajnie malo dziewczyn czyta CDA.wogule malo dziewczyn cokolwiek czyta. Przynajmniej te z ktorymi ja mam do czynienia
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#62
Taaak... Smutny Z chłopaków też, niestety Smutny Z mojej klasy ja jedyny przeczytałem coś ambitniejszego niż jakiś komiks albo "Harry Potter" Duży uśmiech
Odpowiedz
#63
o cda to ja tu nawet oddzielny temat zalozylem...
Religia to opium ludu. Rodzaj duchowej gorzałki - Towarzysz Włodzimierz Lenin
Odpowiedz
#64
No ale sie mały oftopic zrobil :wink:
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#65
Man nadzieję, że nas Smuggler (czy też MacAbra) nie wrzuci do "Schwytanych w sieci" Duży uśmiech Ale szczerze mówiąc, wcale bym się nie zdziwił... Oczko
Odpowiedz
#66
To co? Czekamy na nowe CDA? Już chyba 11 lipca. I od razu do "Schwytanych w sieci" zaglądać! :lol2:
Odpowiedz
#67
No jasneee... :] a tam pisze: "dyskusje o CDA odbywają się nawet na takich forach, jak ateista.pl... " i jesteśmy sławni :lol2:
Odpowiedz
#68
Watpie czy oni czytują ateiste pl Język
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#69
Czarna 87 napisał(a):To co? Czekamy na nowe CDA? Już chyba 11 lipca.

7 lipca panienko
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#70
Sam się kiedyś zdziwiłem, jakie fora cytowano w CDA... zdaje sie jakieś konsolowe, mangowe... czemu nie ateistyczne?^^ Duży uśmiech
Odpowiedz
#71
moze i tak>pamietajcie jto zapoczatkowal dyskusje o smugglerze.(ja jakby ktos nie wiedzial) Uśmiech
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#72
Kto się poniża będzie wywyższony, a kto się wywyższa będzie poniżony... pamiętaj Jaskier Duży uśmiech
Odpowiedz
#73
Jaskier napisał(a):
Czarna 87 napisał(a):To co? Czekamy na nowe CDA? Już chyba 11 lipca.

7 lipca panienko
Mam prenumeratę, nie chodzę po kioskach to i nie wiem Język, proszę pana. :]
Odpowiedz
#74
Czarna 87 napisał(a):Mam prenumeratę, nie chodzę po kioskach to i nie wiem Razz, proszę pana. Bittersweet

Zazdroszcze, ja biegam bo kiosk mam dosc daleko.Panienko
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#75
Czarnaaa, podziel się prenumeratą.. najlepiej na mnie ją przekaż Duży uśmiech Zawsze chciałem mieć... a hajsu niestety brak Smutny
Odpowiedz
#76
Gregorius napisał(a):Czarnaaa, podziel się prenumeratą.. najlepiej na mnie ją przekaż Very Happy Zawsze chciałem mieć... a hajsu niestety brak Sad

Nie lepiej hajsem sie podzielic/ Uśmiech
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#77
Tak też można, a najlepiej to zrobić ściepe narodową i kupić prenumeratę dwuosobową Duży uśmiech
Odpowiedz
#78
Jestem przerażony po lekturze niedawnego numeru OZONu. Nie miałem pojęcia, że jest to czasopismo konserwatywno-katolickie. Takiego steku ciemnogrodzkich bzdur nie widziałem chyba nawet w Fakcie. Przestrzegam przed "bardzo kompetentnymi" artykułami na tematy: "Dlaczego ateizm jest zły? Dlaczego ateizm prowadzi do upadku humanizmu? Dlaczego Harry Potter to powieść satanistyczna?" itd.
Odpowiedz
#79
reksio napisał(a):Jestem przerażony po lekturze niedawnego numeru OZONu.

Wiedziałem to po lekturze 2-3 artykułów na onecie,
już na samym początku istnienia tego tytułu.
Ścierwo jakich wiele.
Zero tolerancji - zakrzynkął gromko w kierunku młodzieży pan minister.
- Tak jest! - ochoczo odkrzyknęła młodzież - Wyp...aj !

_________________
a!ble blog
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości