To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! PILNE! Dyskusja w Polsat News - szukam chętnego!
#1
Rozmawiałem z panem Waldemarem Glińskim z kanału Polsat News. Mamy zaproszenie na półgodzinną debatę poświęconą książce Bóg urojony (może słyszeliście Oczko). Debata odbędzie się w sobotę o 20:30. Ja nie mogę się tam zjawić, więc czekam na chętnych!

Zaproszeni goście to:
  • Jakub Majmurek, Krytyka Polityczna
  • Piotr Szwajcer, autor polskiego przekładu B.U.
  • Tomasz Terlikowski, Wprost
  • Maciej Kosiec, KAI (jeszcze nie potwierdził)

Organizatorzy potrzebują do programu kogoś o poglądach raczej ateistycznych (myślę że agnostyk się wpasuje). Nie są w stanie zapewnić zwrotu kosztów podróży spoza Warszawy, więc oferta dotyczy raczej osób ze stolicy.

Jak widać, jest okazja by pogadać w ciekawym gronie. Wybraniec dostanie moje błogosławieństwo jako przedstawiciel naszego forum. Tylko nie dać mi tam plamy! Oczko

Jest szansa na kolejne zaproszenia dla nas w przyszłości.
Odpowiedz
#2
Avidal, cho no tu! Uśmiech

Sam bym się zgłosił, jestem włąsnie świeżo po (powtórnej) lekturze, ale coś mi się widzi, że nie za bardzo pasuję profilem światopoglądowym Uśmiech

Wydaje mi się, ze z bywalców forum najlepszy byłby avidal, chociaż np RIP też by się nadawał. :?:
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#3
Też pomyślałem o Avidalu automatycznie Uśmiech No i spytałem pana Waldka, co jeśli zgłosi się osoba wierząca (myśląc o Pilastrze) - bo domyślam się, że szukając chętnych u nas miał raczej pewien profil na myśli Oczko Poprosił, żeby to jednak był ktoś o poglądach ateistycznych.
Odpowiedz
#4
a po co uwzględniać pilastera skoro i tak ma być zaproszony przedstwiciel KAI ?
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#5
Piotrek R. napisał(a):a po co uwzględniać pilastera skoro i tak ma być zaproszony przedstwiciel KAI ?

I jeszcze Terlikowski.

Z resztą katolik jako przedstwiciel portalu "ateista" to byłoby chyba zbyt postmodernistycznie :-D
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#6
To nie ma być bitwa, tylko dyskusja, nie? Nie musi być równowagi liczebnej aby było owocnie.

pilaster napisał(a):Zresztą katolik jako przedstwiciel portalu "ateista" to byłoby chyba zbyt postmodernistycznie :-D

Właśnie ciekawie i niebanalnie Uśmiech
Odpowiedz
#7
pilaster napisał(a):I jeszcze Terlikowski.

Pan "protekcjonalnie o wszystkim"

Bart napisał(a):To nie ma być bitwa, tylko dyskusja, nie?

Dyskusja, u Pospieszalskiego też się dyskutuje...lepiej namówić avidala
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz
#8
pilaster napisał(a):Wydaje mi się, ze z bywalców forum najlepszy byłby avidal, chociaż np RIP też by się nadawał. :?:
Normalnie jakbym "Order of the Garter" dostał.
Miłość to ekonomia, tu się handluje DNA.
Odpowiedz
#9
A kiedy emisja?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#10
o jeny, Terlikowski znow bedzie odprawiac msze...Smutny
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#11
pilaster napisał(a):A kiedy emisja?

no w sobote o 20:30, nie?
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#12
Jeśli to na żywo, to tak. Nie spytałem. Sprawdźcie program Polsat News.
Odpowiedz
#13
Bart napisał(a):Jeśli to na żywo, to tak. Nie spytałem. Sprawdźcie program Polsat News.

A jeśli nie, to pewnie wytną połowę Uśmiech

Avidal faktycznie byłby świetnym kandydatem Uśmiech
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#14
Proponując moją osobę stawiacie mnie przed nie lada wyzwaniem. Jest to dość nieoczekiwana propozycja i lekki szok. Nie mam doświadczenia, nie wiem czego oczekiwać. Z drugiej strony łatwo jest wymądrzac się na forum, by potem stchórzyć przed poważniejszym wyzwaniem. Zdaję sobie sprawę, jak wielu rzeczy nie wiem, na gruncie filozofii poruszam się z gracją słonia w składzie porcelany. Moim idealnym kandydatem jest Dark Water, którego jednak nie ma od dłuższego czasu.
Potrzebuje nocy do namysłu.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#15
obiecuje, ze w razie kompromitacji nigdy nie uzyje tego jako argumentu w dyskusji przeciw Avidalowi:-D
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#16
W razie kompromitacji nie oczekuje taryfy ulgowej.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#17
avidal napisał(a):Proponując moją osobę stawiacie mnie przed nie lada wyzwaniem
Oj przepraszam, spóźniłem się: wszyscy tylko nie Ty. Duży uśmiech Vacariuuusss..!!!
Odpowiedz
#18
avidal napisał(a):Moim idealnym kandydatem jest Dark Water.

DarkWater? Zdezorientowanyad:

Przeciez on nie ma żadnej wiedzy. Potrafi tylko filozofować.

Dyskusja ma być o książce Dawkinsa. A akurat avidal Dawkinsa rozumie jak mało kto. Przecież tu trzeba wiedzieć coś o argumentacji, którą posługuje się Dawkins. A ta argumentacja nie jest filozoficzna, tylko naukowa.

Cytat:W razie kompromitacji nie oczekuje taryfy ulgowej.

W takim razie nalezy tak postępować, aby tej kompromitacji nie było Uśmiech Zaręczyć moge, że taki Terlikowski jest od avidala co najmniej o dwie klasy głupszy Uśmiech

Bart, mozesz się dowiedzieć, czy to idzie na żywo, czy nie?
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#19
Pilaster, to było krzepiące. Dzięki.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#20
Adam napisał(a):Oj przepraszam, spóźniłem się: wszyscy tylko nie Ty
Z pewna ulga przyjłąbym weto na moją osobę. Udzial w tym programie nie jest moim marzeniem, to ryzykowny krok i łatwiej byłoby mi zostać w domu. Bez wahania ustąpię miejsca ochotnikowi.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości