To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rysunki
#1
No to postanowiłem, że zamieszczę te moje prace:

[Obrazek: zdj281cie0044zm.th.jpg]
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#2
[Obrazek: zdj281cie0052gz.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0066li.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0071mh.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0081ri.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0090nu.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0109fp.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0118wh.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0127jh.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0133ez.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0148yv.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0166yz.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0180wv.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0201si.th.jpg]

[Obrazek: zdj281cie0219cy.th.jpg]

No i mam kilkadziesiąt wiecej, ale nie chciało mi sie zdjec robić, ani nie chce mi sie juz zamieszczać :]

Wy też tu dawajcie swoje prace Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
Świetny jest ten ostatni czerwony! Uśmiech Nadawałby się na logo dla jakieś kapeli. Uśmiech Albo na tatuaż. Zresztą wszystkie te obrazki byłby idealne na tatuaż.
Odpowiedz
#4
No- masz talent do tego Oczko
Odpowiedz
#5
Eurydiale napisał(a):Zresztą wszystkie te obrazki byłby idealne na tatuaż.

Dokładnie. Są naprawde niezłe Uśmiech Piąty od dołu jest kozacki Szczęśliwy
There's no time to discriminate,
Hate every motherfucker
That's in your way
Odpowiedz
#6
Fajnie, że się wam podobają. Uśmiech A wszystkie je robiłem w przerwie miedzy nauka do egzaminów. No... może poza tymi smokami na początku.

Cytat:Świetny jest ten ostatni czerwony! Smile Nadawałby się na logo dla jakieś kapeli. Smile

A mi matka powiedziała o nim, ze swastyki rysuję Oczko A tak w ogóle to i moim znajomym ze studiów tez się wszystkie kojarzą z tatuażami.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#7
jakasi pierwotno-plemienna podświadomościowość z ciebie wypływa na papiur!

Odpowiedz
#8
Widać że masz talent. Rispekt ! Rysuj dalej, a zostaniesz prawdziwym artystą.
Odpowiedz
#9
fajne, a najbardziej podoba mi sie ten pierwszy Uśmiech
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
#10
No, z tym smokami najwięcej się napracowałem. Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#11
A tak w ogóle to odkryłem nową fajną zabawkę - GIMP.

To rysynek, który zrobiłem przed GIMPem:

[Obrazek: rysunek0076of.th.jpg]

A to po jego obróbce w GIMPie:

[Obrazek: moje5rd.th.jpg]
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#12
ten 1 smok mi się bardzo podoba
"Tylko popełniając głupstwo mamy chwilę prawdziwego szczęścia."

Mały powrót.. bo nudny jest świat bez wass
Odpowiedz
#13
Piąty od dołu wymiata :]
Wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne.
Odpowiedz
#14
ładnie rysujesz to już wiemy... a dziarasz też?? Uśmiech
There is no heaven of glory bright, and no hell where sinners roast...
Odpowiedz
#15
Jacek napisał(a):A tak w ogóle to i moim znajomym ze studiów tez się wszystkie kojarzą z tatuażami.
Takież własnie było moje pierwsze skojażenie.
Fajnie jest umieć coś takiego narysować, ja niestety nie potrafie. Język
Odpowiedz
#16
Nie dziaram. Jak nie będę wiedział co mam ze sobą zrobić w życiu to może się wezmę za to. Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#17
http://bebzon.digart.pl/digarty/ - nowsze rysunki. Jest postemp w stosunku do tych z #1, #2? Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#18
Rewelka, trzeba przyznać...
Może jednak weźmiemy się za ten komiks?
Uśmiech
Odpowiedz
#19
Komiksy uczyłem się rysować u ludzi z B5 i nie za bardzo mi to szło. Ale mogę się do nich odezwać, jak im przedstawisz scenariusz, to może go uobrazkują. Tylko nie licz na jakieś pieniądze za udostępnienie pomysłu. W Polsce, w przeciwieństwie do USA, jest ciemnogród antykomiksowy i popytu na tego typu dzieła nie ma. Wydawcy często sami jeszcze dopłacają do interesu, a dobrze jest jeśli w ogóle wyjdą ze sprzedaży na plus. Wydawcy komiksów wydają je najczęściej z pasji, a nie chęci zarobku. Traktują to jako hobby, którym się zajmują po normalnej pracy.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#20
To i jak się pochwalę, choć nie jestem pewna, czy jest czym:roll: Taka skromna ze mnie osóbka:]


Załączone pliki
.jpg   tel 004.jpg (Rozmiar: 30.76 KB / Pobrań: 30)
.jpg   tel 005.jpg (Rozmiar: 38.55 KB / Pobrań: 27)
.jpg   tel 006.jpg (Rozmiar: 40.26 KB / Pobrań: 36)
.jpg   Zdjęcie004a.jpg (Rozmiar: 34.26 KB / Pobrań: 32)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości