To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rysunki
#21
Uśmiech Jak mniemam, sama jesteś sobie najlepszą modelką, hmm? Podobają mi się prace, to amatorka?

To moje, bardzo stare, bo sprzed 8 lat.. Już nie ma zapału, nad czym bardzo boleję i czego nie potrafię przełamać. :evil: Modelka to przyjaciółka z liceum ubrana w strój konserwatora, który jakimś cudem znalazłam w swojej szafce szkolnej..
[Obrazek: 2im5r8p.jpg]
.
.
.
.

Odpowiedz
#22
Chapeau bas!Uśmiech Miałam jakieś dziwne przeczucie, że drzemie w Tobie artystyczna duszaUśmiech

Nigdy nie uczyłam się rysować. Nie sądzę też, żeby te moje prace miały szczególna wartość artystyczną.
Odpowiedz
#23
Niespełniona, darling, niespełniona.
Mam teorię, że to dlatego, że pełny mam brzuch i internet.
Wszyscy wiedzą, że artysta głodny to artysta płodny Oczko
.
.
.
.

Odpowiedz
#24
Irse napisał(a):Nigdy nie uczyłam się rysować. Nie sądzę też, żeby te moje prace miały szczególna wartość artystyczną.

Dobra dobra, daj już sobie siana z tą przesadną skromnością. Język Napierdzielasz fotorealizm i jeszcze udajesz, że prace są takie sobie. Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#25
lumberjack napisał(a):Dobra dobra, daj już sobie siana z tą przesadną skromnością. Język Napierdzielasz fotorealizm i jeszcze udajesz, że prace są takie sobie. Język
Mój były tak twierdził. Chyba skutecznie wyprał mi mózgSmutnyOczko
A tak serio: jestem realistka i znam ludzi, którzy są znacznie lepsi.
Tutaj sparafrazuje słowa byłego: W dzisiejszych czasach trzeba być kurewsko dobrym w swojej dziedzinie i mieć siłę przebicia. Tylko takie osoby mogą odnieść sukces. Reszta może się swoja pracą podetrzeć"Uśmiech

Fotorealizm, mówisz?Uśmiech
Fajnie. Teraz, kiedy ktoś zapyta, jaki rodzaj rysunku uprawiam, będę mogła z dumą powiedzieć : Fotorealizm! Suchymi lub olejnymi pastelami!Oczko
Odpowiedz
#26
Irse, schowaj skromność do kieszeni.

Te prace są boskie, szczególnie pierwsza mi się podoba. Zajmujesz się tym na poważnie, czy rysujesz sobie dla siebie?


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#27
Effondre napisał(a):Irse, schowaj skromność do kieszeni.

Te prace są boskie, szczególnie pierwsza mi się podoba. Zajmujesz się tym na poważnie, czy rysujesz sobie dla siebie?

Dzięki. Kiedyś rysowałam na zamówienie, ale ostatnio sobie odpuściłam i zajęłam się własnym rozwojem w zupełnie innym kierunku.
Odpowiedz
#28
Gotowaniem? :p
.
.
.
.

Odpowiedz
#29
MightyYu napisał(a):Gotowaniem? :p

:lol2: Bynajmniej. W tym akurat się opuściłam ostatnioUśmiech
Odpowiedz
#30
Cytat:Fotorealizm, mówisz?Zdezorientowanymile:
Fajnie. Teraz, kiedy ktoś zapyta, jaki rodzaj rysunku uprawiam, będę mogła z dumą powiedzieć : Fotorealizm! Suchymi lub olejnymi pastelami!:wink:
Lepiej powiedz "hiperrealistycznie uszczegółowiony neoimpresjonizm" - gdy ludzie słyszą jakieś skomplikowane i długie słowa, to bardziej im to imponuje, kopara opada, bo nie wiedzą o co chodzi (ale domyślają się, że o coś ważnego i wybitnego). Język Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#31
lumberjack napisał(a):Lepiej powiedz "hiperrealistycznie uszczegółowiony neoimpresjonizm" - gdy ludzie słyszą jakieś skomplikowane i długie słowa, to bardziej im to imponuje, kopara opada, bo nie wiedzą o co chodzi (ale domyślają się, że o coś ważnego i wybitnego). Język Oczko

OkiDuży uśmiech Wypróbuję to przy najbliższej okazji.
Odpowiedz
#32
lumberjack napisał(a):Komiksy uczyłem się rysować u ludzi z B5 i nie za bardzo mi to szło. Ale mogę się do nich odezwać, jak im przedstawisz scenariusz, to może go uobrazkują. Tylko nie licz na jakieś pieniądze za udostępnienie pomysłu. W Polsce, w przeciwieństwie do USA, jest ciemnogród antykomiksowy i popytu na tego typu dzieła nie ma. Wydawcy często sami jeszcze dopłacają do interesu, a dobrze jest jeśli w ogóle wyjdą ze sprzedaży na plus. Wydawcy komiksów wydają je najczęściej z pasji, a nie chęci zarobku. Traktują to jako hobby, którym się zajmują po normalnej pracy.
O, przegapiłech tego posta... Mam jeden gotowy scenariusz...
Odpowiedz
#33
Założyłam konto na digarcie aby mieć motywację do rysowania.
Może podziała.
http://www.digart.pl/zoom/5341775/WatchingYu.html
.
.
.
.

Odpowiedz
#34
MightyYu napisał(a):Założyłam konto na digarcie aby mieć motywację do rysowania.
Może podziała.
http://www.digart.pl/zoom/5341775/WatchingYu.html

Piękne oczy na tym obrazku, w sumie wszystko co do tej pory zamieściliście, przyciąga uwagę.
to niesprawiedliwe, że ja nie umiem nic narysować :wall:
Odpowiedz
#35
Najbardziej podoba mi się 21 kb, jest intrygujący Oczko
Ja najczęściej rysuję postaci z anime, wśród nich króluje Gaara i Tsunade.Najodpowiedniejsze warunki do rysowania mam na lekcji, przyjemne z pożytecznym, przy okazji słucham sobie wykładu, lubię też sobie skrobać gdy rozmawiam z kimś przez fonik, powstają różne floresy.
Najbardziej lubię odwzorowanie Gaary, tak mi się spodobał, że powiesiłam sobie w szafie ;p.Zrobię zdjęcie i wrzucę Uśmiech
" Wolę iść do piekła niż do nieba, gdyż w tym pierwszym znaleźli się wszyscy ciekawi ludzie "


" Prawda jest dla mędrca, piękno dla wrażliwego serca.Rzeczy piękne są trudne "
Odpowiedz
#36
https://d2ip58kv7n8yjd.cloudfront.net/p/...1412376535

https://d2ip58kv7n8yjd.cloudfront.net/p/...1413123727

Cała galeria:

http://www.artstation.com/artist/jakubrozalski
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#37
Ale to Twoje prace?
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#38
Nie no coś ty, ja aż tak ładnie nie umiem Uśmiech To są prace jakiegoś Jakuba Rozalskiego. To chyba jedyny temat do wrzucania rysunków, więc wrzucam.

Ta praca zarąbiście mi się podoba, jest po prostu wyjebista:

http://38.media.tumblr.com/785cb7a21aa53...1_1280.jpg
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#39
kurcze ale niektóre osoby są zdolne hohohohoho
szcun Uśmiech
Odpowiedz
#40
Jazda konna i mechy, dziwna koncepcja Wojska Polskiego, surrealizm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości