To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuba Wojewódzki
#41
Weźcie przestańcie, bo będę musiała wydzielić temat: "Co byś zrobił Wojewódzkiemu gdybyś go spotkał". Szczęśliwy
Odpowiedz
#42
Ciekawe,czy Kubuś nas czyta czasami.Bo to chyba ateista?
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
#43
kube spotkać nie jest problem Uśmiech
"Tylko popełniając głupstwo mamy chwilę prawdziwego szczęścia."

Mały powrót.. bo nudny jest świat bez wass
Odpowiedz
#44
Ja tego "pana" olewam z góry ....tym tam ..moczem ciepłym czy jakoś tak.
Dla mnie jest uosobieniem twierdzenia, że dzisiaj im większym osobnik jest prostakiem, chamem i "fircykiem zza sterty gnoju" - tym większą karierę robi. Ot, taka "męska Doda". Oczko - mała, krzykliwa i POTWORNIE zakompleksiona... Niewarta uwagi, na co starają się nie zwracać uwagi producenci TV.

Akurat raz trafiłem na ten jego - pożal się boże, jeśli istniejesz - "talkszoł" - akurat gościem była Rabczewska i z miejsca zaczęła go opluwać jadem. Cóż, przyganiał kocioł garnkowi....

Zobaczymy za lat 10, gdy zmarszczki zaczną mu się czynić i włosy wyłazić (już zaczynają) - czy nadal będzie takiego "młodzianka" zgrywał Uśmiech. Swoją drogą - "Wojewucki" z "zaczeskami" na głowie - na to warto czekać.

A cenić go za to, że mówi co myśli.....? Cóż, zaiste jest za co. Kup pierwszemu lepszemu menelowi z bramy flaszkę bełta - i też będzie mówił co myśli.
Odpowiedz
#45
juzew napisał(a):DtsgurF napisał:
Masy go lubią. Wojewódzki trafia w przeciętne gusta pospolitych mas. Zaspokaja ich wymogi intelektualne. Tak samo jak Ich Troje, Love Parady czy inne discopolo.


popieram

Przepraszam, ale ja tego nie napisałem (to cytat nie ze mnie). Mógłbyś zmienić?

Wszyscy teraz najeżdżacie na Kubę... gnoicie ile wlezie... to chyba z zazdrości: jest inteligentniejszy, dowcipniejszy, bardziej lubiany, to trzeba przynajmniej trochę pobesztac na forum i przelać frustrację na monitor, nie? :x
Odpowiedz
#46
DtsgurF napisał(a):dawniej było lepiej, baby były ładniejsze i bardziej cycate,

Zdezorientowanyhock: hmm
naprawdę Szczęśliwy
Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą.

.....DANTE
Odpowiedz
#47
DtsgurF napisał(a):Wszyscy teraz najeżdżacie na Kubę... gnoicie ile wlezie... to chyba z zazdrości: jest inteligentniejszy, dowcipniejszy, bardziej lubiany, to trzeba przynajmniej trochę pobesztac na forum i przelać frustrację na monitor, nie? :x

Rozumiem, ze wszyscy powinni tego dowcipnego intelektualiste Duży uśmiech chwalic bo jak nie chwala to znaczy ze zazdrosni i z kompleksami? Oczko
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#48
Kilgore Trout napisał(a):Rozumiem, ze wszyscy powinni tego dowcipnego intelektualiste Duży uśmiech chwalic bo jak nie chwala to znaczy ze zazdrosni i z kompleksami? Oczko
heh, ani on dowcipny, ani intelektualista.... "Taki biedny zdechlaczek" - jak mawiał sławny wojak SzwejkOczko
Jedyne co mu się dobrze udało to Muszysko zbajerować, jak widać nie tylko w serialach A.M. ma skłonności do starszych panów Uśmiech
Odpowiedz
#49
Cytat:Wszyscy teraz najeżdżacie na Kubę... gnoicie ile wlezie...

Raptem całe trzy osoby Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#50
Cytat:Wszyscy teraz najeżdżacie na Kubę... gnoicie ile wlezie... to chyba z zazdrości: jest inteligentniejszy, dowcipniejszy, bardziej lubiany, to trzeba przynajmniej trochę pobesztac na forum i przelać frustrację na monitor, nie?
:lol2: Normalnie żeśmy się na bidulka-inteligenta wojewódzkiego uwzięli ;-).
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#51
Ja tam lubię wszystkich którzy mają cięty jęzor i dowcip (np. Antychrysta), nawet Cejrowskiego chociaż za jego poglądy bym go "poobijał"... I co z tego że Wojewódzki robi z siebie klauna? A Ani mru mru to nie robią z siebie klaunów? Bo co są kabaretem? Wojewódzki to kabaret jednoosobowy... Ma inteligentne teksty (jak Szczuka), lubi dowalać ludziom (jak Ja i Szczuka). Monthy Phyton też szydzili z ludzi i co? Oni są cacy (dla mnie jak najbardziej)? Umie sie zachować bo zdarzają mu sie kulturalne rozmowy, ale to zależy przeciez od jego gościa i klasy jaka reprezentuje. Po prostu niektórzy z was nie widza nic śmiesznego w szyderstwie. A błazny od czego byli kiedyś? Szydzili nawet z króla...

Co do Idola, to niektórym wręcz się należało...a tym co się nienależało (a niewielu ich było), to przeciez chyba potrafią odróżnic szyderczy żart od obrazy...Wojewódzki pełnił w Idolu taką rolę jak Kazimiera w "Najsłabszym ogniwie"...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#52
zaraz wojewódzki rzuci swoją kobite i zajmie się szczuką
była by dobrana z nich para Duży uśmiech
"Tylko popełniając głupstwo mamy chwilę prawdziwego szczęścia."

Mały powrót.. bo nudny jest świat bez wass
Odpowiedz
#53
Cytat: Monthy Phyton też szydzili z ludzi i co?

Nie porównuj Monty Pythona do nich. Wojewódzki Pythonom to może co najwyżej pięty lizać (a w sumie to i na to nie jest godzien).

Cytat:Bo co są kabaretem? Wojewódzki to kabaret jednoosobowy...

Jeszcze nigdy nie widziałem kabaretu, który zaprosiłby do swojego programu człowieka zasługującego na szacunek i zaczął go chamsko ośmieszać. To Wojewódzki jest chyba pod tym względem pionierem.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#54
Mi Month Phytona nie wolno przyrównywać ale tobie Kabaret Starszych Panów to owszem? :]
Jacek napisał(a):Jeszcze nigdy nie widziałem kabaretu, który zaprosiłby do swojego programu człowieka zasługującego na szacunek i zaczął go chamsko ośmieszać. To Wojewódzki jest chyba pod tym względem pionierem.

Jak już pisałem, trzeba umieć zrozumieć tego typu żart a nie odbierać odrazu że zostaliśmy obrażeni...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#55
Cytat:Mi Month Phytona nie wolno przyrównywać ale tobie Kabaret Starszych Panów to owszem? Bittersweet

Ależ można porównywać. Tyle tylko, ze z twjego porównania wychodzi że Kuba jest prawie tak dobry jak Monty Python, a to już podpada pod obrazę uczuć religijnych Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#56
Nie chodziło mi o to że Kuba jest tak dobry jak MP. TO masz rację, że do pięt im nie dorasta, ale oni tak samo jak KW opierają sie na szyderczym stylu wypowiedzi...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#57
No, racja.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#58
Kuba naśmiewa sie z ludzi, to fakt. Ale bardzo często bywa iż na to właśnie zasługują. Jest to jeden z niewielu dziennikarzy którzy nie boi się mówić głośno na pewne tematy i chwała mu za to.

Owszem jest on niekiedy klaunem lub błaznem (jak kto woli) jednak wśród przestraszonych szaraczków wypada on całkiem barwnie i zabawnie.

Czy jest karierowiczem? Owszem jest ale co z tego? Przecież każdy chcę jakoś zaistnieć. ;-)
T.K.
Odpowiedz
#59
Zgadzam się absolutnie z przedmówcą, co z resztą już napisałem wcześniej...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#60
Vilgefortz:
Cytat:Kuba naśmiewa sie z ludzi, to fakt. Ale bardzo często bywa iż na to właśnie zasługują.

A czasami bywa że nie zasługują. I właśnie za to go nie lubię.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości