To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zetnij geja piłą!
#21
Czyli nie wolno źle o kimś mówić, bo "nie wolno" i "znajdziesz się kiedyś po drugiej stronie"?

No i co z tego?

I dlaczego ktoś, kto nie lubi gejów, automatycznie otrzymuje łatkę ich prześladowcy?
Podobnie, jak obecnie ci, którzy nie lubią Żydów (i mają takie prawo) z miejsca posądzani są o nazistowskie sympatie i chęć restauracji kontzlagrów.

90% ludzi z tego forum w takim układzie to prześladowcy katolików. Być może chcieliby dla nich budować obozy koncentracyjne. Jestem tego praktycznie pewien.


Jak powiedział Rothein - nic z tego. Albo oficjalna państwowa cenzura (a wtedy wszystkie możliwe trybunały i nagłośnienie medialne), albo żyjemy w dobie wolności poglądów.

No chyba, że obecnie mainstream wymaga lubienia określonych grup społecznych - bardzo medialnych i dużej sile oddziaływania społecznego. A takiego wała.


Jest różnica między zachęcaniem do przemocy, świadczeniem przeciw komuś nieprawdy dla osiągnięcia korzyści (i czemuś takiemu, TAKIEJ nagonce - także mówię NIE), a wyrażaniem własnej opinii na czyjś temat. A jeśli nie - to, jak pisałem wyżej - to forum należy zamknąć. I to natychmiast.

Naciągana przez różnych "postępowców" (czyli ludzi o postawie typowo "mocherowej" co do modułu) Voltaire'owska idea wolności głoszenia poglądów została już tak zniekształcona, że rzygać się chce. "Głosisz poglądy, które mi się nie podobają? Jesteś wrogiem wolności i tolerancji! I pewnie chciałbyś prześladować! Ty psychopato! Ty bandyto! Ty zbrodniarzu! Jak tacy mają prawo w ogóle wypowiadać się? Powinno się prawnie zakazać takich wypowiedzi".

Ale na "obrazę uczuć religijnych" to się co poniektórzy na tym forum burzyli hłe hłe hłe :lol2:

PS: i proszę darować sobie PW (jako to drzewiej bywało, ale tym razem już napiszę) jak moje wypowiedzi pasują do pewnych idei, pod którymi się podpisuję (tak tak, także tych związanych z wolnomularstwem - bo i takie zarzuty ktośtam-ktośtam postawił kiedyś).
Otóż moja odpowiedź jest prosta i treściwa: Pasują wyśmienicie. Znacznie lepiej, niż moich potencjalnych oponentów w tej materii.
Null pointer exception
Odpowiedz
#22
The Phillrond napisał(a):Jak mniemam, jesteś za szykanowaniem tych ludzi, co jest swoją drogą zabawne i żałosne.

Jak mniemam, jesteś za szykanowaniem osób szykanujących gejów, co swoją drogą jest zabawne i żałosne.

Athei Overlord napisał(a):Podobnie, jak obecnie ci, którzy nie lubią Żydów (i mają takie prawo) z miejsca posądzani są o nazistowskie sympatie i chęć restauracji kontzlagrów.

Otóż to. Chuj też z Żydami.

"O Żydach mów tylko fajnie bo holokaust. O gejach mów tylko dobrze bo ...to geje. " Najlepiej nic nie mówmy, bo nie wiadomo kiedy i kogo swoją wypowiedzią obrazimy i staniemy się oprawcami nazistowskimi którzy są zabawni i żałośni:]
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#23
Athei Overlord napisał(a):Czyli nie wolno źle o kimś mówić, bo "nie wolno" i "znajdziesz się kiedyś po drugiej stronie"?

Wiele razy na tym forum ostro krytykowałem homoseksualizm i lobby gejowskie. Miałem nawet avatar NOPowski ''zakaz pedałowania'', nie dlatego że mam jakiś uraz do tego typu orientacji seksualnej, po prostu takie mam poglądy i zawsze będę uważał że homoseksualizm jest chorobą, którą leczy się z powodzeniem, gdyby tylko sami chorzy chcieli się leczyć Smutny Dla tych którzy nie mają zdania, proszę zapoznać się z konferencją podczas której usunięto homoseksualizm z listy chorób.
Odpowiedz
#24
Mnie akurat nic do tego, kim oni są. Ich orientacja, ich wybór, ich upodobania. Wiele z moich upodobań też przeciętnego człowieka doprowadziłoby do przerażenia :lol2: Uśmiech

Jak kto żyje - jego sprawa. Przecież właśnie rozchodzi się o tę wolność do wyrażania własnego "ja".

Ale tutaj chodzi o owo lobby, które dorabia się nieźle na stawaniu w obronie rzekomo poszkodowanych. Ich się boją, na ich uważają, im pozwalają. Byle nie obrazić i nie trafić na pierwsze strony gazet.

Chcą walczyć o jakieś swoje prawa - mają prawo. Czy im się to uda, czy nie - inna sprawa. Byle tylko ich obrońcy nie wskazywali MNIE co mi wolno, a czego nie.

TO mnie wkurza. Nie to, że są gejami, adwentystami dnia trzydziestego dziewiątek i pół, czy innymi świadkami. Dopóki nie wchodzą w moje życie z butami (w tym zabraniając artykułować moje zdanie) są mi zarówno.
Null pointer exception
Odpowiedz
#25
Rothein, Athei:

Bardziej odebrałem to jako osobistą obrazę niż jako stwierdzenie faktu, ponieważ nie wydaje mi się, by moje wcześniejsze wypowiedzi cechowała wielka stronniczość w odniesieniu do żydów, gejów, etc.
Żydzi nie mają specjalnych praw i są ponoszą odpowiedzialność za wszystko co robią, bez względu na uczucia jakimi ich darzę. To samo jednak odnosi się do sprawiedliwości- należy im się ona bez względu na to, co mówią wszyscy

I podobnie ma się sprawa z gejami- mam w dupie lobby i jestem zdania, że parady bywają krzykliwe, ale dopóki nie wchodzą mi w drogę niech sobie żyją w spokoju.


Przykład z piętnowaniem religii chybiony bynajmniej- nie atakuję kogoś, kto pierwszy nie zaatakuje mnie (mistrzostwo pilastra w tej dziedzinie pokazuje, że nie zawsze ateiści są winni). Staram się być neutralny i tyle. Widząc, że ktoś bez powodu naskakuje na gejowskie środowiska (w głębokim poważaniu mając wasze legendarne lobby i "anty"), reaguję.

I to jest kurwa cała filozofia.
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#26
Ja zaś w głębokim poważaniu mam Twoją "kurwa" filozofię, ponieważ ostatnim zdaniem sam się podłożyłeś.

Rothein NIE nawoływał do żadnego złego czynu. Po prostu powiedział, że ma gdzieś gejów i przytoczył FAKT, że każda negatywna opinia jest traktowana jak nagonka. TYLKO TYLE.

Cytacik? A prońcię bardzo:

Rothein napisał(a):"Zetnij geja piłą!" - kłamliwa sugestia. Bene nic takiego nie powiedział. Po co więc taki tytuł tematu?Oczko

Nie mów źle o homo tego, nie mów źle tamtego....o nikim nie mów niczego złego.
Chuj z gejami. Knebel "Tolerancji" i "poprawności" ma zamykać mordę równie sprawnie jak sowiecki kat. Nic z tego.

Zatem mi tutaj, Phillrondzie, z całym szacunkiem, od "kurwa filozofii" nie wyjeżdżaj.
Null pointer exception
Odpowiedz
#27
zawsze przed atakiem pozbawia się ofiarę dobrego imienia....

twierdzenie, że ktoś jest chory i powinien się leczyć, i że jego zachowanie jest złe, niezgodne z jakimiś prawami jest właśnie pozbawieniem dobrego imienia
Odpowiedz
#28
Ofiarę? Atakiem(???)? Zawsze (jak już widzę słowo "zawsze"....)? Zachowanie jest złe (???)?
Null pointer exception
Odpowiedz
#29
Athei, walka z dyskryminacją różnych grup przykładowo Żydów, homoseksualistów wynika z doświadczenia m.in. z ostatniej wojny. To, że jakaś grupa społeczna jest w jakiś sposób negatywnie oceniana przez społeczeństwo, nawoływanie do tego, właśnie przez twierdzenia, że "powinni się leczyć", nawrócić, itp. w pewnych warunkach (takich jak na przykład wojna, ale nie tylko) może łatwo prowadzić do ataków na takie grupy społeczne.
Odpowiedz
#30
Tytuł miał być tabloidalny po prostu. :]

Natomiast to co jest zadziwiające to wrzucenie do wora dwu odmiennych rzeczy, czyli ochrony lasów tropikalnych i mniejszości seksualnych. Zresztą on sobie może mówić co chce, problem jest w tym, że nawołuje posłów - katolików do głosowania za określoną orientacją w sprawach czyto światopoglądowych. W tym przypadku nie ma znaczenia czy to będą geje czy lody truskawkowe, skoro jego "wywody" opierają się na niefalsyfikowalnej tezie istnienia boga i to własnie tak a nie inaczej funkcjonującego. Skoro tego nie akceptuje to może po prostu powiedzieć, że nie akceptuje i tego nie robi i już, ale nie powinien raczej porównywać tego do ochrony lasów tropikalnych. Przecież to zwyczajne spłaszczenie problemu i manipulacja.
Odpowiedz
#31
Cytat:problem jest w tym, że nawołuje posłów - katolików do głosowania za określoną orientacją w sprawach czyto światopoglądowych.
W którym miejscu przytoczonego przez ciebie tekstu?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#32
Ogólnie nie jest tajmenicą, że nawołuje. Nie ma tego akurat w tym tekście, ale chodzi o szerszą sprawę niż tylko ten tekst.
Odpowiedz
#33
Athei Overlord napisał(a):Ja zaś w głębokim poważaniu mam Twoją "kurwa" filozofię, ponieważ ostatnim zdaniem sam się podłożyłeś.

Rothein NIE nawoływał do żadnego złego czynu. Po prostu powiedział, że ma gdzieś gejów i przytoczył FAKT, że każda negatywna opinia jest traktowana jak nagonka. TYLKO TYLE.

Cytacik? A prońcię bardzo:



Zatem mi tutaj, Phillrondzie, z całym szacunkiem, od "kurwa filozofii" nie wyjeżdżaj.



Nie chciałbym być chamem i wyrazić się, co ja mam w głębokim poważaniu, więc daruję sobie wywód Uśmiech


Jasne, że Rothein nie nawoływał do przemocy- to oczywiste. Chodzi mi o to, że potraktowaliście to jako coś normalnego- złą opinię. B16 nawoływał do szykan i nie nazwałbym sprzeciwu ludzi działaniem pod szopkę medialną.

Na chłopski rozum- co obchodzi tego klechę zarys środowisk gejowskich? Zareagowałbym tak samo, gdyby doczepiłby się do jakiejkolwiek nieszkodliwej grupy społecznej
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#34
hehe napisał(a):Tytuł miał być tabloidalny po prostu. :]

Natomiast to co jest zadziwiające to wrzucenie do wora dwu odmiennych rzeczy, czyli ochrony lasów tropikalnych i mniejszości seksualnych. Zresztą on sobie może mówić co chce, problem jest w tym, że nawołuje posłów - katolików do głosowania za określoną orientacją w sprawach czyto światopoglądowych.

a odkad w kurii rzymskiej zasiadaja jacys poslowie? was (antyklerykalow) juz do reszty zaczadzilo, ze nie rozumiecie tekstow ktore przytaczacie lub na podstawie ktorych chcecie dopierdolic kosciolowi. tekst przemowienia byl prawdopodbnie corocznym bozonarodzeniowym oredziem papieskim do kurii rzymskiej, a nie wytyczna dla poslow - katolikow. a nawet gdyby byl, to kurwa co? pedal Biedron i lesba Szczuka moga wywierac wplyw na legislature wszelkim dostepnym im sposobem, a Benek nie? niby, kurwa, czemu?
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#35
The Phillrond napisał(a):B16 nawoływał do szykan

ja pierdole! wez mi czlowieku wskaz, gdzie on niby to robil?
Cywilizacja to demokracja i podatki - P.Ikonowicz
Blog opuszczony
Odpowiedz
#36
Xenomorph napisał(a):nie dlatego że mam jakiś uraz do tego typu orientacji seksualnej, po prostu takie mam poglądy i zawsze będę uważał że homoseksualizm jest chorobą, którą leczy się z powodzeniem, gdyby tylko sami chorzy chcieli się leczyć Smutny

Dwa pytania:
(1) Jaką posługujesz się definicją choroby? (pytam dlatego, że jest ich kilka)
(2) Czy uważasz, że powinno się ich leczyć?


PS Żeby nie było, że tu kogoś bronię, tylko pytam - nie ma co bronić skoro stosunki seksualne z osobą tej samej płci nie są prawnie zabronione.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
#37
Xenomorph napisał(a):Wiele razy na tym forum ostro krytykowałem homoseksualizm i lobby gejowskie. Miałem nawet avatar NOPowski ''zakaz pedałowania'', nie dlatego że mam jakiś uraz do tego typu orientacji seksualnej, po prostu takie mam poglądy i zawsze będę uważał że homoseksualizm jest chorobą, którą leczy się z powodzeniem, gdyby tylko sami chorzy chcieli się leczyć Smutny Dla tych którzy nie mają zdania, proszę zapoznać się z konferencją podczas której usunięto homoseksualizm z listy chorób.
Masz jakieś linki do tej konferencji, odnośnie leczenia z homosese etc.? Jak masz to ja bym poprosił.
Odpowiedz
#38
sir_skiner napisał(a):a odkad w kurii rzymskiej zasiadaja jacys poslowie? was (antyklerykalow) juz do reszty zaczadzilo, ze nie rozumiecie tekstow ktore przytaczacie lub na podstawie ktorych chcecie dopierdolic kosciolowi. tekst przemowienia byl prawdopodbnie corocznym bozonarodzeniowym oredziem papieskim do kurii rzymskiej, a nie wytyczna dla poslow - katolikow. a nawet gdyby byl, to kurwa co? pedal Biedron i lesba Szczuka moga wywierac wplyw na legislature wszelkim dostepnym im sposobem, a Benek nie? niby, kurwa, czemu?

Co Ty mi tu oczy mydlisz? Stanowisko kościoła było wyrażane wiele razi i wiele razy było wyrażane to, że "katolik powinien głosować zgodnie ze swoim sumieniem"(tyczyło się to właśnie posłów) i słyszałem to choćby w radiu Rodzina dostępnym we Wrocławiu z przekazu wiadomości z Watykanu. Papież powiedział[...] itd. Takie wypowiedzi były w prasie drukowane, w radiu i telewizji powtarzane. Jeden się znalazł, który nie słyszał. Mógłbyś przynajmniej cos sensownego napisać, a nie zgrywać ślepca.

Poza tym, jeśli chodzi o porównywanie problemów, to papież po prostu odczłowieczył tych ludzi, bo porównał ich problemy z wycinką drzew! Godne miłości bliźniego...
Odpowiedz
#39
Cytat:Poza tym, jeśli chodzi o porównywanie problemów, to papież po prostu odczłowieczył tych ludzi, bo porównał ich problemy z wycinką drzew! Godne miłości bliźniego...

Brawa! W jednym zdaniu streściłeś istotę problemu.
Ale nie, LOBBY. DZIAŁAM, ŻYJĘ, TWORZĘ, dla pedalskiego lobby.

Panom Xe, At i Ro proponuję puknąć się w czółko, tak profilaktycznie, bo właśnie uświadomiłem sobie, że można by stworzyć kolejny problem- strach przed okazaniem aprobaty/obroną środowisk skrajnych w obawie przed posądzeniem o działanie pod dyktando mediów.

A wystarczy pomyśleć.... to tylko ludzie. I taka sama reakcja spotkałaby z mojej strony cyganów, żydów, masonów itp, gdyby znaleźli się w podobnej sytuacji.
Chociaż.... tworzenie problemów ponad miarę jest prostsze
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#40
tu jest coś o leczeniu homoseksualizmu

http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3407056.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości