Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zetnij geja piłą!
mong napisał(a):Skoro według ciebie rodzice nie uczą seksu, tylko uczuć, to nie powinno robić ci różnicy, na jakie zaburzenia cierpią - wyobrażam sobie, że można być nekrofilem i nie łamać prawa, od trzaskać pydę przy zdjęciach z prosektorium. Dlaczego więc nie stosujesz tej samej miary wobec wszystkich?
Jeśli ktoś łamie prawo, jest przestępcą, należy liczyć się z tym, że trafi do więzienia. Taka osoba nie jest odpowiednia do wychowywania dzieci, z więzienia trudno to raczej robić. Jeśli nekrofilowi wystarcza samo zdjęcie, to wyobraźnia mnie najwyraźniej zawiodła i w przypadku tej odmiany nekrofilii obiekcji nie mam. Jak widać stosuję tą samą miarę.

Cytat:Już uzasadniałem wcześniej, dlaczego sądzę, że jest to patologia, coś nienormalnego, i dlaczego jestem przeciw adopcji przez pary homo i nie będę tego po raz dziesiąty powtarzał.
To co czytałem, na argumenty mi nie wyglądało. Same przekonania wzięte a priori to jeszcze nie argumenty. To, że coś odbiega od normy nie oznacza, że jest patologią, inaczej należy uznać za patologię leworęczność czy wybitny geniusz. Może jednak podasz linkę do twoich argumentów bo ja znalazłem tylko to:
Cytat:jestem przekonany co do słuszności moich racji. Gdybyśmy żyli w starożytnej Grecji, pewnie miałbym młodego, pasywnego kochanka, bo wtedy to właśnie było normą, ale żyjemy w XXI wiecznej Polsce.
Cytat:stosunki z dojrzewającymi (lub młodszymi) chłopcami to nie homoseksualizm, a PEDOFILIA i tak właśnie było w starożytnej Grecji pedofilia była społecznie akceptowana, dziewczęta miały zachowywać dziewictwo do ślubu, także powszechnie wykorzystywano chłopców
(te kawałki powinny się spodobać chłopakom z EH Szczęśliwy)

Ach byłbym zapomniał było jeszcze coś o tym że homoseksualizm uniemożliwia płodzenie dzieci a to jest priorytet dla żywych organizmów czyli homoskłonność jest nienormalna a więc patologiczna i jako taka powinna być czynnikiem dyskwalifikującym a adopcji.
Z tego wynika, że pary bezpłodne to też patologia i nie wolno im oddawać dzieci z bidula.

Cytat:Nie wyciągam tutaj pochopnych wniosków i nie stawiam znaku równości między homosiem a pedofilem, ale widząc różne parady równości, a szczególnie ludzi w nich biorących udział i formę w jakiej to robią, to przyznanie im prawa do adopcji jest ostatnią rzeczą, która przychodzi mi do głowy.
Czyli gej ekshibicjonista jest reprezentatywny dla gejów a hetero ekshibicjonista już nie? Tylko dlatego, że pierwsi organizują parady głośno to reklamując (dzięki czemu łatwo ich uniknąć) a ci drudzy indywidualnie wyskakują zza krzaka co wrażliwsze osoby może nawet o palpitacje serca doprowadzić?
Ponieważ hetero czają się po krzakach i wyskakują z krzaków z ptaszkiem na wierzchu postuluję by hetero nie mogli być rodzicami adopcyjnymi.
To w skrócie twoja logika i poziom argumentacji.

Cytat:Zdaję sobie sprawę, że dom dziecka to nie jest idealne rozwiązanie, ale kierunkiem który należy obrać, jest polepszenie funkcjonowania i warunków tam panujących
To jest tak samo wykonalne jak reformowanie komunizmu. Dom dziecka to instytucja, która nie powinna zaistnieć - to dopiero patologia. Minimum na co można się zgodzić to rodzinny dom dziecka. Najlepsza zaś to rodzina adopcyjna.
Cytat:Tak - zbokom - po dla mnie półnago facet tańczący na platformie i krzyczący o równości, nie jest synonimem wiarygodności. Człowiek który ma poukładane w deklu tak nie postępuje.
Zgoda i orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy bo tak samo postępujący heteryk też na miano wiarygodnego nie zasługuje.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Rojza Genendel napisał(a):Co konkretnie masz na myśli?

Ich zachowania. Zaczynając od parad kończąc na atakowaniu każdego ich przeciwnika jako homofoba. Dużo krzyku i próba wpłynięcia na państwo siłą.
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Jeśli ktoś łamie prawo, jest przestępcą, należy liczyć się z tym, że trafi do więzienia. Taka osoba nie jest odpowiednia do wychowywania dzieci, z więzienia trudno to raczej robić. Jeśli nekrofilowi wystarcza samo zdjęcie, to wyobraźnia mnie najwyraźniej zawiodła i w przypadku tej odmiany nekrofilii obiekcji nie mam. Jak widać stosuję tą samą miarę.

Czyli nekrofil nie gwałący zwłok jest według ciebie odpowiednim kandydatm na rodzica zastępczego...

Cytat:To co czytałem, na argumenty mi nie wyglądało. Same przekonania wzięte a priori to jeszcze nie argumenty. To, że coś odbiega od normy nie oznacza, że jest patologią, inaczej należy uznać za patologię leworęczność czy wybitny geniusz. Może jednak podasz linkę do twoich argumentów bo ja znalazłem tylko to:

Leworęcznośc w niczym nie przeszkadza a geniusz nawet pomaga! w przeciwieństwie do homoseksualizmu, który mimo iż nie czyni bezpłodnym, to w praktyce baaaaardzo ogranicza możliwość przedłżeni gatunku, co, jakby nie patrzeć jest jednym z głównych "popędów".


Cytat:(te kawałki powinny się spodobać chłopakom z EH Szczęśliwy)

Ach byłbym zapomniał było jeszcze coś o tym że homoseksualizm uniemożliwia płodzenie dzieci a to jest priorytet dla żywych organizmów czyli homoskłonność jest nienormalna a więc patologiczna i jako taka powinna być czynnikiem dyskwalifikującym a adopcji.

Nie sama homoskłonność, co styl życia i propagowanie tej homoskłonności.

Cytat:Z tego wynika, że pary bezpłodne to też patologia i nie wolno im oddawać dzieci z bidula.

Bezpłodnośc to choroba. Taka jest prawda. Różnicapolega na tym, że pry bezpłodne chcące mieć dzieci szukają pomocy w nowoczesnej medycynie.


Cytat:Czyli gej ekshibicjonista jest reprezentatywny dla gejów a hetero ekshibicjonista już nie? Tylko dlatego, że pierwsi organizują parady głośno to reklamując (dzięki czemu łatwo ich uniknąć) a ci drudzy indywidualnie wyskakują zza krzaka co wrażliwsze osoby może nawet o palpitacje serca doprowadzić?
Ponieważ hetero czają się po krzakach i wyskakują z krzaków z ptaszkiem na wierzchu postuluję by hetero nie mogli być rodzicami adopcyjnymi.
To w skrócie twoja logika i poziom argumentacji.

Żaden człowiek, czy to pedzio czy nie, wywijający fiutem w miejscu publicznym nie powinien być rodzicem adopcyjnym. Organizowanie parad na których demonstruje się swoja seksualność jest swego rodzaju ekshibicjonizmem.

Cytat:To jest tak samo wykonalne jak reformowanie komunizmu. Dom dziecka to instytucja, która nie powinna zaistnieć - to dopiero patologia. Minimum na co można się zgodzić to rodzinny dom dziecka. Najlepsza zaś to rodzina adopcyjna.

Dlatego postuluję nprawę tychże (domów dziecka).

Cytat:Zgoda i orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy bo tak samo postępujący heteryk też na miano wiarygodnego nie zasługuje.

Jeżeli "heretyk" wepnie sobie pawie pióro w odbyt i zaczni krzyczeć, że pieszczoty puchem odbytu go kręcą, to si z tym stwierdzeniem zgodzę.
Odpowiedz
mong napisał(a):Czyli nekrofil nie gwałący zwłok jest według ciebie odpowiednim kandydatm na rodzica zastępczego...
Ująłbym to inaczej. Nie widzę okoliczności dyskwalifikujących.

Cytat:Leworęcznośc w niczym nie przeszkadza a geniusz nawet pomaga! w przeciwieństwie do homoseksualizmu, który mimo iż nie czyni bezpłodnym, to w praktyce baaaaardzo ogranicza możliwość przedłżeni gatunku, co, jakby nie patrzeć jest jednym z głównych "popędów".
Nie wystarczy popęd do posiadania i wychowania potomstwa?
W przypadku par bezpłodnych wystarcza, dlaczego przy homo nagle jest blokada?
Cytat:Nie sama homoskłonność, co styl życia i propagowanie tej homoskłonności.
Czyli żyjący cicho i nie rzucający się w oczy pederaści potrafiący obdarzyć wychowanków uczuciem miłości opiekuńczej już Ci nie wadzą :>
Cały czas mam wrażenie że problemem jest dla ciebie obsceniczność i ekshibicjonizm (a te zdarzają się u obu orientacji) a nie homoseksualizm opiekunów.
Cytat:Bezpłodnośc to choroba. Taka jest prawda. Różnicapolega na tym, że pry bezpłodne chcące mieć dzieci szukają pomocy w nowoczesnej medycynie.
Homoseksualizm zaś chorobą nie jest. Nie wszystkie problemy z bezpłodnością medycyna leczy - pozostaje adopcja. Dlaczego więc, skoro homo nie będąc chorobą (medycyna odpada) nie może tak jak pary bezpłodne adoptować dzieci?
Cytat:Żaden człowiek, czy to pedzio czy nie, wywijający fiutem w miejscu publicznym nie powinien być rodzicem adopcyjnym.
Dla porządku spytam - jeśli zaś pedzio nie wywija fiutem i stroni od parad (a jest takich spora grupa) to może być rodzicem adopcyjnym według ciebie?
Dlaczego nie? (Jakoś dziwnie zakładam, że jednak nie może.)
Cytat:Dlatego postuluję nprawę tychże (domów dziecka).
Tego się nie da naprawić, bo to instytucja chora z założenia.
Cytat:Jeżeli "heretyk" wepnie sobie pawie pióro w odbyt i zaczni krzyczeć, że pieszczoty puchem odbytu go kręcą, to si z tym stwierdzeniem zgodzę.
A jak będzie krzyczał, że to go nie kręci? Naprawdę musi go kręcić żebyś się zgodził?
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Ująłbym to inaczej. Nie widzę okoliczności dyskwalifikujących.

Aha. A pedofil, nie gwałcący dzieci?

Cytat:Nie wystarczy popęd do posiadania i wychowania potomstwa?
W przypadku par bezpłodnych wystarcza, dlaczego przy homo nagle jest blokada?

Osoby bezpłodne tworzą związek, który, gdyby nie ta bezpłodnośc, mógłby wydać potomstwo. Normalny związek kobiety z mężczyzną. Szukają często także pomocy, w przeciwieństwie to homoseksualistów, którzy afiszują się ze swym stylem życia, wmawiając wszystkim, że nie jest to ułomność.

Cytat:Czyli żyjący cicho i nie rzucający się w oczy pederaści potrafiący obdarzyć wychowanków uczuciem miłości opiekuńczej już Ci nie wadzą :>
Cały czas mam wrażenie że problemem jest dla ciebie obsceniczność i ekshibicjonizm (a te zdarzają się u obu orientacji) a nie homoseksualizm opiekunów.

Sami homoseksualiści mi nie wadzą, fakt wychowywania dzieci przez ludzi z zaburzeniami już tak.

Cytat:Homoseksualizm zaś chorobą nie jest. Nie wszystkie problemy z bezpłodnością medycyna leczy - pozostaje adopcja. Dlaczego więc, skoro homo nie będąc chorobą (medycyna odpada) nie może tak jak pary bezpłodne adoptować dzieci?

Po czym wnosisz, że nie jest chorobą, czy zaburzeniem? Zaburza, i do dość skutecznie jeden z głównych popędów. Jeżeli zaś chorobą nie jest jak twierdzisz, o adopcji mowy być nie może, bo w takim układzie jest zwykłym widzimisię pederastów a nie autentycznym problemem, i miast adopcji poleciłbym im przestać się bawić i zacząć sobie baby/chłopa szukać.

Cytat:Dla porządku spytam - jeśli zaś pedzio nie wywija fiutem i stroni od parad (a jest takich spora grupa) to może być rodzicem adopcyjnym według ciebie?
Dlaczego nie? (Jakoś dziwnie zakładam, że jednak nie może.)

Pisałem wyżej dlaczego nie.

Cytat:Tego się nie da naprawić, bo to instytucja chora z założenia.
Chory z założenia jest stan umysłu, który podpowiada jego posiadaczowi, że nie da się czegoś zrobić. Gdyby tak każdy myślał, to do dziś malowalibyśmy włochatymi łapskami konie i bizony w jaskiniach.

Cytat:A jak będzie krzyczał, że to go nie kręci? Naprawdę musi go kręcić żebyś się zgodził?

Wyobrażasz sobie paradę na której krzyczy się, co uczestników nie kręci?
Odpowiedz
mong napisał(a):Aha. A pedofil, nie gwałcący dzieci?
Pedofil to nie tylko ktoś kto gwałci dzieci ale molestuje lub zmusza do innych czynności seksualnych lub rajcuje go pornografia dziecięca. Wszystkie te czynności są ścigane przez prawo więc sorry nie nadaje się.
Cytat:Osoby bezpłodne tworzą związek, który, gdyby nie ta bezpłodnośc, mógłby wydać potomstwo. Normalny związek kobiety z mężczyzną. Szukają często także pomocy, w przeciwieństwie to homoseksualistów, którzy afiszują się ze swym stylem życia, wmawiając wszystkim, że nie jest to ułomność.
Osoby homo też tworzą związek, który , gdyby nie jego jednopłciowość mógłby wydać potomstwo. Jeśli normalność związku polega tylko na statystyce, to argument odrzucam. To że związków jednopłciowych jest mniej nie oznacza że są nienormalne. Homoseksualiści nie będąc osobami chorymi nie mogą szukać pomocy w medycynie tak jak pary bezpłodne. Poza tym, nawet gdyby były chore nieuleczalnie, tak jak niektóre pary bezpłodne, nadal nie dyskwalifikowało by to ich jako rodziców. Dyskwalifikowałaby dopiero brak zdolności do opieki nad dziećmi, a na to sama orientacja nie wpływa.
Nie wszyscy homoseksualiści mają taki styl życia jak chcesz im wmówić. Już o tym pisałem ale widać nie dotarło. Masz pretensję o homo czy o styl życia?
Jak o pierwsze, to musisz się postarać i znaleźć jakieś argumenty, a jeśli o drugie, to masz moją zgodę od samo początku. Tylko nie rozumiem po co mieszać do tego orientację seksualną.
Cytat:Po czym wnościsz, że nie jest chorobą, czy zaburzeniem? Zaburza, i do dość skutecznie jeden z głównych popędów.
Nie ma to dowodów że jest chorobą i dlatego został z listy chorób skreślony, czyli inaczej niż gdzie indziej raczyłeś napisać, że został skreślony bez badań wskazujących, że chorobą nie jest. Co do popędów dla dobra wychowanka znaczenie ma zupełnie inny popęd, chęć posiadania i wychowania dzieci.
Dopiero ten brak popędu powoduje brak kwalifikacji do adopcji, ba powoduje nawet odebranie dziecka naturalnym rodzicom.
Cytat:Jeżeli zaś chorobą nie jest jak twierdzisz, o adopcji mowy być nie może, bo w takim układzie jest zwykłym widzimisię pederastów a nie autentycznym problemem, i miast adopcji poleciłbym im przestać się bawić i zacząć sobie baby/chłopa szukać.
Nie jest chorobą tak jak chorobą nie jest odcień skóry. Tego też się nie leczy i nie jest to dyskwalifikacja dla potencjalnego rodzica.

Cytat:
Cytat:Dla porządku spytam - jeśli zaś pedzio nie wywija fiutem i stroni od parad (a jest takich spora grupa) to może być rodzicem adopcyjnym według ciebie?
Dlaczego nie? (Jakoś dziwnie zakładam, że jednak nie może.)
Pisałem wyrzej dlaczego nie.
Pisałeś że to choroba i ze względu na styl życia. Styl życia w tym pytaniu wykluczyłem, a chorobą nie jest tak jak nie jest nią kolor skóry więc nadal nie wiem dlaczego nie może adoptować dzieci.
Cytat:Chory z założenia jest stan umysłu, który podpowiada jego posiadaczowi, że nie da się czegoś zrobić. Gdyby tak każdy myślał, to do dziś malowalibyśmy włochatymi łapskami konie i bizony w jaskiniach.
Chory z założenia jest stan umysłu, który uważa, że bidul jest w stanie zastąpić rodzinę gdzie rodziców zastępują pracownicy zmianowi wykonujący po prostu pracę za kasę a miłość to bardzo rzadkie zjawisko.
Gdyby jaskiniowcy myśleli że księżyc da się upolować dzidą to rakiety by nie wynaleźli.
Cytat:Wyobrażasz sobie paradę na której krzyczy się, co uczestników nie kręci?
Wyobrażam sobie paradę gdzie uczestników nie kręci pieszczota puchem w odbycie nawet jeśli tego nie krzyczą. A heteryków z piórkiem w dupie jestem sobie w stanie wyobrazić jak najbardziej.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Pedofil to nie tylko ktoś kto gwałci dzieci ale molestuje lub zmusza do innych czynności seksualnych lub rajcuje go pornografia dziecięca. Wszystkie te czynności są ścigane przez prawo więc sorry nie nadaje się.

No ale jak nie łamie prawa? To co wtedy? Wtedy może, tak jak nekrofil? czy stanowczo nekrofile tak, pedofile nie?

Cytat:Osoby homo też tworzą związek, który , gdyby nie jego jednopłciowość mógłby wydać potomstwo. Jeśli normalność związku polega tylko na statystyce, to argument odrzucam. To że związków jednopłciowych jest mniej nie oznacza że są nienormalne. Homoseksualiści nie będąc osobami chorymi nie mogą szukać pomocy w medycynie tak jak pary bezpłodne. Poza tym, nawet gdyby były chore nieuleczalnie, tak jak niektóre pary bezpłodne, nadal nie dyskwalifikowało by to ich jako rodziców. Dyskwalifikowałaby dopiero brak zdolności do opieki nad dziećmi, a na to sama orientacja nie wpływa.

Homoseksualiści są osobami z zaburzeniami, logicznie, jeżeli pociąg do małych dzieci jest zaburzeniem, jeżeli ekshibicjonizm jest zaburzeniem, to jest nim również homoseksualizm. To, że WHO pod naciskiem lobby gejowskiego skreśliło tę ułomność z listy, nie oznacza, że ułomnością nie jest.
Normalny związek to taki, który prowadzi, bądź też może prowadzić - bo w przypadku ludzi jest to kwestia decyzji, to przedłużenia gatunku między innymi. Stąd - tak jak ewolucja nas ukształtowała - mężczyźni łączą się w pary z kobietami, lub też na odwrót, bo zaraz mi ktoś powie, że jestem szowinistąUśmiech. Związki homo nie są związkmi normalnymi bo są spowodowane przez wypaczony pociąg to płci tej samej.

Cytat:Nie wszyscy homoseksualiści mają taki styl życia jak chcesz im wmówić. Już o tym pisałem ale widać nie dotarło. Masz pretensję o homo czy o styl życia?
Jak o pierwsze, to musisz się postarać i znaleźć jakieś argumenty, a jeśli o drugie, to masz moją zgodę od samo początku. Tylko nie rozumiem po co mieszać do tego orientację seksualną.

Bo zaburzona orientacja leży u podstaw problemu. Nie każdy pedzio podskakuje na paradzie, niektórzy wręcz uwżają, że parady robią więcej szkód ich sprawie niż pożytku. Co nie zmienia faktu, że są osobami z zaburzeniami, którzy miast szukać pomocy, wolą udawać, że to norma.

Cytat:Nie ma to dowodów że jest chorobą i dlatego został z listy chorób skreślony, czyli inaczej niż gdzie indziej raczyłeś napisać, że został skreślony bez badań wskazujących, że chorobą nie jest. Co do popędów dla dobra wychowanka znaczenie ma zupełnie inny popęd, chęć posiadania i wychowania dzieci.
Dopiero ten brak popędu powoduje brak kwalifikacji do adopcji, ba powoduje nawet odebranie dziecka naturalnym rodzicom.

Nie ma dowodów? Zaburza i dość skutecznie komplikuje prokreacje i "tworzenie nowych obywateli". Oto dowód.

Cytat:Nie jest chorobą tak jak chorobą nie jest odcień skóry. Tego też się nie leczy i nie jest to dyskwalifikacja dla potencjalnego rodzica.

Jest, wedłg mnie jest. Homoseksualizm się znaczy, nie kolor skóry. Zaburzenia seksualne z automatu dyskwalifikują.

Cytat:Pisałeś że to choroba i ze względu na styl życia. Styl życia w tym pytaniu wykluczyłem, a chorobą nie jest tak jak nie jest nią kolor skóry więc nadal nie wiem dlaczego nie może adoptować dzieci.

Powtarzasz się.

Cytat:Chory z założenia jest stan umysłu, który uważa, że bidul jest w stanie zastąpić rodzinę gdzie rodziców zastępują pracownicy zmianowi wykonujący po prostu pracę za kasę a miłość to bardzo rzadkie zjawisko.

Marną namiastką rodziny, którą należy reformować.

Cytat:Gdyby jaskiniowcy myśleli że księżyc da się upolować dzidą to rakiety by nie wynaleźli.

Myśląc tak jak ty, gówno by najwyżej wynaleźli, bo by stwierdzili, że się nie da.

Cytat:Wyobrażam sobie paradę gdzie uczestników nie kręci pieszczota puchem w odbycie nawet jeśli tego nie krzyczą. A heteryków z piórkiem w dupie jestem sobie w stanie wyobrazić jak najbardziej.

A o krzyk właśnie tu chodzi. Nikt nie manifestuje heterosekslizmu, tylko pederaści krzyczą o tym jak lubią glinę mieszać, a ich organizacje aktywnie już wspierają pedofilów na zachodzie i ich krucjatę o obniżenie wieku i pozytywną pedofilię, panie tolerancyjny.
Odpowiedz
mong napisał(a):No ale jak nie łamie prawa? To co wtedy?
Znów nie staje mi wyobraźni, pedofil nie łamiący prawa hmm.. czyli skąd wiemy, że pedofil? To tak jak alkoholik, który nie pił nigdy alkoholu?

Cytat:Homoseksualiści są osobami z zaburzeniami, logicznie, jeżeli pociąg do małych dzieci jest zaburzeniem, jeżeli ekshibicjonizm jest zaburzeniem, to jest nim również homoseksualizm.
Lekcje logiki, to chyba u Kubusia pobierałeśDuży uśmiech.
Pederasta nie równa się pedofil (Socjo - trwało trochę dłużej niż kilka godzin).
Pederasta nie równa się ekshibicjonista, a już w szczególności nie równa się pedofil i/lub ekshibicjonista.

Cytat:To, że WHO pod naciskiem lobby gejowskiego skreśliło tę ułomność z listy, nie oznacza, że ułomnością nie jest.
Niestety to tylko twoja wiara i dogmat. Został wykreślony, ponieważ był wpisany bezpodstawnie - brak rzetelnych badań potwierdzających, że jest chorobą.

Cytat:Normalny związek to taki, który prowadzi, bądź też może prowadzić - bo w przypadku ludzi jest to kwestia decyzji, to przedłużenia gatunku między innymi. Stąd - tak jak ewolucja nas ukształtowała - mężczyźni łączą się w pary z kobietami, lub też na odwrót, bo zaraz mi ktoś powie, że jestem szowinistąUśmiech. Związki homo nie są związkmi normalnymi bo są spowodowane przez wypaczony pociąg to płci tej samej.
OK. Dla ciebie normalne jest to, co prowadzi lub może prowadzić do przedłużenia gatunku a ściślej do przekazania genów danej pary w związku. Co za głupie kryterium, w przypadku orzekania, czy ktoś może adoptować dzieci8O.
Nauczyciele też nie mogą być homo? W końcu uczą dzieci - jak myślisz?

Cytat:Bo zaburzona orientacja leży u podstaw problemu. Nie każdy pedzio podskakuje na paradzie, niektórzy wręcz uwżają, że parady robią więcej szkód ich sprawie niż pożytku. Co nie zmienia faktu, że są osobami z zaburzeniami, którzy miast szukać pomocy, wolą udawać, że to norma.
Skoro chodzi o orientację, to po co wyciągać argumenty, które nie są z orientacją związane.
Nie są osobami z zaburzeniami. Na szali autorytetów mong vs. WHO opowiadam się za WHO.

Cytat:Jest, wedłg mnie jest. Homoseksualizm się znaczy, nie kolor skóry. Zaburzenia seksualne z automatu dyskwalifikują.
Po pierwsze. To nie jest zaburzenie (to tyko twój dogmat w systemie wierzeń, nie oparty argumentami naukowymi).
Po drugie. Nie rozumiem tego automatu. Co ma piernik do wiatraka?
Dlaczego homoseksualizm wyklucza zgodę na wychowywanie dzieci - proszę o rzeczowe przemyślane argumenty - twój system wierzeń już znam. Jeśli to z niego czerpiesz napisz "dogmat", przynajmniej będę wiedział, że czas zakończyć dyskusję

Cytat:Marną namiastką rodziny, którą należy reformować.
:wall:

Cytat:A o krzyk właśnie tu chodzi. Nikt nie manifestuje heteroseksualizmu
Mong byłeś w dzielnicy czerwonych latarni? Tam znajdziesz od groma manifestacji heteroseksualizmu.

Cytat:ich organizacje aktywnie już wspierają pedofilów na zachodzie i ich krucjatę o obniżenie wieku i pozytywną pedofilię, panie tolerancyjny.
Guzik wiesz o moich poglądach. Nie chodzi o moją tolerancję. Chodzi mi o to, że nie rozumiem dlaczego homoseksualiści nie nadają się na rodziców adopcyjnych. Pytam o to i guzik się od Ciebie dowiedziałem. Poza Twoimi uprzedzeniami i dogmatami żadnych racjonalnych argumentów.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Znów nie staje mi wyobraźni, pedofil nie łamiący prawa hmm.. czyli skąd wiemy, że pedofil? To tak jak alkoholik, który nie pił nigdy alkoholu?
No chyba można ,oeć skłonności pedofilskie? Pragnę ndmienić twojej ograniczonej wyobraźni, że karalne są przestępstwa pedofilskie, nie sama chęć bądź skłonnoś.

Cytat:Lekcje logiki, to chyba u Kubusia pobierałeśDuży uśmiech.
Pederasta nie równa się pedofil (Socjo - trwało trochę dłużej niż kilka godzin).
Pederasta nie równa się ekshibicjonista, a już w szczególności nie równa się pedofil i/lub ekshibicjonista.

Oczywiście, że pederasta to nie to samo co pedofil i ekshibicjonista. Bo homoseksualizm to inny rodzaj zaburzenia.

Cytat:Niestety to tylko twoja wiara i dogmat. Został wykreślony, ponieważ był wpisany bezpodstawnie - brak rzetelnych badań potwierdzających, że jest chorobą.

Logika znaczy więcej niż "brak rzetelnych badań..". A logika mówi mi, że jeżeli ktoś, kto wywala fiuta w parku na widok publiczny, jest zbokiem, to zbokiem jest człowiek który tego fiuta wsadza osobnikowi płci tej samej w dupę.

[/quote]
OK. Dla ciebie normalne jest to, co prowadzi lub może prowadzić do przedłużenia gatunku a ściślej do przekazania genów danej pary w związku. Co za głupie kryterium, w przypadku orzekania, czy ktoś może adoptować dzieci8O.
Nauczyciele też nie mogą być homo? W końcu uczą dzieci - jak myślisz?[/quote]

Matematyka różni się troszeczkę od nauki o światopoglądzie i modelu rodziny.

Cytat:Skoro chodzi o orientację, to po co wyciągać argumenty, które nie są z orientacją związane.
Nie są osobami z zaburzeniami. Na szali autorytetów mong vs. WHO opowiadam się za WHO.

A mong mówi, że gdyby bezkrytycznie wierzyć WHO to polska miłaby kilka miliardów złotych mniej w budżecie ministerstwa zdrowia, i kilkanaście ton więcj szczepionki przeciwko wyimaginowanej wpidemii świńskiej grypy. Ale wierzyć możesz komu chcesz...

Cytat:Po pierwsze. To nie jest zaburzenie (to tyko twój dogmat w systemie wierzeń, nie oparty argumentami naukowymi).

Mój dogmat jest poparty rgumentami logicznymi.

Cytat:Po drugie. Nie rozumiem tego automatu. Co ma piernik do wiatraka?

Ma piernik tyle, że wiatrakiem nie jest.

Cytat:Dlaczego homoseksualizm wyklucza zgodę na wychowywanie dzieci - proszę o rzeczowe przemyślane argumenty - twój system wierzeń już znam. Jeśli to z niego czerpiesz napisz "dogmat", przynajmniej będę wiedział, że czas zakończyć dyskusję

skoro dzieci wychowane w rodzinach "menelskich" częściej zostają "menelami" to uwżam, że ta sama zasada powinna być stosowana względem homseksualistów. Do póki ktoś, poitycznie niezależny, ni udowodni inaczej.

Cytat:Mong byłeś w dzielnicy czerwonych latarni? Tam znajdziesz od groma manifestacji heteroseksualizmu.

Jestem kurwiarzem który był w dzielnicah czerwoych latarni z Paryżu, Amsterdamie i w Londyńskich burdelach, ale nigdzie nie spotkałem ludzi krzyzących o tym ,że są dumni ze swojego heteroseksualizmu. Możesz oczywiście sam fakt bycia "żonatym" uważać jako manifestacje heteroseksualizmu, ale z drugiej strony sam fakt posiadania portfela nie czyni cię "pieniężnym". Nie mówiąć o tym, że heteroseksualizm to norma, homo to tylko abberacja.

Cytat:Guzik wiesz o moich poglądach. Nie chodzi o moją tolerancję. Chodzi mi o to, że nie rozumiem dlaczego homoseksualiści nie nadają się na rodziców adopcyjnych. Pytam o to i guzik się od Ciebie dowiedziałem. Poza Twoimi uprzedzeniami i dogmatami żadnych racjonalnych argumentów.

Wiem o nich dostatecznie dużo, by wyrobić o nich sobie zdanie. Fanatyzm ma to do siebie, że każdy argument będzie uważał za dogmat. Ty nawet nie kryjesz się z faktem, że tekst o dogmacie, zapożyczyłeś od co bardziej inteligntniejszego, forumowego kolegi.
Odpowiedz
mong napisał(a):No chyba można ,oeć skłonności pedofilskie? Pragnę ndmienić twojej ograniczonej wyobraźni, że karalne są przestępstwa pedofilskie, nie sama chęć bądź skłonnoś.
Czyli powtarzam pytanie: skąd wiadomo, że to pedofil, jeśli ta skłonność się nie objawia? Na jakiej podstawie można takiemu osobnikowi odmówić prawa do adopcji dzieci - bo jakiś argument prawny należy mieć.

mong napisał(a):Oczywiście, że pederasta to nie to samo co pedofil i ekshibicjonista. Bo homoseksualizm to inny rodzaj zaburzenia.
Nie poparty nauką dogmat.

Cytat:Logika znaczy więcej niż "brak rzetelnych badań..". A logika mówi mi, że jeżeli ktoś, kto wywala fiuta w parku na widok publiczny, jest zbokiem, to zbokiem jest człowiek który tego fiuta wsadza osobnikowi płci tej samej w dupę.
Logika logice nierówna. Ten co wywala fiuta w parku robi to, nie licząc się ze zdaniem innych, to inna sytuacja niż na plaży nudystów prawda? A może to według Ciebie też zboki, bo już zdezorientowany jestem. Ten, który wsadza fiuta osobnikowi płci tej samej, za jego zgodą tudzież przyjemnością, to jednak inna sprawa, niż gwałciciel, który wsadza go obojętnie w którą dziurkę obojętnie jakiej płci, jeśli robi to bez zgody drugiej osoby. Jak widzisz wywód logiczny, tyle że oparty na innym kryterium niż Twoje. Jak widać logika to trochę za mało aby mnie przekonać. Wolałbym twardsze naukowe dowody niż miękkie choć logiczne spójne, które niestety wciąż zależą od przekonań czy wierzeń.
Cytat:Matematyka różni się troszeczkę od nauki o światopoglądzie i modelu rodziny.
Czyli matematyki, fizyki czy historii mogą uczyć uff co za ulga Uśmiech Geografii też, o ile nie wspomną o wyspie Lesbos?
Cytat:A mong mówi, że gdyby bezkrytycznie wierzyć WHO to polska miłaby kilka miliardów złotych mniej w budżecie ministerstwa zdrowia, i kilkanaście ton więcj szczepionki przeciwko wyimaginowanej wpidemii świńskiej grypy. Ale wierzyć możesz komu chcesz...
No i ja bezkrytycznie nie wierzę WHO tylko akurat nie znam żadnych naukowych badań świadczących o tym że homo to choroba czy zaburzenie. Ty też nie znasz bo byś je przedstawił a zamiast tego posługujesz się logiką u podstaw której są twoje alogiczne wierzenia.

Cytat:Mój dogmat jest poparty rgumentami logicznymi.
Logikę przedstawiłeś ale opartą o kryterium wybrane dogmatycznie (coś uważasz za zboczenie bo fiut nie trafia do pochwy, co jak twierdzisz jest normą). Jak rozumiem onanizm to też zboczenie, tak by IMHO wynikało z twojej logiki.

Cytat:Ma piernik tyle, że wiatrakiem nie jest.
Ach czyli argument z powietrza wzięty i nawet nie masz zamiaru wysilić się na uzasadnienie.

Cytat:skoro dzieci wychowane w rodzinach "menelskich" częściej zostają "menelami" to uwżam, że ta sama zasada powinna być stosowana względem homseksualistów. Do póki ktoś, poitycznie niezależny, ni udowodni inaczej.
Może należałoby jednak udowodnić cokolwiek poza mniemaniem, zanim się czegoś zakaże, np. tego że homo wychowują częściej na homo?

Cytat:Jestem kurwiarzem który był w dzielnicah czerwoych latarni z Paryżu, Amsterdamie i w Londyńskich burdelach, ale nigdzie nie spotkałem ludzi krzyzących o tym ,że są dumni ze swojego heteroseksualizmu.
Bo tam sprzedaje się ciało, czytaj dupę, a nie dumę. Różnica jednej literki ale jednak.

Cytat:Wiem o nich dostatecznie dużo, by wyrobić o nich sobie zdanie. Fanatyzm ma to do siebie, że każdy argument będzie uważał za dogmat. Ty nawet nie kryjesz się z faktem, że tekst o dogmacie, zapożyczyłeś od co bardziej inteligntniejszego, forumowego kolegi.
Zawsze mi się wydawało, że pojęcie dogmatu i dogmatyzmu jest o wiele starsze od najstarszego użytkownika na forum, więc raczej nie od niego (kogokolwiek miałeś na myśli). Nazywam tak twierdzenia, które głoszone są wbrew naukowym ustaleniom a twoje takie właśnie są. Jeśli Cię to uwiera, mogę mówić irracjonalne albo nienaukowe.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Czyli powtarzam pytanie: skąd wiadomo, że to pedofil, jeśli ta skłonność się nie objawia? Na jakiej podstawie można takiemu osobnikowi odmówić prawa do adopcji dzieci - bo jakiś argument prawny należy mieć.

No nie wiem... Chodzi na terapię na przykład? Albo bierze udział w heppeningach organizowanych przez http://www.wiadomosci24.pl/artykul/holen..._2288.html

Cytat:Nie poparty nauką dogmat.

Według ciepie pederasta = eksibicjonista i pedofil? Coraz lepiej...

Cytat:Logika logice nierówna. Ten co wywala fiuta w parku robi to, nie licząc się ze zdaniem innych, to inna sytuacja niż na plaży nudystów prawda?

Na prywatnej plaży, czy posesji możesz sobie robić co chcesz.

Cytat:A może to według Ciebie też zboki, bo już zdezorientowany jestem.


Normalni na pewno nie są.

[/quote]Ten, który wsadza fiuta osobnikowi płci tej samej, za jego zgodą tudzież przyjemnością, to jednak inna sprawa, niż gwałciciel, który wsadza go obojętnie w którą dziurkę obojętnie jakiej płci, jeśli robi to bez zgody drugiej osoby. Jak widzisz wywód logiczny, tyle że oparty na innym kryterium niż Twoje.[/quote]

Oczywiście, że gwałciciel to co innego, tak samo jak czymś innym niż hetero jest homoseksualista. Dedukcja godna Szerloka Cholmsa.

Cytat:Jak widać logika to trochę za mało aby mnie przekonać. Wolałbym twardsze naukowe dowody niż miękkie choć logiczne spójne, które niestety wciąż zależą od przekonań czy wierzeń.

Uznanie homoseksualizmu za normalnośc to też kwestia wierzeń, z tym, że nie poparta żadnymi, nawet logicznymi dowodami. Ba, decyzja polityczna podjęta przez WHO, sprzeczna z logiką uskutecznianą przez tę sam instytucję, która ekshibicjonistę uznaje za zboczeńca.

Cytat:Czyli matematyki, fizyki czy historii mogą uczyć uff co za ulga Uśmiech Geografii też, o ile nie wspomną o wyspie Lesbos?

A kto im broni w szkole uczyć? No, chyba, że to szkoła katolicka.

Cytat:No i ja bezkrytycznie nie wierzę WHO tylko akurat nie znam żadnych naukowych badań świadczących o tym że homo to choroba czy zaburzenie. Ty też nie znasz bo byś je przedstawił a zamiast tego posługujesz się logiką u podstaw której są twoje alogiczne wierzenia.

Jakie alogiczne wierzenia? Oświeć mnie.

Cytat:Logikę przedstawiłeś ale opartą o kryterium wybrane dogmatycznie (coś uważasz za zboczenie bo fiut nie trafia do pochwy, co jak twierdzisz jest normą). Jak rozumiem onanizm to też zboczenie, tak by IMHO wynikało z twojej logiki.

Onanizuje, bądź onanizował się chyba każdy. To nie zboczenie. Penetrację odbytu osobnika tej samej płci penisem uskutecznia drobny odstetek, w przeciwieństwie do tych, którzy wolą penetrować pochwy, (skoro już przy tych obrazowych porównaniach jesteśmy). Homo to nie norma.

Cytat:Ach czyli argument z powietrza wzięty i nawet nie masz zamiaru wysilić się na uzasadnienie.

Opadłem już z sił. PIERNIK JEST WIATRAKIEM, a ja twierdzę kategorycznie, że to jest http://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk

Cytat:Może należałoby jednak udowodnić cokolwiek poza mniemaniem, zanim się czegoś zakaże, np. tego że homo wychowują częściej na homo?

A może, najpierw należałoby rzetelnie, metodami naukowymi, bez nacisku lobby gejowskiego i politpoprawnych ciot zbadać czym tak na prawdę jest homoseksualizm i co jest jego przyczyną, zanim orzeknie się o prawie do adopcji i nazwie to, moim zdaniem zaburzenie, orientacją?

Cytat:Bo tam sprzedaje się ciało, czytaj dupę, a nie dumę. Różnica jednej literki ale jednak.

A na pedalskich paradach sprzedaje się co, twoim zdaniem? Co sprzedaje półnagi facet w stringach, imitujący ruchy frykcyjne?

Cytat:Zawsze mi się wydawało, że pojęcie dogmatu i dogmatyzmu jest o wiele starsze od najstarszego użytkownika na forum, więc raczej nie od niego (kogokolwiek miałeś na myśli). Nazywam tak twierdzenia, które głoszone są wbrew naukowym ustaleniom a twoje takie właśnie są. Jeśli Cię to uwiera, mogę mówić irracjonalne albo nienaukowe.

Wbrew politycznym ustaleniom, które z nauką mają niewiele wspólnego.
Odpowiedz
mong napisał(a):No nie wiem... Chodzi na terapię na przykład? Albo bierze udział w heppeningach organizowanych przez http://www.wiadomosci24.pl/artykul/holen..._2288.html
Czyli wszyscy co pojawiają się na paradach, to geje i lesbijki a faceci należący do partii kobiet, to zakamuflowane kobiety. Coraz lepsze te kryteria Duży uśmiech.

Cytat:
Cytat:
Cytat:Napisał mong
Oczywiście, że pederasta to nie to samo co pedofil i ekshibicjonista. Bo homoseksualizm to inny rodzaj zaburzenia.
Nie poparty nauką dogmat.
Według ciepie pederasta = eksibicjonista i pedofil? Coraz lepiej...
Stwierdziłem, że to Twój dogmat, że homoseksualizm to rodzaj zaburzenia - postaram się lepiej ciąć cytaty.
Cytat:Na prywatnej plaży, czy posesji możesz sobie robić co chcesz.
Czekaj, czy ja dobrze rozumiem? Jak chodzisz sobie po parku lub na paradzie z fajfusem na wierzchu, to jest to zaburzenie i won od dzieci ale jak robisz to w domu lub na prywatnej plaży, to jesteś cool i dzieci możesz adoptować?
To znaczy, idąc tym tropem, geje którzy publicznie nie manifestują swoich uczuć też są w porzo i mogą adoptować dzieci.
Cytat:Normalni na pewno nie są.
Zgodnie z twoją definicją są w mniejszości tak jak nudyści czyli oni te nie są normalni - wara im od dzieci Duży uśmiech
Cytat:
Cytat:Ten, który wsadza fiuta osobnikowi płci tej samej, za jego zgodą tudzież przyjemnością, to jednak inna sprawa, niż gwałciciel, który wsadza go obojętnie w którą dziurkę obojętnie jakiej płci, jeśli robi to bez zgody drugiej osoby. Jak widzisz wywód logiczny, tyle że oparty na innym kryterium niż Twoje.
Oczywiście, że gwałciciel to co innego, tak samo jak czymś innym niż hetero jest homoseksualista. Dedukcja godna Szerloka Cholmsa.
Więc Cholmsie skup się. Pokazałem Ci inne kryterium (zgoda lub jej brak, osoby drugiej) i całość oparłem o wewnętrznie spójną logikę i wyszło mi, że homoseksualiści powinni mieć prawo do adopcji. Zrobiłem to, żeby Ci pokazać, że sama logika to za mało. Musisz jeszcze wykazać słuszność takich a nie innych kryteriów. Ciągle twierdzisz, że Homo to zaburzenie ale poza swoim przekonaniem nie przedstawiłeś na to żadnych dowodów naukowych a o takie ciągle proszę.
Cytat:Uznanie homoseksualizmu za normalnośc to też kwestia wierzeń, z tym, że nie poparta żadnymi, nawet logicznymi dowodami. Ba, decyzja polityczna podjęta przez WHO, sprzeczna z logiką uskutecznianą przez tę sam instytucję, która ekshibicjonistę uznaje za zboczeńca.
Mong, sam pisałeś o starożytnej Grecji, że tam homoseksualizm był powszechny i akceptowany. Czyli mówiąc po twojemu był normą czyli normalny. Skoro to samo zachowanie może być raz normalne a raz nie, to czy to oznacza, że również to samo zachowanie raz jest zaburzeniem a raz nie?
Jeśli według Ciebie jest to zaburzenie zawsze, niezależnie od kultury, to powoływanie się na normy czy normalność w takim przypadku traci sens.
Jeśli zaś uważasz, że raz jest to zaburzeniem a raz nie, to właśnie wyznaczyłeś nienaukową (kulturową, polityczną lub światopoglądową) metodę uznawania czegoś za zaburzenie.
Cytat:A kto im broni w szkole uczyć? No, chyba, że to szkoła katolicka.
Wbrew temu co ostatnio głośno o wypowiedzi pewnej pani, również w szkole katolickiej mają prawo uczyć i z tego powodu nikt nie może ich zwolnić.
Cytat:Jakie alogiczne wierzenia? Oświeć mnie.
Znasz jakieś logiczne wierzenia? Podziel się z nami. Tam gdzie jest potrzeba oprzeć się na dogmacie logika pryska. Skoro nie odpowiada ci alogiczne powiem nie naukowe - żadnych naukowych argumentów nadal nie przedstawiłeś a proszę już po raz n-ty.
Cytat:Onanizuje, bądź onanizował się chyba każdy. To nie zboczenie. Penetrację odbytu osobnika tej samej płci penisem uskutecznia drobny odstetek, w przeciwieństwie do tych, którzy wolą penetrować pochwy, (skoro już przy tych obrazowych porównaniach jesteśmy). Homo to nie norma.
No tak mong to robił, więc to nie zboczenie, bo mong zboczeńcem nie jest - jest normalny - pewnie nie wie, że masturbowanie też było kiedyś uważane za zaburzenie i jakoś nie krzyczy, że bezprawnie to zmienionoDuży uśmiech. Homosiem mong nie był, więc to musi być zboczenie i nienormalność. Kryterium powala na kolana.
Cytat:Opadłem już z sił.
To się wzmocnij i wróć do dyskusji jak będziesz na siłach.
Pytałem co ma piernik do wiatraka, czyli dlaczego homoseksualizm ma z automatu wykluczać możliwość adopcji dzieci, bo mi nic takiego wynika z żadnego rozumowania. Przedstaw łopatologicznie dlaczego tak uważasz - geje lub lesbijki krzywdzą dzieci albo skrzywiają im psychikę? Napisz to zamiast pieprzyć o automacie, bo ja tu automatyzmu nie widzę.
Cytat:A może, najpierw należałoby rzetelnie, metodami naukowymi, bez nacisku lobby gejowskiego i politpoprawnych ciot zbadać czym tak na prawdę jest homoseksualizm i co jest jego przyczyną, zanim orzeknie się o prawie do adopcji i nazwie to, moim zdaniem zaburzenie, orientacją?
Proponujesz postępowanie mniej więcej takie. Przychodzą przyszli opiekunowie starający się o adopcje ale komisja (sąd czy inne ciało orzekające adopcję), której z powodów bliżej nieznanych, opiekunowie się nie podobają stwierdza, że adopcja nie jest możliwa. Dokładnie nie wiadomo dlaczego, nie podaje prawnych ani medycznych argumentów, bo ich nie posiada i mówi, że najpierw musi poszukać czy na opiekunów nie ma jakiś haków.
Równie dobrze można by na tej zasadzie odmówić zielonookim wydania prawa jazdy ponieważ panuje niezbadane jeszcze przekonanie, że mają oni kłopot z koncentracją wzrokową.
Cytat:A na pedalskich paradach sprzedaje się co, twoim zdaniem? Co sprzedaje półnagi facet w stringach, imitujący ruchy frykcyjne?
Zgodziliśmy się że ekshibicjonizm dyskwalifikuje więc chcesz nawracać nawróconego. Zajmij się tym co nas dzieli bo wracając do parad nie posuwasz dyskusji do przodu a jedynie drażnisz tym że ciągle utożsamiasz wszystkich gejów z paradami - niesłusznie zresztą.
Cytat:Wbrew politycznym ustaleniom, które z nauką mają niewiele wspólnego.
No to wypadałoby tu teraz sypnąć tymi naukowymi argumentami, z którymi ponoć stoję w sprzeczności. Śmiało nie krępuj się, tylko tak jesteś w stanie mnie przekonać i na takie argumenty ciągle czekam.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
Machefi napisał(a):Czyli wszyscy co pojawiają się na paradach, to geje i lesbijki a faceci należący do partii kobiet, to zakamuflowane kobiety. Coraz lepsze te kryteria Duży uśmiech.

Lub popaprani poplecznicy tychże.

Cytat:Stwierdziłem, że to Twój dogmat, że homoseksualizm to rodzaj zaburzenia - postaram się lepiej ciąć cytaty.

Nie dogmat, tylko stwierdzenie, pogląd oparty na logice, w przeciwieństwie to twoich wierzeń opartych na tym, czego się w tv nasłuchasz.

Cytat:Czekaj, czy ja dobrze rozumiem? Jak chodzisz sobie po parku lub na paradzie z fajfusem na wierzchu, to jest to zaburzenie i won od dzieci ale jak robisz to w domu lub na prywatnej plaży, to jesteś cool i dzieci możesz adoptować?
To znaczy, idąc tym tropem, geje którzy publicznie nie manifestują swoich uczuć też są w porzo i mogą adoptować dzieci.

To znaczy, że prywatnie, w domu, możesz sobie w łózku robić co chcesz, dopóki nie krzywdzisz innych. A geje nie manifestujący swoich skłonności seksualnych, nie mogą, bo tylko normalne związki, mogące tworzyć normalne rodziny powinny mieć prawo do adopcji.

Cytat:Zgodnie z twoją definicją są w mniejszości tak jak nudyści czyli oni te nie są normalni - wara im od dzieci Duży uśmiech

Jest różnica między nudystą a ekshibicjonistą. Poczytaj sobie.

Cytat:Więc Cholmsie skup się. Pokazałem Ci inne kryterium (zgoda lub jej brak, osoby drugiej) i całość oparłem o wewnętrznie spójną logikę i wyszło mi, że homoseksualiści powinni mieć prawo do adopcji. Zrobiłem to, żeby Ci pokazać, że sama logika to za mało.

To teraz Łotsonie ty się skup i wczytaj się jeszcze raz w swój wywód "logiczny"

"Logika logice nierówna. Ten co wywala fiuta w parku robi to, nie licząc się ze zdaniem innych, to inna sytuacja niż na plaży nudystów prawda? A może to według Ciebie też zboki, bo już zdezorientowany jestem. Ten, który wsadza fiuta osobnikowi płci tej samej, za jego zgodą tudzież przyjemnością, to jednak inna sprawa, niż gwałciciel, który wsadza go obojętnie w którą dziurkę obojętnie jakiej płci, jeśli robi to bez zgody drugiej osoby. Jak widzisz wywód logiczny, tyle że oparty na innym kryterium niż Twoje. Jak widać logika to trochę za mało aby mnie przekonać. Wolałbym twardsze naukowe dowody niż miękkie choć logiczne spójne, które niestety wciąż zależą od przekonań czy wierzeń.

i objaw mi w jaki sposób, tą drogą doszłeś do takich wniosków. Ja, jak i pewnie większość czytających widzi tu jedynie stwierdzenie że gwałt to jednak coś innego niż seks za obupólną zgodą.

Cytat:Musisz jeszcze wykazać słuszność takich a nie innych kryteriów. Ciągle twierdzisz, że Homo to zaburzenie ale poza swoim przekonaniem nie przedstawiłeś na to żadnych dowodów naukowych a o takie ciągle proszę.

Ilu jeszcze dowodów potzrebujesz? Masz kolejny - Deuteranopia - zaburzenie powodujące iż chory ma problemy z rozróżnianiem barw (myli zielony z czerwonym) - zaburzenie, stąd homoseksualizm - pociąg do osób tej samej płci - cierpiący ma problemy z realizacją podstawowego procesu występującego u wszystkich gatunków - przedłużeniem i przekazaniem genów. Więcej nie będę ci na ten temat pisał, tylko ktoś przesiąknięty propagandą twierdzi, że cecha która utrudnia prokreację nie jest zaburzeniem.

Cytat:Mong, sam pisałeś o starożytnej Grecji, że tam homoseksualizm był powszechny i akceptowany. Czyli mówiąc po twojemu był normą czyli normalny. Skoro to samo zachowanie może być raz normalne a raz nie, to czy to oznacza, że również to samo zachowanie raz jest zaburzeniem a raz nie?
Jeśli według Ciebie jest to zaburzenie zawsze, niezależnie od kultury, to powoływanie się na normy czy normalność w takim przypadku traci sens.
Jeśli zaś uważasz, że raz jest to zaburzeniem a raz nie, to właśnie wyznaczyłeś nienaukową (kulturową, polityczną lub światopoglądową) metodę uznawania czegoś za zaburzenie.

Pisałem o grecji w innym kontekscie - ot, że w odpowiednich warunkach można stać się homo, na przykład będąc wychowywanym w patologicznym środowisku ("rodzina" homo, tudzież jakieś plemię, które homoseksualizm uznaje).

Cytat:Wbrew temu co ostatnio głośno o wypowiedzi pewnej pani, również w szkole katolickiej mają prawo uczyć i z tego powodu nikt nie może ich zwolnić.

Nie, nie mają. Jest odpowiednie prwo gwarantujce instytucjom religijnym i podobnym, które reprezentują pewne normy moralne i światopoglądowe, prawo do nie zatrudniania pewnych osób. Radziszewska o tym mówiła. Zreszta, skoro ta lesba chciała tam pracować, to po kiego się deklarowała? Ja ci powiem - otóż wcale nie chciała tam pracować, chciała NIE dostać tej pracy, by móc wrzeszczeć o dyskryminacji.

Cytat:Znasz jakieś logiczne wierzenia? Podziel się z nami. Tam gdzie jest potrzeba oprzeć się na dogmacie logika pryska. Skoro nie odpowiada ci alogiczne powiem nie naukowe - żadnych naukowych argumentów nadal nie przedstawiłeś a proszę już po raz n-ty.

Ponawiam pytnie - o jakich wierzeniach mówisz.

Cytat:No tak mong to robił, więc to nie zboczenie, bo mong zboczeńcem nie jest - jest normalny - pewnie nie wie, że masturbowanie też było kiedyś uważane za zaburzenie i jakoś nie krzyczy, że bezprawnie to zmienionoDuży uśmiech. Homosiem mong nie był, więc to musi być zboczenie i nienormalność. Kryterium powala na kolana.

Ty oczywiście gruchy nie waliłeś. To, że kiedyś było uważane za zboczenie, wcale nie oznacza, że zboczeniem jest, analogocznie to, że homo od pewnego czasu za zboczenie uznawane nie jest, nie oznacza, że jest to prawdą. Zarówno pogląd o masturbacji jak i homoseksualizmie był oparty na polityce, a nie na podstawach naukowych.

Cytat:To się wzmocnij i wróć do dyskusji jak będziesz na siłach.
Pytałem co ma piernik do wiatraka, czyli dlaczego homoseksualizm ma z automatu wykluczać możliwość adopcji dzieci, bo mi nic takiego wynika z żadnego rozumowania. Przedstaw łopatologicznie dlaczego tak uważasz - geje lub lesbijki krzywdzą dzieci albo skrzywiają im psychikę? Napisz to zamiast pieprzyć o automacie, bo ja tu automatyzmu nie widzę.

Pisałem już dziesiątki razy i po raz kolejny nie zamierzam. Przeczytaj sobie albo i nie.

Cytat:Proponujesz postępowanie mniej więcej takie. Przychodzą przyszli opiekunowie starający się o adopcje ale komisja (sąd czy inne ciało orzekające adopcję), której z powodów bliżej nieznanych, opiekunowie się nie podobają stwierdza, że adopcja nie jest możliwa. Dokładnie nie wiadomo dlaczego, nie podaje prawnych ani medycznych argumentów, bo ich nie posiada i mówi, że najpierw musi poszukać czy na opiekunów nie ma jakiś haków.
Równie dobrze można by na tej zasadzie odmówić zielonookim wydania prawa jazdy ponieważ panuje niezbadane jeszcze przekonanie, że mają oni kłopot z koncentracją wzrokową.

Komisja adopcyjna opiera się na jasno określonych zasadach, podejmując decyzję. Jedną z nich jest nie oddawanie dzieci osobom z zaburzeniami.

Cytat:Zgodziliśmy się że ekshibicjonizm dyskwalifikuje więc chcesz nawracać nawróconego. Zajmij się tym co nas dzieli bo wracając do parad nie posuwasz dyskusji do przodu a jedynie drażnisz tym że ciągle utożsamiasz wszystkich gejów z paradami - niesłusznie zresztą.

No, ale nekrofilia według ciebie "nie daje okoliczności dyskfalifikujących". I nie utożsamiam wszystkich z paradami - parady to krzykliwa część, która za wszelką cenę chce wmówić wszystkim, że to co robią jest normalne.

Cytat:No to wypadałoby tu teraz sypnąć tymi naukowymi argumentami, z którymi ponoć stoję w sprzeczności. Śmiało nie krępuj się, tylko tak jesteś w stanie mnie przekonać i na takie argumenty ciągle czekam.

Już ci tłumaczyłem, że nie ma żadnych naukowych podstaw. by stwierdzić, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem. Nawet napisałem ci, cóż takiego on zaburza. A jeżeli zaburza, to jest zaburzeniem.
Odpowiedz
sielakos napisał(a):Ich zachowania. Zaczynając od parad kończąc na atakowaniu każdego ich przeciwnika jako homofoba. Dużo krzyku i próba wpłynięcia na państwo siłą.

Nic złego w paradach nie widzę. Lepsze to niż pielgrzymki. Pielgrzymki mi przeszkadzają, ale nie krzyczę o tym na forum. Macham ręką i mówię: "A niech sobie idą".
"Aut viam, aut faciam". Hannibal
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości