To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finansowanie partii politycznych
#1
http://wiadomosci.onet.pl/1341499,11,item.html

Czas wreszcie skonczyc z finansowaniem partii z budzetu panstwa (czyli naszych podatkow). Dlaczego mam utrzymywac Samoobrone, PIS i Osobista Partie Romana G. skoro mi do nich bardzo daleko?
Odpowiedz
#2
Tutaj chodzi chyba o to żeby partie nie musiały brać kasy od prywatnych firm, itp. Ale jak to ma się w praktyce to każdy widzi.
Odpowiedz
#3
PO wzielo kase od PZU to koniec mitu o cih ucziciwosci.
Odpowiedz
#4
Moherowy Beret napisał(a):PO wzielo kase od PZU to koniec mitu o cih ucziciwosci.

Jeden sensowny post, bez odwoływania się do bożego ładu i oznak słabości! Brawo!
Odpowiedz
#5
Wziąłem sobie bieżącą Angorę (nr 31) i co widzę:
Cytat:205 mln zł w formie dotacji i subwencji na swoją działalność otrzymają w tym roku z budżetu państwa partie polityczne.
Budżet moje gminy wynosi 10 mln zł. 20 gmin zmarnowanych.
Z tego co pamiętam jeszcze za poprzedniej kadencji sejmu było głosowanie na temat zniesienia finansowania partii politycznych z budżetu odrzucone m.in. przez PiS.
Odpowiedz
#6
Chyba już kiedyś założyłeś taki temat:
http://www.forum.ateista.pl/viewtopic.ph...nansowanie
Odpowiedz
#7
jak widać żadnych zmian w tej materii Język
hmm cóż pamięć mam dobrą ale krótką, może ktoś polączyc tematy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości