To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy pijesz kawę ?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Nie
34.17%
41 34.17%
Tak, raz dziennie lub rzadziej
38.33%
46 38.33%
Tak, dwa razy dziennie lub częściej
27.50%
33 27.50%
Razem 120 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijesz kawę?
#1
Społeczeństwo dopinguje się nawzajem.
Trudno "żyć powoli" kiedy wszyscy dookoła wariują,
Czy w związku tym dopingujecie się w postaci kawy ?
Pytam, bo od nowego roku jestem na poście,
i przyznam, że jestem dosyć mocno przymulony.
Myślałem, że uzależnienie puści po 2 tygodniach,
jednak wcale nie...
Ale jeszcze się trzymam...
Czy możliwe jest w dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez kawy i innych środków dopingujących ?
Odpowiedz
#2
Piję. I łykam magnez Oczko
Odpowiedz
#3
Bleee
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#4
Praktycznie nie. Zdarza się bardzo rzadko, mniej więcej raz na kilka miesięcy. Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Pije gdzies tak raz na 2 tygodnie czasem rzadziej. Z reguly w niedziele po obiedzie (do ciasta) a to i z reguly wynika z mojego braku asertywnosci.
Czasami jednak zdarzaja sie przypadki szczegolne, zasadniczo nie mam szybkiego dostepu do narkotykow innych niz marihuana, a ta bardziej dekoncentruje wiec gdy musze zawalic nocke na nauke to pije duze ilosci tego taniego i kiepskiego zastepnika kokainy. Na szczescie nie zdazylem sie uzaleznic od niej.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#6
Kilka (2-4) dziennie (z mlekiem) + magnez z B6 + stale leki osłonowe na żołądek i wątrobę. Z tym, że kawy już mało działają na chroniczne zmęczenie (dość często piję kawę w okolicach 22-23 i piorunem zasypiam potem, a rano przebudzenie boli jak narodziny :lol2Uśmiech, a bardziej stały się częścią tradycji Uśmiech - przy ciepłej kawce milej się pracuje, a herbata to nie to...

Do pracy - rozpuszczalna + woda z dystrybutora (robienie kawy twa góra 30 sekund, chyba, że trzeba wymienić baniak z wodą). Do relaksu i odpoczynku - parzona.

Niestety - zęby przebarwia, zwłaszcza na styku szkliwo - plomba :/
Null pointer exception
Odpowiedz
#7
prrrszalony napisał(a):Piję. I łykam magnez Oczko
- takoż, takoż ! Oczko

Baa ... piję bo bardzo lubię ( ale tylko z sporą dawką zagęszczonego mleczka ) !
Jakoś nie czuję, że to używka, podobnie jak kilkanaście herbat dziennie ( fakt że z herbat dużo zielonych , a i Yerbę uwielbiam )!

I podobnie jak Athei , koło północy też potrafię i nie wpływa to na sen ! Oczko
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#8
Gdyby działała jak piwo to bym pił. A tak to ma same negatywy:

- nie działa jak piwo
- nie smakuje jak piwo
- nie działa jak piwo
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#9
Choćby kawa była z g...na - nic jej w smaku nie dorówna! Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#10
Ostatnio (od jakichś 2 miesięcy) bardzo rzadko, powiedzmy 2 tygodniowo. U kogoś jak jestem i nie ma zielonej herbaty, to wolę kawę rozpuszczalną wypić.
Wcześniej piłem po 2-4 dziennie (zazwyczaj rozpuszczalne z mlekiem). Teraz piję kilka razy dziennie zieloną herbatę.
Nie zauważyłem żadnych objawów odstawienia Uśmiech Zresztą pozytywnych skutków spożywania też nie widziałem Uśmiech
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#11
Aaaa, herbatkę zieloną (i to zarówno tę paskudną parzoną jak i te smakową "Liptona" w zielonych butelkach) to litrami Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#12
lumberjack napisał(a):Gdyby działała jak piwo to bym pił. A tak to ma same negatywy:

- nie działa jak piwo
- nie smakuje jak piwo
- nie działa jak piwo

Emm, istnieje piwo o smaku kawy Język. Nawet kilka rodzajow, to co mozna dostac bez problemu to kawowe Karmi, ale niestety posiada znikoma zawartosc alkoholu. Istnieja takze inne piwa kawowe, juz mocniejsze. Ale prawda mowiac, na chuj to komu ;-)
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#13
Cytat:Ale prawda mowiac, na chuj to komu :wink:
Dokładnie... cytując jasia śmietanę - to bez sęsu!!
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#14
>>>>>>>> JESTEM KSIĘDZEM
więc uklęknij na kolano, gdy czytasz te słowa. Kawa jest cudowna.


Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#15
argumentum ad teistum nie działa na mnie :mrgreen:
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#16
Nigdy nie piję kawy. I nie zamierzam.
Czasem różne napoje energetyczne.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#17
Kawa o poranku jak śmietana. Bez niej się nie ruszam. A tak w ciągu dnia to nie pijam, wolę herbatę (zieloną, czarną, czerwoną) - nigdy zimne, zawsze gorące.
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#18
lumberjack napisał(a):- nie działa jak piwo
- nie smakuje jak piwo
- nie działa jak piwo

Piwa też nie piję. Nigdy. Czemu ludzie się dziwią.
Z alkoholi preferuję różne drinki.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#19
nie pijam...
ale jestem świadomy, że może być smaczna (mam w domu kociołek do kawy po turecku). niestety dziś królują te straszne neski i się nie da.

Odpowiedz
#20
Avx napisał(a):Piwa też nie piję. Nigdy. Czemu ludzie się dziwią.
Z alkoholi preferuję różne drinki.

Ja się wcalę nie dziwię. Mi też piwo nie smakuje. Wypiję jak już muszę. Przyłączam się do opcji drinki, ew. whisky/whiskey/bourbon Oczko
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości