To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manifestacja ojców przed sejmem
#1
Pierwszy raz słyszę o takiej w Polsce...

http://wiadomosci.onet.pl/1906506,11,war...,item.html

I nawet onet o niej zakomunikował. Co prawda lakoniczni i od razu zdjął informację (jest tylko kilka komentarzy), ale jednak. :-)

Może następnym razem się przejadę, choć sam nie jestem jeszcze ojcem.
Odpowiedz
#2
W sumie ciekawa sprawa, też jeszcze nie jestem ojcem, ale tatuśkowie mogli bardziej dbać o dzieci wtedy nie ograniczonoby im praw rodzicielskich. A w ogóle co to za święto trzydziestolecia powstania Sądu Rodzinnego? Zdezorientowanyhock:
Odpowiedz
#3
Fakt, trudno walczyć o dziecko, kiedy nie ma się recordu godzin wysiedzianych przy pieluchach (choć na pewno nie jest to proporcja 3:97). Ale z drugiej strony, kiedy tu siedzieć przy pieluchach, kiedy nie ma urlopu a kobita domaga się przynoszenia do domu pensji...
Odpowiedz
#4
Przypomniała mi się wypowiedź pewnego pana, z którym kobieta się rozeszła, bo zamiast poświęcać jej czas, pracował, a ona miłości chciała, a nie jego pieniędzy. Po rozwodzie oczywiście jego kasą nie pogardziła. heh... ludzie mają zryte łby.
Odpowiedz
#5
... pamiętacie film " Tato " z Lindą Bogusławem ? Oczko
Oczywiście to nie arcydzieło, ale pokazuje częściowo patrzenie Sądów Rodzinnych !

U większości znajomych / wyraźna nadreprezentacja rozwodów / rzecz opieki nad dzieckiem/dziećmi dzięki w miarę odpowiedzialności rozwodzących się przeszła mało boleśnie , jednak tam gdzie szło na noże i tasaki , a dziecko było kartą przetargową , facet ma rzeczywiście małe szanse ... Smutny
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
#6
No akurat ja by powiedział, że relatywnie jest to arcydzieło, patrząc na filmu Lindy, ta z młodych lat, zwłaszcza właśnie "Tato", uchodzą za "aktorski" okres jego aktorstwa,który skończył się wraz z rozpoczęciem "rozpierdalania","kurwa","jebanych" łbów.
Odpowiedz
#7
... "Przypadek" ? Oczko
Ja wciąż tam widzę Lindę !
Acz i "Gorączkę" i za "Kobietę Samotną" i nawet za "Psy I " - cenie !
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości