To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Goo
#1
Nie wiedziałam gdzie wrzucić, to niech będzie w nauce. A co tam! :-D

World of Goo.
Słyszeliście o tym?

Ja zostałam zaatakowana i pochłonięta.
Ale od początku.

World of Goo to gra logiczna, która opiera się na tym, że z kulek Goo trzeba zbudować konstrukcję doprowadzającą do rury i jednocześnie umożliwić przetransportowanie tam pewnej ilości owych kulek. Większość raz użyta nie może już się wydostać - na stałe zostaje konstrukcją.
Konstrukcje z Goo podlegają prawom fizyki - więc wszystko wesoło się buja, przewraca, obraca itp. Nie ma zmiłuj - trzeba rozplanować budowę tak, żeby wszystko przetrwało.
A budować trzeba mosty, wieże, czy inne, nienazywalne, konstrukcje. Omijać przeszkody, niszczące konstrukcje Goo.

A to wszystko w uroczej oprawie graficznej i muzycznej. Kulki Goo są po prostu słodkie ze swoimi oczkami.
[Obrazek: world-of-goo.jpg]

Tylko ta oprawa niech nikogo nie zmyli - to na pewno nie jest gra prosta - choć w pierwszych planszach może taka się wydawać.

Także, polecam wszystkim lubiącym myśleć przy grach, a nie tylko bezmyślnie strzelać do wszystkiego co się rusza :-]


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#2
Przeszedłem to w całości Uśmiech Chociaż faktycznie niektóre plansze są z lekka frustrujące.
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#3
Może i fajne, ale płatne? :-(
Odpowiedz
#4
magnus napisał(a):Przeszedłem to w całości Uśmiech Chociaż faktycznie niektóre plansze są z lekka frustrujące.

Wiadomo, że przejść się da, ale trochę to zajmuje, prawda? :>

Ja aktualnie jestem na 10tej planszy 2 chapteru i się poddałam jak wielki goo "w pizdu wylądował... i cały misterny plan też w pizdu" :-D Ale chwila i jedziem od nowa, bo rozgryzłam przynajmniej jak to zrobić Duży uśmiech

Bloo napisał(a):Może i fajne, ale płatne? Smutny

co masz na mysli teraz? ;]


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#5
ooo, wygląda jak ładnie uporządkowana struktura krystaliczna diamentu Uśmiech
[SIZE="1"]There's a feeling I get when I look to the west
And my spirit is crying for leaving
In my thoughts I have seen rings of smoke through the trees
And the voices of those who stand looking
and it makes me wonder
really makes me wonder[/SIZE]
Odpowiedz
#6
Generalnie sam już to znalazłem, ale byłoby miło, gdyby od razu można było znaleźć link prowadzący do tej gry. Uśmiech
Odpowiedz
#7
Hehe - nie propagujemy piractwa na forum, prawda? :>


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#8
Niech żyje infoanarchizm Uśmiech Propagowanie idei jest spoko.

Aczkolwiek administracja z pewnością nie chciałaby problemów, więc konkretne sprawy (typu: poszukuję tego a tego linka) to proszę załatwiać na forach, hmm, warezowych :>

BTW, jestem infoanarchistą, acz jeśli jakąś firmę (a raczej produkty) naprawdę cenię, to nawet mając pod nosem 50 linków, najczęściej kupuję.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#9
Oj, Afałka, miałam na mysli to, żeby nie wrzucać tu tego typu linków.
Fora warezowe stoją otworem ;]


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#10
Za przeproszeniem to jak w to zagrać?

Jak już się tak pałujemy to daj ktoś linka na PW może Język
Odpowiedz
#11
Fajna gierka. Grafika bardzo miła dla oka (żywe kolory), wszystko płynnie chodzi, bardzo fajna muzyka i dźwięki. Nie ma się do czego przyczepić.
Odpowiedz
#12
Bloo napisał(a):wszystko płynnie chodzi

Heh, chyba, że się jedzie na zastępczej, bo własna w serwisie leży i coś nie chce wracać do domu...
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA"
Odpowiedz
#13
Są takie plansze, że po kilku próbach człowiek wątpi, że da się je w ogóle przejść Oczko
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#14
Mojwa napisał(a):Hehe - nie propagujemy piractwa na forum, prawda? :>

Mnie chodziło o link do strony producenta...
Odpowiedz
#15
Na razie dolazłem do 2 etapu i całkiem mi się spodobała, ciekawie zrobione, acz momentami to też trochę zręcznościówka jak np. trza szybko operować zmianą balonów Oczko

PS: Czemu mamy nie propagować piractwa Język ? Ja jak najbardziej jestem za, mogę się nawet za Afałką tu podpisać jako infoanarchista Język. Inną kwestią jest to, że raczej nikt z władz nie chce mieć problemów prawnych, rzecz jasna za taką grę to mało prawdopodobne żeby ktoś chciał ścigać ale... lepiej chuchać na zimne. Ja tam nie wiem jak się takich rzeczy szuka na necie, nigdy w tym nie siedziałem, gram okazjonalnie, filmy oglądam również rzadko.
Odpowiedz
#16
Wlasnie o to chodzi, coby nie było problemów ;]


Zrecznosciówka to jest jak masz od cholery tych glutków a konkretne musisz łapać o_O


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#17
No już jestem na 4 etapie, chyba ze 3 plansze zeskipowałem bo za dużo pierdolenia było, może se jeszcze dzisiaj zagram. Całkiem oryginalne niektóre kombinacje Oczko
Odpowiedz
#18
Już 4 chapter?

ja tam dopiero 3, z tym ze dzis caly dzien przespalam i nie dalam rady myslec Duży uśmiech


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#19
Wczoraj skończyłem, a dzisiaj się dowiaduję, że zamiast męczyć się z niektórymi planszami mogłem je przeskipować... ma się ten refleks.

Gra, jak już mówiłem, zajebista!
Odpowiedz
#20
Większa satysfakcja jak przejdziesz wszystko po kolei, ale mi się zwyczajnie nie chce, leń jestem Język Jak przejdę całość to wrócę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości