To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soundtracki godne uwagi
#61
Kriss V. napisał(a):Soundtrack to soundtrack, nie kumam po co mnozyc byty. Pomijajac, ze nie jest tu w temacie zdefiniowane ze tylko filmowe i z gier juz sie trafialy
Idz do sadu, zrob mi laske.:lol2:
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#62
Mnie ostatnio zainteresował soundtrack z "Django". Film średni, mocno przereklamowany, ale z dobrze dobraną muzyką. Rozważam nawet nabycie płyty z OSTemOczko
Odpowiedz
#63
Christopher Franke - Sleeping In Light z "Babylon 5"

Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#64
"Antychryst"

Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#65
Ścieżka dźwiękowa z nowej Alicji w krainie czarów. Świetny temat przewodni i klimatyczne piosenki.
Sebastian Flak
Odpowiedz
#66
Neuromancer napisał(a):Ścieżka dźwiękowa z nowej Alicji w krainie czarów. Świetny temat przewodni i klimatyczne piosenki.

Zgadza się, motyw przewodni świetny.

A od siebie wrzucę Darksiders:
http://www.youtube.com/watch?v=8j9jxTeq7...EDC9EB8A69

I Darksiders 2:
http://www.youtube.com/watch?v=lB1RfzCnacE
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#67
Przeniosę się tutaj z mojego tematu, który założyłem sądząc, że nic o muzyce filmowej nie ma, ale cóż poradzić, gdy ojczysty język jest sprowadzany do lamusa na rzecz cool i trendy angielskiego? Smutny


Mógłbym wymienić trzech ulubionych kompozytorów, których znam zarówno twórczość jak i samą osobistość:

Howard Shore, za skomponowanie tegoż arcydzieła:



Hans Zimmer, między innymi za to cudeńko, skomponowane wraz z Lisą Gerrard:



I mój faworyt, który za sprawą jednej, jedynej kompozycji zmiótł pozostałych, Panie i Panowie, przed Państwem Klaus Badelt:





Bardzo cenię sobie także te utwory:





Tutaj już co prawda nie filmowa, ale według mnie utrzymana w podobnym tonie i ciężko byłoby mi o nich nie wspomnieć przy okazji:



Odpowiedz
#68
To ja wrzucę coś, co przesyłałem do "czego w tej chwili słuchacie", czyli cały album "Invincible" zespołu "Two steps from hell", zespół tworzy tzw. Epic Music do różnej maści trailerów i pokazów, dlatego niektóre utwory, bądź ich fragmenty mogliście już słyszeć:

"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#69
CreateYourself napisał(a):Bardzo cenię sobie także te utwory:

John Murphy - Sunshine (Adagio In D Minor)
Polecam wersję bombastyczną.
Według mnie jest jeszcze bardziej epicka.

Dajmy coś z Oblivion:



Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#70
Ja polecam to zestawienie:


00:00~01:03 #10 Sons Of War by Two Steps From Hell
01:03~02:04 #9 What we need is a hero (from the movie Beowolf) by Alan Silvestri
02:04~03:04 #8 With Great Power by Immediate Music
03:04~04:05 #7 Protectors Of The Earth by Two Steps From Hell
04:05~05:13 #6 lacrimosa by Immediate Music
05:13~07:00 #5 To Glory by Two Steps From Hell
07:00~07:48 #4 He's A Pirate (from the movie Pirates Of The Caribbean) by Hans Zimmer
07:48~10:00 #3 Creator Of World by Epic Score
10:00~11:57 #2 Unstoppable by E.S. Posthumus
11:57~16:00 #1 Lux aeterna by Clint Mansell
Odpowiedz
#71
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#72

To ma klimat.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#73







Kilka świetnych kawałków z bardzo kontrowersyjnego anime. Choćby właśnie dla ścieżki audio, skomponowanej przez Taku Takahashi'ego, warto się z nim zapoznać.
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#74
Nie gań innych ani nie potępiaj ich. Bądź ostrożny tylko w swoim braku szczerości.

Czemu "Alfy i Omegi" nie mają własnego życia i przejmują się co w sieci piszczy?
Odpowiedz
#75
Czas na "Her":





Muzyczka z trailera:

Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#76


Ze starego horroru Phenomena. Filmu jeszcze nie oglądałem, ale jeśli dorównuje swojemu soundtrackowi, to musi być wielki (w co wątpię, szczerze mówiąc).
Laws are formed by the arrogant and presumptuous, and our work here is a message to them that such arrogance will always be questioned by those with minds and wills of their own. Nefris of Thay
Odpowiedz
#77
Damon Albarn - Sister Rust z soundtracka "Lucy".

Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#78
elikama napisał(a):Może nie jest to jakieś szczególnie nowa muzyka, bo z 2006 roku, ale polecam soundtrack do "The Fountain" autorstwa Clinta Mansella.

Mnie osobiście jakoś mocno nie ujął ale utwory:
"Death is the road to awe", "Three of life" oraz "The last man" są całkiem dobre.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz
#79


Wyzwanie: znajdźcie takie nagranie filmowe, które nie będzie na maksa niepokojące z tym podkładem.
Odpowiedz
#80
Dwa kawałki wykorzystane w Mr. Robot:



Dwa kawałki wykorzystane w Mr. Robot:

Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości