To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A propos sławnego medalika z reklamy :)
#1
Znany bloger - Kominek, zamówił go i opisał:
http://kominek.blox.pl/2008/09/BORZE-COS-KOMINKA.html
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#2
Nie lubię Kominka ale dobrą robotę odrobił. BTW. Myślałem, że tylko ja to widzę, bo dużo siedzę na stronach o filozofii etc. a jednak nie.
Odpowiedz
#3
forge napisał(a):Nie lubię Kominka ale dobrą robotę odrobił. BTW. Myślałem, że tylko ja to widzę, bo dużo siedzę na stronach o filozofii etc. a jednak nie.

Jeżeliby przyjmować takie kryterium, to onet.pl (gdzie tę reklamę również widziałem) należy uznać za serwis o filozofii dezinformacji.
Odpowiedz
#4
Chyba się zbiorę i zainterweniuję w Googlu w sprawie tej reklamy.
Odpowiedz
#5
Kominek napisał(a):A mnie zastanowił napis na medaliku. Ja się tam niby nie znam, ale zawsze wydawało mi się, że Maryja poczęła bez grzechu, a nie, że to JĄ bezgrzesznie poczęto. Ale kto to wie, jak się chrześcijanie rozmnażają...
:lol2:
Null pointer exception
Odpowiedz
#6
No wszystko jasne. Bóg ją napoczął Jezusem a dalej to już Józef napoczynał.
Miłość to ekonomia, tu się handluje DNA.
Odpowiedz
#7
Jakby mniej ostatnimi czasy tej Ma Ryji i jej cudownego medalika tu na forum.
Zresztą - można powiedzieć, że odwalamy dobrą robotę, bo tutaj raczej nikt się nie nabierze, część kampanii idzie na marne. Mała strata a cieszy.
Jeszcze jakby zrobić taką akcję jak z wpłacaniem grosza na Radio Ma Ryja, to może by ta fundacja, czy co to jest, zbankrutowała Język

A jeśli chodzi o interwencję w Googlu:
http://www.google.com/support/forum/p/Ad...7796&hl=pl
i wszystko na temat Uśmiech Krótka piłka - ktoś płaci, Google wyświetla, strony dobiera algorytm.
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
#8
Mnie ta reklama bardzo bawiła na tym forum, za każdym razem parskałem śmiechem :lol2:
Prorok vs fanatyzm :wall:
Odpowiedz
#9
Skoro one są za darmo to zamówmy ich stomiljonów i buhehe(taki wiecie, no mroczny śmiech) i chłopaki zbankrutują Duży uśmiech
Będziemy wtedy trve złymi ateistami!

Odpowiedz
#10
Widok kilkunastu ateuszy na zlocie obwieszonych maryjnymi medalikami byłby na pewno niezapomniany Duży uśmiech
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#11
Nie głupie... nie głupie...
Odpowiedz
#12
Athei Overlord napisał(a)::lol2:
Ej, panie, źleś pan zacytował. Przytyczone przez was słowa nie należą do Kominka, lecz do komentatora Lewego Jajnika.

Poprawiam:
lewy_jajnik napisał(a):A mnie zastanowił napis na medaliku. Ja się tam niby nie znam, ale zawsze wydawało mi się, że Ma-Ryja poczęła bez grzechu, a nie, że to ją bezgrzesznie poczęto. Ale kto to wie, jak się chrześcijanie rozmnażają...

Sześć zielonych, a takie błędy popełnia!

PS. Niech nas Bug od takich medalików uchowa.
|. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |
|. .. ..|. . .. |... . .|. ... .| .. ...| . .. .|.. . ..| ...
http://radiojazz.fm/
Odpowiedz
#13
Sagittarius napisał(a):Widok kilkunastu ateuszy na zlocie obwieszonych maryjnymi medalikami byłby na pewno niezapomniany Duży uśmiech
To byłby widok bezcenny! (dosłownie i w przenośni Uśmiech )
Prorok vs fanatyzm :wall:
Odpowiedz
#14
Cytat:
Ja się tam niby nie znam, ale zawsze wydawało mi się, że Ma-Ryja poczęła bez grzechu, a nie, że to ją bezgrzesznie poczęto.

To zależy od ustaleń poszczególnych soborów.
Odpowiedz
#15
A reklamę tego medalika to nawet na co poniektórych stronach o tematyce hmm damsko-męskiej można znaleźć Uśmiech Nie wiem czy ma to za zadanie wspomagać doznania czy też przestrzegać przed przełożeniem myszki na lewą rękę ?
Odpowiedz
#16
A'propos poczęcia Maryi: tu Kominek popisał się ignorancją. Ona została poczęta bez grzechu pierworodnego. A sama poczęła za sprawą Ducha Świętego, i tu też nie ma mowy o grzechu. "Bez grzechu poczęta" czy "niepokalanie poczęta" znaczy tyle, że nie była obarczona grzechem pierworodnym, którym każdy człowiek jest obciążony na starcie (chrzest jest aktem odpuszczenia tego grzechu).
Odpowiedz
#17
Bart, może zaczniesz teologię wykładać Język ?
Odpowiedz
#18
Nie chce mi się znowu przez to przechodzić...

Język Język Język
Odpowiedz
#19
Demon napisał(a):Sześć zielonych, a takie błędy popełnia!

Jajniki mi się pomyliły :lups:
Null pointer exception
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości