To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Które wyznanie najbardziej ci pasuje
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Katolicyzm
7.14%
11 7.14%
Protestatnyzm (ogółem, razem z anglikanizmem i różnymi innymi)
4.55%
7 4.55%
Prawosławie (wraz z sektami)
3.90%
6 3.90%
Islam (wraz z sektami)
1.95%
3 1.95%
Judaizm (kabalizm, chasydyzm itp. też)
2.60%
4 2.60%
Buddyzm
14.29%
22 14.29%
Hinduizm
2.60%
4 2.60%
Pogaństwo (no, wiecie o co mi chodzi Uśmiech )
12.34%
19 12.34%
Satanizm
10.39%
16 10.39%
Deizm, marcynizm Język
8.44%
13 8.44%
Panteizm, Avepędyzm
12.99%
20 12.99%
Shintoizm
3.25%
5 3.25%
FMS, IPU, Eris (Heil, heil Eris), itp.
6.49%
10 6.49%
inne
9.09%
14 9.09%
Razem 154 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdybyś był teistą...
#41
Raczej szczery. Albo chamski. Język W sumie oba te wyrazy to bardzo często synonimy.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#42
Chomsky? Język
Null pointer exception
Odpowiedz
#43
Pewnie był bym w ciągłej oscylacji między deizmem i jakąś bliżej niezidentyfikowaną wersją (własną) chrześcijaństwa.
Odpowiedz
#44
lumberjack napisał(a):gdyby jej wymienić twarz, charakter, światopogląd, wiek i ciało, to całkiem fajna by była. Uśmiech
Zostawiłeś odzież... :>

Athei Overlord napisał(a):Jesteś okrutny, tyle Ci powiem :]
Nie, on po prostu nie umawia się wyłącznie z kobietami w burkach :-o
|. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |. .. ... |
|. .. ..|. . .. |... . .|. ... .| .. ...| . .. .|.. . ..| ...
http://radiojazz.fm/
Odpowiedz
#45
Byłbym deistą o bliżej niesprecyzowanym wyobrażeniu o bóstwie.
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#46
Poganizm (pogaństwo?).

(ale wcale nie dlatego że Scull tańczyłaby nago przy ognisku! Język)


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#47
Gdybym nie byl ateista to pewnie bylbym szczesliwym czlowiekiem...

[Obrazek: gbs2b.gif]
Odpowiedz
#48
Uśmiechać się, uśmiechać, bo ponuro ten temat wygląda, a drużyna przeciwna ma podjarę :]

Mojwa napisał(a):Poganizm (pogaństwo?).

(ale wcale nie dlatego że Scull tańczyłaby nago przy ognisku! Język)

Dobra dobra, aha :]
Null pointer exception
Odpowiedz
#49
Gdybym nie był ateistą, to byłbym jeszcze większym ateistą.
Odpowiedz
#50
Athei Overlord napisał(a):Uśmiechać się, uśmiechać, bo ponuro ten temat wygląda, a drużyna przeciwna ma podjarę :]

No bo to taka smutna wizja... "gdybym była teistką"...

brzmi jak koszmar. :p


Hastur napisał(a):[...] są to tak samo wirtualne "straty" jak pieniądze, które skarb państwa "traci" na niezapłaconych podatkach; [...] Dodatkowym absurdem w tym przypadku jest fakt, że rzekomo "ukradzione" pieniądze zostają w kieszeni... ich pierwotnego posiadacza :o Co nieuchronnie prowadzi do konkluzji, iż człowiek może okraść państwo z własnych pieniędzy :lol2:


Odpowiedz
#51
Athei Overlord napisał(a):Uśmiechać się, uśmiechać, bo ponuro ten temat wygląda, a drużyna przeciwna ma podjarę :]

Athei ty russofilu, masonska wtyko!!!! :] Czy ty nie miales nic wspolnego z tymi chamami i prostakami-NOPem? Jakbym cie kojarzyl z frontu8O Gdy zwalczalem ich Szczęśliwy

Jakbym byl ateista to bym zostal katolikiem, albo katolikiem, albo katolikiem Duży uśmiech...no wzglednie katolikiem.
Odpowiedz
#52
Mym imieniem jest Legion, bo jest nas wielu Szczęśliwy


Ależ ciociu, nie pułkownik UB, tylko pułkownik Zuber, źle ciocia usłyszała
Null pointer exception
Odpowiedz
#53
Athei Overlord napisał(a):Mym imieniem jest Legion, bo jest nas wielu Szczęśliwy


Ależ ciociu, nie pułkownik UB, tylko pułkownik Zuber, źle ciocia usłyszała


http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/ Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech ks Posacki sie zna Szczęśliwy

Ciocia ma slaby sluch bo jej pulkownik pukną(ł?chyba nie):lol2:

LUMBERJAC!!! Skad masz ten zaj.....y filmik co tam wczesniej rzuciles?
Jak jestes czlowiekiem dobrej woli daj jakies zrodloSzczęśliwy
Ja i tam mam lepszy ten 1 filmik

http://letthewindspeak.blogspot.com/sear...-results=7

I sedewakantyzm i inne tego typu schizmatycy to nie katolicyzm!!! Wiec niech nikt nie mowi o odlamie KK bo ten nie ma odlamow!!!!
Odpowiedz
#54
Z cyklu: Egzorcyści radzą

Radzący egzorcyści napisał(a):Zaproponuj pomoc w przygotowaniu do sakramentu pojednania, a kiedy spotkasz się ze stanowczym odrzuceniem (często również wyśmianiem, albo agresywnym atakiem fizycznym), posłuż się dostępnymi sakramentaliami. Możesz wówczas ukazać takiej osobie krzyż święty, delikatnie pokropić ją poświęconą wodą, odmówić egzorcyzm prywatny, dotknąć relikwią świętego, kapłańską stułą czy poświęconym medalikiem, szkaplerzem bądź franciszkańską tauką. To powszechne praktyki, na zastosowanie których złe moce nie mogą być obojętne, gdyż spotkanie profanum z sacrum musi wywołać odpowiednią reakcję. Kiedy zauważysz nietypowe zachowanie danej osoby, np. krzyk typu: "Parzy!", "Nie chcę, odejdź ode mnie z tym ..., ty ...!", albo nagłą utratę mowy, sztywnienie ciała, demoniczną manifestację siły, polegającą na materializacji przedmiotów w jamie ustnej, pojawieniu się satanistycznych symboli na ciele, itp., udaj się do kurii diecezjalnej i poproś o kontakt z kapłanem-egzorcystą.

Wszystkie zdarzenia z powyższego miały już miejsce w moim zyciu Zdezorientowanyhock:

Cytat:Kiedy zauważysz nietypowe zachowanie danej osoby, np. krzyk typu: "Parzy!",
Warsztat, lutownica oporowa... pozostało mi znamię... a ile razy człowiek wsadził łapę między żarzące się lampy elektronowe (a mózg zapomniał zareagować na czas, analizując wskazania przyrządów)...


Cytat:"Nie chcę, odejdź ode mnie z tym ..., ty ...!"
Koleżanka mi kiedyś pokazywała wielkiego pająka i pytała, czy chcę go obejrzeć z bliska...

Cytat:albo nagłą utratę mowy
Tak, kobieta wymusiła na mnie pierwszeństwo. Przestałem także oddychać na dłużej Uśmiech

Cytat:sztywnienie ciała
Czasem... wieczorem.... ekhm...

Cytat:materializacji przedmiotów w jamie ustnej,
Akurat wczoraj obracałem w zębach spinacz, po czym zapomniałem o nim, zaczytawszy się. Z godzinę później zorientowałem się, że mam coś metalicznego w ustach Uśmiech

Cytat:udaj się do kurii diecezjalnej i poproś o kontakt z kapłanem-egzorcystą
Przy okazji apostazji Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#55
Pisales, ze jest was wielu to pomyslalem, ze moze potrzebujesz pomocy:]. Ale jak nie to spoko. Ja tez nie lubie pajakow!!!! Nooo przy dobrowolnej apostazji to nie ma co. Pozegnamy sie i git. Nic mi do tego, bo musi to na RUSI! Jak nie musi to przymusi.

http://www.youtube.com/watch?v=insnme8abgs bardzo ladna muza, polecam.
Odpowiedz
#56
Orają mnie takie tematy.

Katolik - odpada: zaślepiony, ciemny, tradycjonalista, głupi. brr..
Muzułmanin - odpada: jeszcze bardziej zaślepiony, ciemny, tradycjonalny, i jeszcze głupszy
Buddysta - też głupi, niepoprawny idealista
Żyd - ni chuja Język mój naplet mi pasuje Język
Hinduista - eee... lubię wołowinkę :]
Satanista - za mało mroczny jestem poza tym Szatan śpi z pluszowym misiem, głupio takiemu cześć oddawać
Poganin - hmm... kusi Język ale nie no, pieruny, peruny, światowidy...

Chyba bym się wystrzelił w kosmos i szukał boga w przyrodzie Język Ale dzięki bogu jestem ateistą :]
Odpowiedz
#57
kkap ulegasz stereotypom...
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#58
A podobno ateiści uważają się za takich światłych...
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
#59
Zamieściłem ankietę, proszę o głosowanie na trzy (Boh, trojcu lubit') główne "typy" Uśmiech .
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#60
Katolicyzm, buddyzm, deizm, reszta odpada...
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości