To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Które wyznanie najbardziej ci pasuje
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Katolicyzm
7.14%
11 7.14%
Protestatnyzm (ogółem, razem z anglikanizmem i różnymi innymi)
4.55%
7 4.55%
Prawosławie (wraz z sektami)
3.90%
6 3.90%
Islam (wraz z sektami)
1.95%
3 1.95%
Judaizm (kabalizm, chasydyzm itp. też)
2.60%
4 2.60%
Buddyzm
14.29%
22 14.29%
Hinduizm
2.60%
4 2.60%
Pogaństwo (no, wiecie o co mi chodzi Uśmiech )
12.34%
19 12.34%
Satanizm
10.39%
16 10.39%
Deizm, marcynizm Język
8.44%
13 8.44%
Panteizm, Avepędyzm
12.99%
20 12.99%
Shintoizm
3.25%
5 3.25%
FMS, IPU, Eris (Heil, heil Eris), itp.
6.49%
10 6.49%
inne
9.09%
14 9.09%
Razem 154 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdybyś był teistą...
#61
Cytat:materializacji przedmiotów w jamie ustnej
Brzmi podejrzanie Język Po namyśle stwierdzam, że oprócz rasta mógłbym wyznawać jakieś pogańskie bóstwa jeśli łączyło by się to z dużym spożyciem miodu pitnego :] (i tańcami nago rzecz jasna Duży uśmiech)
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#62
Rojza Genendel napisał(a):A podobno ateiści uważają się za takich światłych...

Sorry nie moglem sie oprzec :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:...szyje buty i zabijam...miasto w ktorym mieszka autorka.

10 pkt:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:Duży uśmiech

Co do ankiety to w tamtym miesiacu wspolnota ok 400 tys Anglikanow wrocila do KRK. Anglikanie sie rozpadaja wiec mozesz wykreslic.
Moze juz niedlugo prawopslawie i KK tez dojda do konsensusu. Ekshomuniki juz sa sciagniete. Zostaje tylko schizma 8)
Odpowiedz
#63
agnostos napisał(a):kkap ulegasz stereotypom...

Czemu tak uważasz? To oczywiście duże uproszczenie i ujednolicenie, ale to chyba nie miejsce na elaboraty.
Odpowiedz
#64
Cytat:Co do ankiety to w tamtym miesiacu wspolnota ok 400 tys Anglikanow wrocila do KRK. Anglikanie sie rozpadaja wiec mozesz wykreslic.
Podaj linkę.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#65
Bycie katolikiem nie oznacza bycia ciemnym, glupim i zacofanym. Są na to przykłady w przyrodzie...
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#66
Ale ci, światli, mądrzy i nowocześni katolicy to mniejszość pośród masy bezrefleksyjnych istot, które w małpich ruchach powtarzają ten sam symbol co niedzielę.

Do głowy,
w dół,
do lewego ramienia,
do prawego ramienia,
złożyć ręce,
pocałować księdza w tyłek.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#67
Mówię przecież, że uogólniam i upraszczam :/ Na ogół oznacza.
Odpowiedz
#68
adVice napisał(a):Podaj linkę.

Kurna dzisiaj nie dobede bo musialbym pogrzebac a ja na kompie caly czas pracuje. Zajrzyj jutro czy kiedys to bedzie. Poszukam to rzuce.

Link o Anglikanach

http://www.fronda.pl/news/czytaj/powrot_...tolickiego


http://www.fronda.pl/news/czytaj/anglika...o_kosciola
Odpowiedz
#69
kkap napisał(a):Mówię przecież, że uogólniam i upraszczam :/ Na ogół oznacza.

Jebał ogół
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#70
Ogół to nie szczegół, to ogół.

Dużo ludzi uważa, że tak naprawdę liczą się tylko ludzie najlepsi z danej grupy, że tylko ci najzdolniejsi, najlepiej zarabiający czy też najlepiej wypełniający postawione im zadania będą oceniani przez innych i brani pod ocenę w wypadku porównania ich do innych grup.

To, że dana grupa wydała takich ludzi nie oznacza jeszcze, że cała jest taka. W rzeczywistości może być zupełnie odwrotnie. Ludzie ci mogą to wszystko zawdzięczać wrodzonym zdolnościom, cechom charakteru a nie wpływowi tej grupy. Po drugie, jeżeli grupa jest liczna, prawdopodobieństwo, że natrafi się na kogoś wartościowego jest większe niż w małej grupie. Wyjątki się zdarzają, ważne jest natomiast sprawdzenie jak grupa ta prezentuje się na ogół
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#71
Religia Jedi! Przypominam, ze religia ta jest 4 co do wielkosci w Wielkiej Brytani, czyli wyznawcow religii Jedi na wyspach jest wiecej niz wyznawcow Judaizmu lub Buddyzmu.
Poza tym doceniam tez urok makaronowej mackowatosci FSU. Bylbym takze sklonny zrezygnowac z bulek od hot-dogow dla bogini Eris.

Lecz jezeli mialbym wybrac cos na serio, to najblizej mi by bylo utazsamiac boga z przyroda, prawami fizyki. Wiec, panteizm.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#72
ciemnym - bo wiara w niestworzone rzeczy takie jakie przedstawia ta religia to ciemnota
zacofanie - bo dostosowywanie życia pod jakieś durne prikazy Kościoła a przy okazji uprzykrzanie życia innym jest zacofane
głupie - bo to no takie nie za mądre jest

O to mi się rozchodzi Język
Odpowiedz
#73
kkap napisał(a):ciemnym - bo wiara w niestworzone rzeczy takie jakie przedstawia ta religia to ciemnota

Wiara w zmartwychwstanie... Fakt dziwne trochę

Cytat:zacofanie - bo dostosowywanie życia pod jakieś durne prikazy Kościoła a przy okazji uprzykrzanie życia innym jest zacofane

nie wszystkei są durne Oczko

Cytat:głupie - bo to no takie nie za mądre jest

Duży uśmiech
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#74
To ateisci sa kiepska grupa. 55% bolszewicy. 15% liberalowie. 20% socjaldemokraci-sredniacy intelektualni...10% satanisci, kryptoanostycy,fengszuje(to samo co socjal tech)...
Odpowiedz
#75
Hah, szkoda bardzo, gdyby wszystkie były durne, to kk nie rozrósłby się tak bardzo. Duży uśmiech

Ate>itakdalej, skąd masz takie ścisłe dane?
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#76
agnostos napisał(a):nie wszystkei są durne Oczko
Duży uśmiech

Fakt, ale moje pytanie jest takie czy jeśli ktoś nie stosuje się do zaleceń Kościoła może się nazywać katolikiem tak naprawdę.

Atecośtam, weź podaj źródło danych a jak nie to spadaj ze swoimi "miarodajnymi" szacunkami.
Odpowiedz
#77
adVice napisał(a):Hah, szkoda bardzo, gdyby wszystkie były durne, to kk nie rozrósłby się tak bardzo. Duży uśmiech

Ate>itakdalej, skąd masz takie ścisłe dane?


Wystarczy obserwowac forum. Duży uśmiech Odpowiadam na zarzuty. Jak dla mnie to jest to GLUPIE. Tylko ci co tak czynia sa GLUPI a nie ci, ktorym to zarzucja. Jedni sa glupi a drudzy nie. To jest dopiero debilizm 1 stopnia taki podzial.
Odpowiedz
#78
Miałem coś napisać, ale forge ma rację, nie karmić.

[Obrazek: troll.jpg]
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#79
kkap napisał(a):Fakt, ale moje pytanie jest takie czy jeśli ktoś nie stosuje się do zaleceń Kościoła może się nazywać katolikiem tak naprawdę.

Do dzisiaj nei wiem co jest czynnikiem decydującym... Kto jest katolikiem "tak naprawdę" Uśmiech
zetodwudziestoslaw

"Najpierw jest góra,
Potem nie ma góry,
Potem jest."

"Wszystko, co wiesz, jest nieprawdą"
Odpowiedz
#80
kiedyś byłem katolikiem, napatrzyłem się na noeromańsko - gotycką architekturę więc teraz wybrałbym coś bardziej przaśnego - gusła jakieś fajne, diaboły, czarcie ziela, na rozkaz szczupaka moja wola taka, coś a la reynevan u Sapkowskiego i takie tam podobne zabawki
[url="http://www.youtube.com/watch?v=_A_arjPCKXA"]
[/url]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości