To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film na temat polskich ateistów
#1
Kurcze... nie wiedziałem gdzie umieścić wątek. Jeśli wybrałem zły dział, przepraszam Oczko

Chciałbym zrobić krótki filmik przedstawiający znanych, polskich ateistów ,którzy żyją i są popularni w Polsce.

Znam :
-Joanne Senyszyn Oczko
-Sapkowskiego
-Wojewódzkiego

Film przypominałby nieco to wideo :
http://www.youtube.com/watch?v=CK5kYesDZ3E
Nawet muzyka będzie ta sama - bardzo spodobał mi się jej "klimat" :]
I'm very pleased to see you again Lara...
Odpowiedz
#2
Cytat:Joanne Senyszyn :wink:

Ten przykład wcale nikogo nie zachęci do ateistów... jestem pewien, że komentarze pod filmikiem będą typu: "No właśnie, wypierdalać!" Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
RELIGA! Uśmiech
Najsztub - ateista
Kwaśniewski - agnostyk
Kazimierz Kutz
Kazimiera Szczuka
Mariusz Szczygieł
chyba Maleńczuk
Witkacy,
Stanisław Jerzy Lec,
Józef Piłsudski (?)
Lem
Gombrowicz,
Curie-Skłodowska
Czesław Miłosz - agnostyk
Tadeusz Różewicz

Więcej poszukaj tu
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,361/i,43

Senyszyn sobie daruj, bo to osoba nie mająca nazbyt mądrych poglądów.
Odpowiedz
#4
Tomb Raider napisał(a):Znam :
-Joanne Senyszyn Oczko
-Sapkowskiego
-Wojewódzkiego

Z tej trojki to chyba tylko Sapkowski moze budzic pozytywne emocje.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#5
Tylko czy życzyłby sobie aby użyto jego wizerunku w filmiku propagandowym?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#6
Cytat:chyba Maleńczuk
Chwali się publiczne, że bachory do kościoła prowadza, więc chyba nie.
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#7
Gombrowicz :-)
Odpowiedz
#8
Przecież Religa nie żyje ! Prosiłem o ateistów, którzy żyją teraz. Czytajcie ze zrozumieniem Język

A dlaczego miałby się nie zgodzić. Skoro są podobne filmiki na youtube to nie widzę problemu. Do sądu mnie pozwą ? Uśmiech
I'm very pleased to see you again Lara...
Odpowiedz
#9
Cytat:Do sądu mnie pozwą ?
Zrób i zobaczymy Duży uśmiech Z Sapkowskim nie ma żartów.
[Obrazek: 18071.jpg]
Odpowiedz
#10
http://www.youtube.com/watch?v=fdVucvo-kDU[url=http://www.youtube.com/watch?v=fdVucvo-kDU&feature=related][/url]

Tu jest fajnie zrobiony film, w którym pokazani są ateiści. Całość oprawiona spoko muzą i komentarzem.
Odpowiedz
#11
Cytat:Skoro są podobne filmiki na youtube to nie widzę problemu. Do sądu mnie pozwą ?
Nie wiem czy cię pozwą, zastanawiam się tylko czy Sapkowski chciałby być potraktowany instrumentalnie jako przedmiot służący propagandzie pewnego światopoglądu.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#12
Tu jest obszerna lista, wraz z cytatami. Choć akurat nie dotyczy Polski.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości