To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ONZ będzie chronić religie przed zniesławieniem
#61
lumberjack napisał(a):Takim jak Piłsudski?
Gorszym. I właśnie chodzi o te mordy za brody.A czemu mało jest o tym,może dlatego,że nie ma kto o tym napisać.W Turcji trwa kult Ataturka,a obrońcy praw człowieka jak najbardziej bronią prawa do zabijania religijnych muzułmanów.

lumberjack napisał(a):Nie wiem o co chodzi konkretnie z tym mordami, na razie takie coś znalazłem:
A kim i gdzie był Ataturk w 1915? Hmm...? Więc jak mógł kogoś ratować? Jak mogą wkrótce pokazać zaskakujące dowody, że to robił?
Odpowiedz
#62
Cytat:Gorszym. I właśnie chodzi o te mordy za brody.A czemu mało jest o tym,może dlatego,że nie ma kto o tym napisać.W Turcji trwa kult Ataturka,a obrońcy praw człowieka jak najbardziej bronią prawa do zabijania religijnych muzułmanów.
Przydałyby się jakieś rzetelne źródła, byśmy nie pozostawali na poziomie mglistych domniemywań.

Cytat:A kim i gdzie był Ataturk w 1915? Hmm...?
Nie wiem. Może napisz coś więcej...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#63
No dostałeś źródło, nie chce mi się o tej porze szukać. A A. wojnę spędził na bałkanach, więc jak miał bronić Ormian? To jakiś bubel dziennikarski. Do 1916 nie był nawet generałem, to co on sobie mógł...
Odpowiedz
#64
Cytat:No dostałeś źródło
Gdzie? Sorka, że się pytam ale nie wiem o jakim źródle piszesz...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#65
Coś tam gladiator chyba zapodał.
Odpowiedz
#66
Coś tam odpowiedziałem Gladiatorowi na temat jego informacji.

Cytat:Nie rozumiem o co chodzi z tymi mordami. To do czego dałeś link dotyczy lat 1915-1922, a wtedy nie rządził Ataturk (on zaczął rządzić akurat od 1922). W tamtych latach, kiedy popełniono ludobójstwo, kraj był pod rządami muzułmanów.

To z ich inicjatywy mordowano Ormian, nie Ataturka.
---

http://tr.wikisource.org/wiki/%C5%9Eapka...1nda_Kanun

Znalazłem to prawo odnośnie czapek, za które rzekomo miał Ataturk karać śmiercią. Trza tylko przetłumaczyć Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości