Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
t.A.T.u
Chciałbym spytać was co sądzicie o tym zespole. W październiku ubiegłego roku wydali swoją drugą płytę "Dangerous and moving". W dużym stopniu dojrzały i do zespołu doszło kilku muzyków.
Co sądzicie o tym zespole i ich muzyce?

http://www.tatu.ru >> oficjalna strona
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tatu >> t.A.T.u w wikipedii
Odpowiedz
Jak spiewaly po rosyjsku to przynajmniej bylo ciekawie a teraz to dicho zwykle.
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
Ta kapela jeszcze działa? Myślałem, że dziewuszki dawno postanowiły zakończyć karierę... :|
Odpowiedz
No i już się nie kreują na lesbijki więc w pewnym sensie straciły siłę przebicia. A śpiewają tak sobie
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
Udawały lesbijki, to miały trochę "fanów". Się skończyło udawanie, a fani odlecieli czcić inne "gwiady" Uśmiech
Odpowiedz
Oh la la ! To to jeszcze żyje? Zdezorientowanyhock: Myślałam, że już dawno rosyjskie pseudoskandalistki pokryły mroki zapomnienia. Duży uśmiech
Ich muzyki nie znosiłam i nie znoszę. Zresztą nie była ona, nie jest i pewnie nie będzie niczym szczególnym, bo nie o muzykę chodziło, ale o posmaczek skandalu otaczający niby „lesbijski” zespół.
Odpowiedz
No tak a pare lat temu przed eurowizją obiecały że w razie wygranej wezmą slub Duży uśmiech No ale były drugie. Ciekawe co by zrobiły jak by jednak wygrały
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
Jaskier napisał(a):No tak a pare lat temu przed eurowizją obiecały że w razie wygranej wezmą slub Duży uśmiech No ale były drugie. Ciekawe co by zrobiły jak by jednak wygrały
Pewnie by się wykręciły sianem, że w Rosji nie ma ślubów homoseksualnych, a one są głęboko wierzące i w grę wchodzi tylko ślub w cerkwi. :lol2:
Odpowiedz
O ich muzyce szkoda zabierać głos :]
Możemy najwyżej zagłosować która jest ładniejsza, jestem za brunetką tylko jeszcze mi powiedzcie jak się nazywa ? Duży uśmiech
Odpowiedz
No ślub moły wziąć np w Holandii

Bodaj Julia sie nazywa ta czarna
No a ładna jest nie da się ukryć
Marek Edelman
Odpowiedz
Sory spacje niechcący wcisnalem stad taki post dłuuuuuuuuuuuuuugi Duży uśmiech
Marek Edelman
Odpowiedz
A już się cieszyłem że jakieś zdj wkleiłeś. Zaedytuj go z łaski swojej Jaskier :wink:
Odpowiedz
Też myślałam, że tam zdjęcie powinno być Oczko

A dziewczyny Tatu zrobiły karierę tylko na tym swoim 'homoseksualiźmie', były sławne, bo niby były lesbijkami. Teraz to w sumie pierwsze słyszę, że niby znowu zaczynają śpiewać... 8O
Odpowiedz
Tutaj macie 1 fotkę z nimi:

[Obrazek: tt_inter007.jpg]

A tutaj możecie ściagnąć ich ostatni singiel "Gomenasai":
http://www.sendspace.com/file/7dq6gg
Odpowiedz
Całkiem ładniutkie... <ślini się> zwłaszcza ta z czarnymi włosami... <niepohamowany ślinotok z jamy ustnej>
Odpowiedz
E tam a dwie razem to dopiero. Ale zauważ-jak dwie dziewczyny idą po lulicy pod rtękę to są przyjaciółki, a jak dwóch facetów-geje :]
Marek Edelman
Odpowiedz
Ja to generalnie lesbijki lubie Uśmiech A na koncerty tatu ludzie przychodzili po to żeby zobaczyć jak idą w ślimaka Oczko
---
Kochaj sztukę, której się nauczyłeś, i w niej znajdź spokój.
Marek Aureliusz
Odpowiedz
No własnie Duży uśmiech Mi tam lesbijki nie wadzą wprost przeciwnie
Marek Edelman
Odpowiedz
O, dokładnie... aż miło popatrzeć na taka parkę :] Zresztą, jak dwóch ładnych chłopców idzie, to też, czemu nie? Uśmiech
Odpowiedz
No tak piękno to pojęcie względne-moga być i ładni chłopcy Duży uśmiech
Marek Edelman
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości