To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
t.A.T.u
#41
Jaskier napisał(a):Podobać się nie musi ale tolerowac można no nie

No właśnie, jak się nie podobają komuś, to trzeba ich zaraz gnębić, nie? :roll: (oczywiście nikogo nie sugeruję). Tak jak np. Wszy Polskie, ale te debile to nawet lesbijki tłuką :?
Odpowiedz
#42
Jacek napisał(a):Bo nie. Akurat od takiego widoku to żygnąć można

Hmm... o gustach się nie dyskutuje :roll: (jak to było po łacinie?! zawsze zapominam :x)
Odpowiedz
#43
Gregorius napisał(a):Hmm... o gustach się nie dyskutuje Rolling Eyes (jak to było po łacinie?! zawsze zapominam Mad)

''de gustibus non disputandum est'' google Język
There's no time to discriminate,
Hate every motherfucker
That's in your way
Odpowiedz
#44
NOO! Właśnie, thx :] Postaram się już nie zapomnieć :roll:
Odpowiedz
#45
Cytat:Podobać się nie musi ale tolerowac można no nie

Kto chce tolerować niech toleruje. Nikogo nie można do tolerancji zmuszać, zwłaszcza w demokratycznym kraju Uśmiech

Ja ich toleruję, byle się koło mnie nie lizali/macali.

Gregorius:
Cytat:Hmm... o gustach się nie dyskutuje Rolling Eyes

Eeee, a co jeśli ktoś np. gustuje w zwierzątkach (zoofile)?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#46
Jacek napisał(a):Cytat:
Hmm... o gustach się nie dyskutuje Rolling Eyes


Eeee, a co jeśli ktoś np. gustuje w zwierzątkach (zoofile)?
NO!!
sie nie dyskutuje tylko sie bieże pałe i wali puki
a) gust się nie zmieni
b) oponęt padnie.

Odpowiedz
#47
Duży uśmiech Dobre!!!
Jak się bawię: http://tinyurl.com/rly4x
[Obrazek: zmiewielkogodhatesfags.jpg][Obrazek: mibdscu7.th.gif][Obrazek: zmiewielkojeevesandwoos.jpg]
dziewczyny, wstępujcie do armii! http://www.youtube.com/watch?v=cKQzOei4m...ed&search=
Z komentarzy na YouTube:

"Punk nie umarł, śpi gdzieś najebany"
Odpowiedz
#48
Jacek napisał(a):Ja ich toleruję, byle się koło mnie nie lizali/macali.

Twoje prawo, ale pomyśl że "oni" Duży uśmiech też mogą nie tolerować np. Ciebie z panienką macających się...

XXy napisał(a):NO!!
sie nie dyskutuje tylko sie bieże pałe i wali puki
a) gust się nie zmieni
b) oponęt padnie.

Dobre... :] Młodzież Wszechpolska by Cię powitała z otwartymi ramionami, jeśli naprawdę tak sądzisz Duży uśmiech
Odpowiedz
#49
Temat o rosyjskim zespole przerodził się w kolejna dyskusje o homoseksualiźmieDuży uśmiech Już mnie to nie dziwi bo tutaj większośc tematów zbacza z tematu.. no ale chyba o to chodzi w otwartej dyskusjiUśmiech
Dla "napaleńców" i nie tylko kilka kolejnych fotek dziewczyn:

[Obrazek: tt_inter009.jpg]
[Obrazek: tatu_perform_in_riga_10.jpg]
[Obrazek: tatu_perform_in_riga_03.jpg]
[Obrazek: tatu_perform_in_tallinn_12.jpg]
[Obrazek: 1250.jpg]
[Obrazek: 1274.jpg]
[Obrazek: 1171.jpg]
Odpowiedz
#50
Gregorius napisał(a):Dobre... Młodzież Wszechpolska by Cię powitała z otwartymi ramionami, jeśli naprawdę tak sądzisz
ja tak nie sądze.
tak JEST.

Odpowiedz
#51
Z tych fotek zamieszczonych przez schustera21 podoba mi się tylko ta pierwsza... działa na wyobraźnię :]

XXy napisał(a):ja tak nie sądze.
tak JEST.

Niestety...
Odpowiedz
#52
też mnie to nie cieszy...
ale wolę znać okropną prawdę niż piękne kłamstwo...

Odpowiedz
#53
A ja bym zrobił z oponentem zoofilem to samo co XXy.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#54
XXy napisał(a):NO!!
sie nie dyskutuje tylko sie bieże pałe i wali puki
a) gust się nie zmieni
b) oponęt padnie.
No Duży uśmiech Terapia wstrząsowa, i szlaban na animal planet.
schuster21 napisał(a):Temat o rosyjskim zespole przerodził się w kolejna dyskusje o homoseksualiźmie
Zoofilia to nie homoseksualizm.
schuster21 napisał(a):Dla "napaleńców" i nie tylko kilka kolejnych fotek dziewczyn:
Wątpię, robisz to dla siebie schuster. Język Pierwsza fota jest ładna, na drugiej ruda bardziej mi się podoba. Trzecie zdjęcie mówi dlaczego nie lubię tzw tapet na twarzach kobiet...4-te jest fe.
Odpowiedz
#55
Pamiętajcie że one są z kraju ktory kładzie rurociąg bałtycki.ładnie to tak pozytywnie mówić o wrogach Duży uśmiech ?
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#56
Cytat:Pamiętajcie że one są z kraju ktory kładzie rurociąg bałtycki.ładnie to tak pozytywnie mówić o wrogach Very Happy ?

Ja tylko rządu rosyjskiego nie lubię. Reszta rosjan to tacy sami ludzie jak i my, nie ma co ich nie lubić.

Cytat:szlaban na animal planet.

He he dobre :lol2:
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#57
Jacek napisał(a):Ja tylko rządu rosyjskiego nie lubię. Reszta rosjan to tacy sami ludzie jak i my, nie ma co ich nie lubić.

No ale rząd to Rosjanie.To tak samo jak ktoś mowi-nie lubie Rosji ale lubie Rosjan. No to wychodzi ze krajobrazu rosyjskiego nie lubi bo Rosja to Rosjanie
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#58
Tatu? Lubię, ładnie śpiewają, mają melodyjne piosenki. Może komercja, ale do strawienia. No i są słodziutkie Duży uśmiech
Odpowiedz
#59
Cytat:No ale rząd to Rosjanie.

Nie. Ich rząd to Żydzi! I masoni! Oczko Duży uśmiech A tak na poważnie - rząd to rzeczywiście Rosjanie ale tylko kilkuset ludzi - podłych, rządnych władzy i kasy (zupełnie jak u nas i wszędzie indziej). Nie należy po politykach oceniać całego narodu Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#60
Ja mimo to za ruskimi nie przepadam,choć rusofobem nie jestem. Po prostu
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości