Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Państwo znów wtrąca się do wychowania dzieci i młodzieży
#61
Avx napisał(a):Ludzie, nie demonizujcie tego prawa jazdy, zdać go prosto, sam zdałem bez najmniejszego problemu za drugim razem.
tobie się poszczęsciło ale moja mamuśka zdała za szóstym a kuzyn za sódmym(siostra za drugim) .
ale powiedz? czy to nie jest skrajna głupota jechać z taką prędkością bez żadnego doświadczenia?
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#62
adVice napisał(a):Niestety, został uderzony (lekko, dostało się tylko zderzakowi) przez samochód z tyłu, którego kierowca jechał za blisko. W efekcie oblał. Na pytanie znajomego, czy miał może przejechać chłopaka, instruktor odpowiedział mu, że to niegłupi pomysł.

Przecież można się odwołać od decyzji egzaminatora, wtedy są sprawdzane nagrania z egzaminu i orzeczenie po czyjej stronie była racja.
---
Kochaj sztukę, której się nauczyłeś, i w niej znajdź spokój.
Marek Aureliusz
Odpowiedz
#63
Prościej już było zdać drugi raz, ten znajomy to burżuj.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#64
Dalszy ciąg wtrącania. Do przypadków, kiedy rodzice uderzali dzieci tak, że na ich ciele pozostawały ślady, siniaki lub skaleczenia, dochodzi w 0,45 proc. rodzin. Tymczasem procedury dla przestępców miałyby obowiązywać 10 milionów rodzin w Polsce. Technika totalitaryzmu jest zawsze ta sama. malutka rzecz, rozdmuchan przez prasę , takie z igły widły i potem działania rządu "walczącego" dzielnie z problemem, bo w Brukseli tak kazali robić. Ile nieszczęśc ludzkich kryłoby sie za takimi działaniami, nikogo nie obchodzi.
Odpowiedz
#65
Bo to wszystko po to jest - maksymalnie osłabić a potem zniszczyć więzi rodzinne, silna związana ze sobą rodzina nie pasuje do modelu "dyktatury demokratycznej", jest dla niej zagrożeniem (bo jeszcze przypadkiem rodzice mogą uczyć swoje dzieci samodzielnego myślenia, wolności, szacunku - co samo w sobie pewnie będzie przestępstwem wkrótce), powolna nacjonalizacja dzieci jest juz faktem, gotowy jest projekt ustawy dająca pracownikom socjalnym prawo do odbierania dzieci rodzinom bez żadnych wyroków, orzeczeń czy uzasadnień - na przykład: wyjdziesz sobie z dzieckiem do ogródka, otworzysz piwo i jakaś akurat przechodząca pani Danusia (pracownik socjalny) stwierdzi, że nastąpiła patologia (piwo) i będzie miała prawa zabrać ci dziecko, w razie oporu milicja ma obowiązek jej pomóc a z ciebie zrobią wyrodnego ojca-alkoholika.
Wiem, że mówię trochę jak katol od Rydzyka - ale taka jest prawda. Dla mnie osobiście rodzina jest wartościa najwyższą, a gdy ktoś kiedyś poważy się odebrac mi dziecko - pożałuje, niezależnie czy będzie to "socjalniak", milicjant czy ksiądz.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#66
Demokracja już właściwie jest oligarchią w przeważającej części krajów "demokratycznycyh". Zgodnie z cyklem Polibiusza, ten system nie pożył za długo Uśmiech
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz
#67
Prawo jazdy od 14 lat samochodem z zamontowaną blokadą prędkości do max 50 km/godz a dozwolona prędkość do 40 km/godz.
Od 16 lat dozwolona prędkość 60 km/godz, od 17 lat dozwolona prędkość do 80km/godz. Od 16 lat z opiekunem dozwolona prędkość 80 km/godz.

Młody człowiek ma mniejszą wyobraźnię, większe nerwy w sensie łatwiej się pobudza i staje się nerwowy w trudnej sytuacji, mniejszą wytrzymałość na wysiłek umysłowy i fizyczny.


No a matce konkretnego 14 latka może odebrać prawo jazdy na 1 rok kalendarzowy bez potrzeby ponownego zdawania na prawo jazdy po tym 1 roku. Niech pojeździ autobusem jak zwykli proletariusze których nie stać na Audi A3.
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości