To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Jakie jest twoje zdanie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Czy wolałbyś być wychowany przez dwóch tatusiów
53.85%
7 53.85%
Czy wolałbyś być wychowany w rodzinie z problemem alkoholowym
23.08%
3 23.08%
Czy wolałbyś być wychowany w domu dziecka
23.08%
3 23.08%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek suplement do wątku o adopcji homo
#1
Skoro tylu jest fanów adopcji homo, proszę bardzo, następna ankieta.
#2
Gdzie ona jest?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
#3
Spokojnie, uczyłem się jak to robić. :lol2:

Celowo dałem pytanie tylko z opcją "dwóch tatusiów", aby dodać ankiecie pikanterii.
#4
Jaka jest roznica miedzy 1 a 4 odpowiedzia?
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
#5
Wyjaśnij tę ankietę, bo jest niezrozumiała.
"[...] szukać prawdy rozumowaniem i we wszystkim iść nie za mniemaniem ludzi, lecz za wskazaniem rozumu"
#6
koklet napisał(a):Wyjaśnij tę ankietę, bo jest niezrozumiała.

Konstrukcja tej ankiety to przyklad "logicznego" myslenia konserwatysty...
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
#7
Taka, że opcja pierwsza zakłada wychowanie od wieku niemowlęcego. Opcja czwarta, od wieku dziecięcego. Nie mówię, że ankieta jest doskonała, ale tak sobie wymyśliłem. Pomocniczo można traktować opcję 1 i 4 jako podobną.

W ankiecie jest zawarty oczywisty błąd, bo będąc dzieckiem nie mamy wpływu na znalezienie się lub nie w domu dziecka. Ale być może warto podjąć wyzwanie i zająć jakieś stanowisko, skoro tak ochoczo głosowaliśmy na temat wcześniejszej ankiety, która tak naprawdę stawiała tylko suche "tak" lub "nie", a problem nas nie dotyczył.

Konserwatysta to słowo-wytrych. Po prostu uważam, że jakaś moralność powinna obowiązywać.
#8
Tu są sformułowane cztery pytania i nie mam pojęcia, co z nimi zrobić. Wy też macie podobny problem czy tylko ja jestem ociężały umysłowo? :]
"[...] szukać prawdy rozumowaniem i we wszystkim iść nie za mniemaniem ludzi, lecz za wskazaniem rozumu"
#9
Tgc napisał(a):Konstrukcja tej ankiety to przyklad "logicznego" myslenia konserwatysty...

Na Twoim miejscu bym się nie czepiał. Twoje "logiczne" myślenie w wątku "rodzicielstwo..." zostało rozbite w mak. Oczko
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
#10
Koklet. Nie wiesz co zrobić? Prawdopodobnie miałbyś taki dylemat będąc dzieckiem dwóch pedałów. Więcej odwagi. Użyj wyobraźni. Pomyśl, co jako wyborca przygotowujesz przyszłym pokoleniom, także tym w domu dziecka.
#11
Rothein napisał(a):Na Twoim miejscu bym się nie czepiał. Twoje "logiczne" myślenie w wątku "rodzicielstwo..." zostało rozbite w mak. Oczko

Watpie. Lumberjack chcial bym wytlumaczyl racjonalnie jakas zasade moralna, co tez zrobilem. Jedyne do czego sie przyznalem, to fakt ze istnieja pewne podstawowe aksjomatyczne zasady, ale prawdopodobnie moga miec one pochodzenie naturalne, byc tozsame z prawami natury/fizyki - wiec nie sa irracjonalne.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
#12
a dlaczego nie można wybrać kilku opcji ? ...
#13
Zagłosowałem na to: "czy chciałbyś zostać wychowany w rodzinie hetero z problemem alkoholowym?"

Powinieneś zmienić jednak "chciałbyś" na " czy wolałbyś".
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
#14
o jejku zapomniales dodac najwazniejszego pytania: Czy chcialbys byc pedalem!?
#15
Tgc napisał(a):Watpie. Lumberjack chcial bym wytlumaczyl racjonalnie jakas zasade moralna, co tez zrobilem. Jedyne do czego sie przyznalem, to fakt ze istnieja pewne podstawowe aksjomatyczne zasady, ale prawdopodobnie moga miec one pochodzenie naturalne, byc tozsame z prawami natury/fizyki - wiec nie sa irracjonalne.

Chcesz wyciągać zasady moralne z praw fizycznych? Tzn? Jedyna naturalna zasada wynikająca z natury to "prawo dzungli".
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
#16
TripleSix:

Frustracja tematem jednopłciowych małżeństw skłoniła Cię do założenia jednostronnego tematu?

Coraz więcej tu zagorzalców...
#17
Rothein napisał(a):Chcesz wyciągać zasady moralne z praw fizycznych? Tzn? Jedyna naturalna zasada wynikająca z natury to "prawo dzungli".

Napewno nie jedyna, ale obowiazujaca - prawo dzungli w sensie kazdy walczy o swoje przetrwanie. Jezeli przyjmiemy to jako aksjomat, to mozemy udowodnic na tej podstawie bardziej skomplikowane prawa, ktore sprowadza sie do tego. Przykladowo, z prawa walki o przetrwanie moga wynikac pozytywne skutki wspolpracy pomiedzy osobnikami - poniewaz wspolpraca zwieksza prawdopodobienstwo przezycia.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
#18
Bloo. Odpowiem szczerze: tak.

Po przemyśleniu - ankieta powinna wyglądać tak:

1. czy wolałbyś być wychowany przez dwóch tatusiów
2. czy wolałbyś być wychowany w rodzinie z problemem alkoholowym
3. czy wolałbyś być wychowany w domu dziecka

Można opcjonalnie i jawnie głosować w tym wątku na taką ankietę in addition.

Ja głosuję za 2 opcją.
#19
To najdurniejsza ankieta, jaką widziałem.
Nie zabierałem zdania w wątku o adopcji dla par homo, bo mam trochę wątpliwości.

Takie podejście do tematu jest jednak ostateczną żenadą.
#20
Dziękuję za poprawę ankiety. :lol2:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości