Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie?
NoBody napisał(a):wiem, że tak myślisz, bo taka jest wola niektórych Chujorożców, by niektórzy nie poznali w pełni prawdziwej wiary ...

Wiem o tym. Dlatego nic nie mam do tego, że tak twierdzisz. To nie twoja wina, że nie poznałeś w pełni prawdziwej wiary.

NoBody napisał(a):tak z woli niektórych Chujorożców ... nie mogę nie wierzyć ...

Taka wola chujorożców...

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Wiem o tym. Dlatego nic nie mam do tego, że tak twierdzisz. To nie twoja wina, że nie poznałeś w pełni prawdziwej wiary.
Cieszę się, że to rozumiesz
Hadrian napisał(a):Taka wola chujorożców...
Odpowiedz
Jednak to wola twoich chujorożców, bo nie mojego...

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Jednak to wola twoich chujorożców, bo nie mojego...
Rozumiem, taka wola Chujorożców ...
Odpowiedz
Rozumiem, że tak rozumiesz. Taka wola chujorożców.

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Ja pie*dole. A skąd się wziął wszechświat? Z niczego?
To Ty zakładasz, że z niczego. Monologi Hadriano-Hadrianowe mnie mało interesują.
W chrześcijaństwie najbardziej lubię to, że nie jest islamem - Pat Condell
Odpowiedz
Hm, skoro kewstjonujecie Boskie powstanie Chrystusa to hm jak wytlumaczycie narodziny syna Abrahama skoro jego zona byla w podeszlym wieku, lub narodziny Jana Chrzciciela skoro Elzbieta nie mogla miec dzieci?
Odpowiedz
April91 napisał(a):Hm, skoro kewstjonujecie Boskie powstanie Chrystusa to hm jak wytlumaczycie narodziny syna Abrahama skoro jego zona byla w podeszlym wieku, lub narodziny Jana Chrzciciela skoro Elzbieta nie mogla miec dzieci?
ja to tłumaczę wolą Chujorożców ... muszę wierzyć ...
Odpowiedz
Skoro Elżbieta urodziła syna, bardziej prawdopodobnym jest, że to jej mąż nie mógł mieć dzieci, albo, że w końcu się udało. Uśmiech Moja siostra cioteczna przez pięć lat starała się o dziecko i trochę było z tym zamieszania. Miała w końcu w tym roku starać się o in-vitro a tu BĘC!! - bliźniaki jej się zdarzyły.

A co do Abrahama - różnie mogło być. Mogło rzeczywiście się zdarzyć, że w podeszłym wieku zaszła w ciążę (chociaż nie sądzę, by było to ponad 40 lat - w tamtych czasach i tak byłoby to ogromnie dużo), mogło być to po prostu zmyślone, mogła dziecko dostać od kogoś i wychowywać jak własne...

WSZYSTKO jest bardziej prawdopodobne od tego, że zdarzył się cud.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Ale spojrzmy prawidzie w oczy, w tamtych czasach dziewczyny wychodzily za maz majac mniej wiecej 16 lat a Elzbieta rodzac Jana miala juz swoje lata. Dodatkowo w naszych czasach sa terapie hormonalne a to jest roznica...

Sara, zona Abrahama nie dostala od nikogo dziecka tylko urodzila je!
Odpowiedz
A zarzuć na chwilkę swoje przekonanie o autentyczności opowieści o tych wydarzeniach. Co może poświadczyć o prawdziwości tamtych zdarzeń? Tylko i wyłącznie Biblia, której na rękę jest trzymanie się cudownego obrazu.
Odpowiedz
adVice napisał(a):Co może poświadczyć o prawdziwości tamtych zdarzeń?
moja w pełni prawdziwa wiara :|
Odpowiedz
Ale nie mozemy podwazac slowa zawartego w Pismie.
Odpowiedz
A dlaczego? Chyba nie wierzysz w dosłowną historię o Adamie i Ewie, prawda? Jesteś kreacjonistą uznającym, że Ziemia ma około 6,5 tys lat?
Odpowiedz
Historia Adama i Ewy jest wyjasnieniem dlaczego nie zyjemy wiecznie. A nikt nie kwestionowal stworzenia swiata. Papiez powiedzial ze 1 dzien w Bibli mogl trwac nawet kilkaset lat na ziemi. Nikt nie mowil ze to bylo 7 dni
Odpowiedz
Chwilkę, przecież owo Pismo mówi czarno na białym, że Bóg stworzył świat w sześć dni, i że pierwszymi ludźmi byli Adam i Ewa. Chyba nie chcesz podważać słów zawartych w Piśmie?
Odpowiedz
April91 napisał(a):Historia Adama i Ewy jest wyjasnieniem dlaczego nie zyjemy wiecznie. A nikt nie kwestionowal stworzenia swiata.
właśnie ... nie mogę nie wierzyć w to, że Wszechmocne Wieczne Niewidzialne Chujorożce w Wiecznych Aktach Ejakulacji tworzą Wszechświaty wg własnej woli ...

April91 napisał(a):Papiez powiedzial ze 1 dzien w Bibli mogl trwac nawet kilkaset lat na ziemi. Nikt nie mowil ze to bylo 7 dni
Papież, poznał tylko częściowo prawdziwą wiarę, moja jest w pełni prawdziwa, muszę wierzyć ( sposób 2 )
Odpowiedz
My liczymy dzien jako 24h a skad wiesz jak Bog liczy dzien? Moze u niego to kilka tysiecy lat? Księgi rodzaju nie wolno brac doslownie
Odpowiedz
To może i opowieści o Abrahamie czy Elżbiecie nie wolno brać dosłownie?
Odpowiedz
April91 napisał(a):My liczymy dzien jako 24h a skad wiesz jak Bog liczy dzien? Moze u niego to kilka tysiecy lat? Księgi rodzaju nie wolno brac doslownie
zgadzam się, Chujorożce mogą liczyć dni nawet w jednostkach urojonych ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości