To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie?
#77
Hadrian napisał(a):To powodzenia w czekaniu na odpowiedź gdzie kończy się nieskończoność Duży uśmiech Ja ze swoje strony mogę cię zapewnić, że nigdy takiej odpowiedzi nie będzie, bo to przekracza pojmowanie każdego umysłu zbudowanego na cyfrach i liczbach. Cyfra i liczba służą do tego, żeby wyznaczać granice i tak np. 5m to jest 5m i nie dalej 9 to 9 i nie dalej. A jeśli coś jest nieskończone tzn. że matematycznie nie da się tego objąć rozumem. Tertium non datur dla rozumu na wieki. Wniosek-odpowiedzi nigdy nie będzie.
Harduś, Harduś ...zapominasz dziecko drogie, że nauka idzie do przodu ... wiemy dzisiaj rzeczy, których nie wiedzieliśmy przedtem - nie lekceważ naukowców! zaskakujące są ich odkrycia Oczko

Hadrian napisał(a):Czy ty coś masz, czy nie mało mnie to obchodzi. Tomek ma cukierka i tomek nie ma cukierka. Co nie znaczy, że cukierek nie istnieje. A twoje przekonania mało mnie obchodzą. Tak samo jak mogą to być przekonania samego Einsteina, Dawkinsa, żula spod sklepu itd.
spodziewałam się takiej odpowiedzi Duży uśmiech skoro Cię nie obchodzi zdanie innych to dlaczego starasz się zmienić ich punkt widzenia swoimi `rewelacjami`? :roll:
Racja jest jak rzopa - każdy ma swoją, tak? Oczko


Hadrian napisał(a):To przestań być taka pewna, bo nie masz żadnych powodów, żeby taką być. A propaganda to inaczej kłamstwo. A jeśli to prawda to nazywasz prawdę kłamstwem. Co jest niczym innym jak grzechem przeciwko Duchowi Św. Dlatego ja wolę mówić, że nie wiem(jak nie wiem).

nie wierze w żadnego ducha, a tym bardziej świętego, więc pewna być nie przestanę dopóki ktoś naukowo nie udowodni mi jego istnienia Duży uśmiech
a jak na razie więcej dowodów jest przeciw niż za, więc pozwól, że będę żyła w świadomości, że nie ma boga itp. `zjawisk` Oczko
( i tak przecież masz to gdzieś, nie rozumiem więc oburzenia 8O )

`Jakże nie mam być wilkiem stepowym i nędznym pustelnikiem pośrodku  świata, którego celów nie podzielam, którego radości są mi obce...`
H. Hesse ( `Wilk stepowy` )
 

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 16.04.2009, 22:28
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez Desislava - 16.07.2009, 13:36
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 24.07.2009, 15:35
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 25.07.2009, 20:38
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 25.07.2009, 20:45
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 16:42
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 16:51
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 17:06
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 17:22
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 17:37
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 17:47
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 17:53
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 17:57
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 22:24
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 22:38
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 22:47
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 22:52
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez NoBody - 26.07.2009, 22:55
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez Angus Prus - 22.06.2010, 16:42
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie? - przez Angus Prus - 01.08.2010, 13:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości