To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Jezus dostał inną duszę niż zwykli ludzie?
Hadrian napisał(a):A to już twoje zdanie, że nie ma. I nie pisz, żebym je pokazywał, bo już to robiłem.
Nie tylko moje, ale powszechnie uznanej historii, tzn. nie pisanej przez hadrianopodobnych chrześcijan, otwórz sobie książkę do historii i sam zobacz jakie są fakty dotyczące Chrystusa jako postaci historycznej. Zmartwychwstanie to nie jest fakt historyczny.

Hadrian napisał(a):A wcale, że nie. W krk nie musisz dokonać apostazji, nawet nie musisz wypisać się ze wspólnoty. Wystarczy zaciągnąć ekskomunikę z mocy samego prawa i już nie jesteś katolikiem. Np. wtedy, gdy głosisz takie, a takie poglądy na aborcję, lub inne prawdy doktrynalne krk.
Co ty pierdzielisz, ekskomunika nakładana jest przez papieża, myślisz, że biały tatko będzie się zajmował moim i 1000cami innych podobnych przypadków. Biały ojciec przymyka oczy na pedofilię biskupów w USA oraz na antysemitę Rydza a miałby czas poświęcać mi ? Bardzo wielu katolików dopuszcza aborcję i jakie ma to znaczenie praktyczne ? W sensie przynależności do Krk żadne. Biały tatko chce za wszelką cenę utrzymać integralność Krk w jak największej liczbie członków, choćby fikcyjnych takich jak ja.
Czemu Krk nie wprowadzi zasady, że każdy kto ma skończone dajmy na to 16 lat musi się wpisać sam z własnej woli do tej organizacji jak do każdej innej. Widać, że chodzi o ilość, nie o jakość
Odpowiedz
Tomaszu. Istnieje coś takiego jak ekskomunika ipso facto. http://en.wikipedia.org/wiki/Latae_sententiae Po co obnosisz się ze swoją ignorancją. Nie łatwiej sprawdzić? Ja osobiście nie mam pojęcia nawet, czy tkwię w księgach KrK (raczej tak). Jednak nie jestem rzymskim katolikiem, bo nie mam łączności wiary z tą organizacją.
Odpowiedz
zefciu napisał(a):Istnieje coś takiego jak ekskomunika ipso facto.
Każdą ekskomunikę można zdjąć po śmierci - zostając Chujorożcem, należy tylko wierzyć co najmniej sposobem drugim ...

zefciu napisał(a):Jednak nie jestem rzymskim katolikiem, bo nie mam łączności wiary z tą organizacją.
ależ masz, poprzez moją wiarę, wszystkie wiary się łączą, nie mogę w to nie wierzyć, chyba, że wg woli Chujorożców nie możesz dostrzec prawdy :|
Odpowiedz
gąska9999 napisał(a):Mam takie pytanie.
Z tego co pamiętam z nauk KrK i na podstawie własnej wyobraźni rozumiem, to Jezus powstał, kiedy Maryja była w odpowiedniej fazie owulacji miesięcznej i kiedy Bóg zesłał do jej wnętrza odpowiedni plemnik i bardzo krótką chwilę po tym duszę Jezusa.

Czy ktoś czytał/słyszał jakąś opinię KrK w tym względzie czy plemnik był odpowiednio wyselekcjonowany np. względem stosownego kodu DNA aby zapewnić stosowne cechy biologiczne i czy dusza Jezusa była jakaś szczególna czy taka sama jak inne dusze ludzkie?

Jeśli dusza była jakaś szczególna to czy to była może kopia duszy samego Pana Bozi, czyli kopia Pana Bozi bo on jest duchem i rzadko chyba posługuje się jakimś ciałem?

Jeśli taka sama jak innych ludzi, to kiedy Jezus stał się Bogiem i czy stal się nim w ogóle?
Czy tylko dostał od Bozi-Ojca trochę kilobajtów mądrości, żeby zagadał do kapłanów jak miał lat chyba 12 w świątyni a potem jakąś licencję na limitowany zestaw cudów np. woda w wino.
Czy w takim razie licencję na całą resztę cudów i całą pozostałą wszechmądrość dostał jak już wstąpił do Ojca w Niebie po zmartwychwstaniu, bo przecież są z Ojcem równomocni?

Tak tylko pytam - zwykła ciekawość

Lepszych bzdur nigdy nie slyszałamDuży uśmiech ale juz spiesze Ci z pomocaDuży uśmiech
Otóż Bóg wybrał Maruje po to by poczęła Jego Syna który był Bogiem i Czlowiekiem. Jezus począł sie z Ducha Świętego a nie z jakiegoś wyselekcjonowanego plemnika z super duszą. A całą wszechmadrośc posiadał juz w sobie i dokonywał cudów bo jest Bogiem!
Odpowiedz
April91 napisał(a):Lepszych bzdur nigdy nie slyszałamDuży uśmiech ale juz spiesze Ci z pomocaDuży uśmiech
ja też spieszę :|

April91 napisał(a):Otóż Bóg wybrał Maruje po to by poczęła Jego Syna który był Bogiem i Czlowiekiem.
otóż, pewien Chujorożec korzystając z wszechmocy postanowił się inkarnować w człowieka ...

April91 napisał(a):Jezus począł sie z Ducha Świętego
nawet nie potrzebował do tego innego Chujorożca ...

April91 napisał(a):a nie z jakiegoś wyselekcjonowanego plemnika z super duszą.
ale mógł, bo Chujorożce są wszechmocne ...

April91 napisał(a):A całą wszechmadrośc posiadał juz w sobie i dokonywał cudów bo jest Bogiem!
właśnie, tylko, że to jest część prawdy, każdy Chujorożec jest wszechmądry, bo jest wszechmocny ... nie mogę w to nie wierzyć ( sposób 4 )
Odpowiedz
Zal mi Cie NoBody...
Zero szacunku. Zachowujesz sie jak niewychowany dupek. Gdybys był prawdziwym ateistom to byś uwazał na slowa by nikogo nie obrazic
Odpowiedz
April91 napisał(a):Zal mi Cie NoBody...
ja też żałuję, że nie chcesz poznać w pełni prawdziwej wiary

April91 napisał(a):Zero szacunku.
mam szacunek, tylko, że Twoja wiara jest tylko częściowo prawdziwa ...

April91 napisał(a):Zachowujesz sie jak niewychowany dupek.
ja Cię nie obrażam ...

April91 napisał(a):Gdybys był prawdziwym ateistom to byś uwazał na slowa by nikogo nie obrazic
ale ja nie jestem ateistą, przecież wierzę, nie mogę nie wierzyć, który ateista wierzy w Wszechmocne Wieczne Stado Wszechmocnych Wiecznych Niewidzialnych Chujorożców ?
Ateiści są tolerancyjni
Odpowiedz
April91 napisał(a):Otóż Bóg wybrał Maruje po to by poczęła Jego Syna który był Bogiem i Czlowiekiem.
Problem tylko w tym, że do zbudowania człowieka potrzebne są 23 pary chromosomów. Jeżeli nie było plemnika to skąd się wzięły brakujące 23 chromosomy?
Cytat:Jezus począł sie z Ducha Świętego a nie z jakiegoś wyselekcjonowanego plemnika z super duszą.
Czyli co Duch Święty bzyknął Maryję? Czy może wyczarował zygotę? A może dmuchnął chuchnął i z 23 chromosomów zrobiło się 46? Jednym słowem czary-mary....
Cytat:A całą wszechmadrośc posiadał juz w sobie i dokonywał cudów bo jest Bogiem!
Wersja z Chujorożcami mnie bardziej przekonuje. Choć każdy kto dostąpił łaski wiary wie, że naszym jedynym panem i władcą jest Latający Potwór Spaghetti.
W chrześcijaństwie najbardziej lubię to, że nie jest islamem - Pat Condell
Odpowiedz
sychu napisał(a):Problem tylko w tym, że do zbudowania człowieka potrzebne są 23 pary chromosomów. Jeżeli nie było plemnika to skąd się wzięły brakujące 23 chromosomy?

Ja pie*dole. A skąd się wziął wszechświat? Z niczego? No to chromosomy też! Duży uśmiech Wszechmoc to wszechmoc Duży uśmiech

sychu napisał(a):Czyli co Duch Święty bzyknął Maryję? Czy może wyczarował zygotę? A może dmuchnął chuchnął i z 23 chromosomów zrobiło się 46? Jednym słowem czary-mary....
Wersja z Chujorożcami mnie bardziej przekonuje. Choć każdy kto dostąpił łaski wiary wie, że naszym jedynym panem i władcą jest Latający Potwór Spaghetti.

Z czego się śmiejemy? Z samych siebie się śmiejemy...

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Ja pie*dole. A skąd się wziął wszechświat? Z niczego? No to chromosomy też! Duży uśmiech Wszechmoc to wszechmoc Duży uśmiech
no jak to skąd ? Wszechmocne Wieczne Niewidzialne Chujorożce tworzą je w Wiecznych Aktach Ejakulacji ...
Odpowiedz
NoBody nie psuj zabawy. Świetnie wiemy, że magiczne chujorożce tworzą wszechświaty. Co nie znaczy, że też i nie tworzą! Nie pamiętasz? Nie coś, coś i tak coś. Duży uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=nNVW1g6QLn0

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):NoBody nie psuj zabawy.
to nie jest zabawa, to jest w pełni prawdziwa wiara, nie mogę nie wierzyć ...

Hadrian napisał(a):Świetnie wiemy, że magiczne chujorożce tworzą wszechświaty. Co nie znaczy, że też i nie tworzą!
no właśnie - więc nie możesz wiedzieć ... muszę w to wierzyć ...
Odpowiedz
NoBody napisał(a):to nie jest zabawa, to jest w pełni prawdziwa wiara, nie mogę nie wierzyć ...

Abullahhalallaaahha!!! Nie ma boga nad boga, a magiczne chujorożce są jego wysłannikami!!! Giń niewierny! GOTT MIT UNS 8)

NoBody napisał(a):no właśnie - więc nie możesz wiedzieć ... muszę w to wierzyć ...

Mogę! Nie kłam! Cały czas ci tłumaczyłem, że 1 sposób może być wynikiem 2 sposobu. Zatrzymałeś się na poziomie rozwoju duchowe w stopniu magiczno-chujorożcowej OTW zamiast przejść już na SZTW :] Mogę wiedzieć, że chujorożec nie coś, coś i tak coś naraz! Wtedy nie dość, że mogę wierzyć, że nie coś, coś i tak coś, lecz nawet wiedzieć, że nie coś, coś i tak coś jest możliwe! Lub coś i tak coś, lub nie coś i tak coś! Nie doceniasz wszechmocy magicznego chujorożca!

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Abullahhalallaaahha!!! Nie ma boga nad boga, a magiczne chujorożce są jego wysłannikami!!! Giń niewierny! GOTT MIT UNS 8)
Zgadzam się, nie ma boga nad boga, bo bogami, Bogami, Bogiem, bogiem są Chujorożce ...


Hadrian napisał(a):Mogę! Nie kłam!
Nie kłamię, nie mogę nie wierzyć ...

Hadrian napisał(a):Cały czas ci tłumaczyłem, że 1 sposób może być wynikiem 2 sposobu.
Tylko wg Twojej logiki ... widać nie doznałeś jeszcze Objawienia ... muszę chcieć wierzyć ( sposób 3 ) ...

Hadrian napisał(a):Zatrzymałeś się na poziomie rozwoju duchowe w stopniu magiczno-chujorożcowej OTW zamiast przejść już na SZTW :] Mogę wiedzieć, że chujorożec nie coś, coś i tak coś naraz! Wtedy nie dość, że mogę wierzyć, że nie coś, coś i tak coś, lecz nawet wiedzieć, że nie coś, coś i tak coś jest możliwe! Lub coś i tak coś, lub nie coś i tak coś! Nie doceniasz wszechmocy magicznego chujorożca!
Tylko, jeżeli taka jest wola Wszechmocnych Wiecznych Niewidzialnych Chujorożców z Wszechmocnego Wiecznego Stada ...
Odpowiedz
NoBody napisał(a):Zgadzam się, nie ma boga nad boga, bo bogami, Bogami, Bogiem, bogiem są Chujorożce ...

Nie ma boga nad boga hmmm, a gdzie jest nad i pod? Bóg jest we wszechświecie czy poza? Jak w to gdzie jest szczyt, żeby był nad? A jak poza to gdzie jest szczyt? Jak myślisz NoBody, bo ty już masz dobrze rozwinięty rozwój duchowy Duży uśmiech. No załóżmy hmmm, gdzie jest początek koła, lub szczyt wewnątrz kuli Duży uśmiech

NoBody napisał(a):Nie kłamię, nie mogę nie wierzyć ...

Wybacz. To niech będzie, że nie wiem, a nie że kłamiesz. Chociaż jak wiem to też kłamię, że nie wiem. Smutny

NoBody napisał(a):Tylko wg Twojej logiki ... widać nie doznałeś jeszcze Objawienia ... muszę chcieć wierzyć ( sposób 3 ) ...

Logika pfrr? Jak jest suma energii wszechświata? Duży uśmiech 0> i 0< Duży uśmiech OTW i SZTW może jeszcze logika coś będzie działać

NoBody napisał(a):Tylko, jeżeli taka jest wola Wszechmocnych Wiecznych Niewidzialnych Chujorożców z Wszechmocnego Wiecznego Stada ...

Przeżegnaj się z lewa na prawa, potem z prawa na lewo, potem padnij na dywan i oddaj 200 pokłonów magicznemu chujorożcowi.

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Nie ma boga nad boga hmmm, a gdzie jest nad i pod?
to wiedzą tylko Chujorożce

Hadrian napisał(a):Bóg jest we wszechświecie czy poza?
Chujorożce mogą być w Wszechświecie, Wszechświatem, poza Wszechświatem, nie być, nie być i być, bo są Wszechmocne.

Hadrian napisał(a):Jak w to gdzie jest szczyt, żeby był nad? A jak poza to gdzie jest szczyt?
To wiedzą tylko Chujorożce ...

Hadrian napisał(a):Jak myślisz NoBody, bo ty już masz dobrze rozwinięty rozwój duchowy Duży uśmiech.
bo moja wiara jest w pełni prawdziwa ...

Hadrian napisał(a):No załóżmy hmmm, gdzie jest początek koła, lub szczyt wewnątrz kuli Duży uśmiech
wg woli Chujorożców, tam jest lub tam go nie ma, lub tam jest i go nie ma ...

Hadrian napisał(a):Jak jest suma energii wszechświata? Duży uśmiech 0> i 0< Duży uśmiech
to zależy od woli Chujorożców ...

Hadrian napisał(a):OTW i SZTW może jeszcze logika coś będzie działać
wystarczy wola i Wszechmoc Chujorożców

Hadrian napisał(a):Przeżegnaj się z lewa na prawa, potem z prawa na lewo, potem padnij na dywan i oddaj 200 pokłonów magicznemu chujorożcowi.
gdyby taka była wola Chujorożców bym to zrobił ...
Odpowiedz
NoBody napisał(a):to wiedzą tylko Chujorożce

nie coś, coś, tak coś,

NoBody napisał(a):Chujorożce mogą być w Wszechświecie, Wszechświatem, poza Wszechświatem, nie być, nie być i być, bo są Wszechmocne.

Nie coś, coś i tak coś? Tak!

NoBody napisał(a):To wiedzą tylko Chujorożce ....

Amen. Taka wola chujorożców...

NoBody napisał(a):bo moja wiara jest w pełni prawdziwa ...

A moja jeszcze bardziej! Bo gdzie kończy się nieskończoność. Tyko moja wiara jest w pełni prawdziwa...

NoBody napisał(a):wg woli Chujorożców, tam jest lub tam go nie ma, lub tam jest i go nie ma ...

Oczywiście, że oczywiście jak 2+2 Uśmiech

NoBody napisał(a):to zależy od woli Chujorożców ...

A szkoda :]

NoBody napisał(a):wystarczy wola i Wszechmoc Chujorożców

gdyby taka była wola Chujorożców bym to zrobił ...

Może chujorożce oglądają się na twoją wolę? Ale mówisz, że byś zrobił, to już masz wolę Hmmm widocznie taka wola chujorożców. A nie, bo ty chcesz, żeby cię zmusili! Sposób 2?

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):A moja jeszcze bardziej! Bo gdzie kończy się nieskończoność. Tyko moja wiara jest w pełni prawdziwa...
Twoja wiara jest tylko częściowo prawdziwa, bo jest częścią mojej w pełni prawdziwej wiary ... nie mogę w to nie wierzyć ...


Hadrian napisał(a):Oczywiście, że oczywiście jak 2+2 Uśmiech
Oczywiście, z woli Chujorożców ...

Hadrian napisał(a):A szkoda :]
może i szkoda, to zależy od woli Chujorożców ...

Hadrian napisał(a):Może chujorożce oglądają się na twoją wolę?
nie muszą ...

Hadrian napisał(a):Ale mówisz, że byś zrobił, to już masz wolę Hmmm widocznie taka wola chujorożców. A nie, bo ty chcesz, żeby cię zmusili! Sposób 2?
sposób 3, muszę chcieć wierzyć ...
Odpowiedz
NoBody napisał(a):Twoja wiara jest tylko częściowo prawdziwa, bo jest częścią mojej w pełni prawdziwej wiary ... nie mogę w to nie wierzyć ...

Nie, bo moja jest w pełni prawdziwa.

NoBody napisał(a):Oczywiście, z woli Chujorożców ...

Oczywiście, że oczywiście.

NoBody napisał(a):może i szkoda, to zależy od woli Chujorożców ...

Przyznaję. Szkoda z woli chujorożców tylko może być.

NoBody napisał(a):nie muszą ...

Oczywiście

NoBody napisał(a):sposób 3, muszę chcieć wierzyć ...

To juz prawie sposób 2...

Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Nie, bo moja jest w pełni prawdziwa.
wiem, że tak myślisz, bo taka jest wola niektórych Chujorożców, by niektórzy nie poznali w pełni prawdziwej wiary ...

Hadrian napisał(a):Przyznaję. Szkoda z woli chujorożców tylko może być.
tak z woli niektórych Chujorożców ... nie mogę nie wierzyć ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości