Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odczarowanie Avidala
The Phillrond napisał(a):Może uznałeś, że chamszyczyzną jest wywalać błoto na wierzących, skoro koleżka jest mimo wszystko teistą?

Gdyby Phillrond bardziej się skupiał na tym co pisze niż nad tym jak pisze, to może wtedy treść jego postu zawierałaby coś sensownego, a tak...Smutny
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Możesz wyrazić się jaśniej?

Cytat:Gdyby Phillrond bardziej się skupiał na tym co pisze niż nad tym jak pisze, to może wtedy treść jego postu zawierałaby coś sensownego, a tak...

Masz jakieś zastrzeżenia dotyczące mojej formy wypowiedzi? To primo

Secondo: Czytasz te posty, zanim wyciągniesz pochopne wnioski? Uśmiech
Obraziłem Cię? Zszargałem dobre imię? A może najzwyczajniej w świecie chcesz mi przygryźć?
Ja po prostu wyłożyłem swoje spostrzeżenia, jeżeli Cię to ubodło... cóż, mi to lotto, fakty są faktami Uśmiech
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
The Phillrond napisał(a):Ja po prostu wyłożyłem swoje spostrzeżenia, jeżeli Cię to ubodło... cóż, mi to lotto, fakty są faktami Uśmiech

Nie. Zastosowałeś zły chwyt. Erystyczny i niemerytoryczny.

No i poza tym, gdybyś czytał moje posty [choć oczywiście nie uważam jakoby miała to być czynność obowiązkowa], to wiedziałbyś ze pisanie takich rzeczy nie trafia do celu.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Gdybym chciał się zagłębiać w tą tematykę (Xeno i jego punkt widzenia/ umiejscowienie w rzeczywistości) musiałbym zachować się niekulturalnie wobec niektórych osób, więc sobie daruję. Koniec tematu, dość ostatnio było na forum niesnasek.
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
Sagittarius napisał(a):Ta wypowiedź nie budziłaby we mnie żadnych negatywnych emocji, jeżeli byłaby skierowana do osób, które to 'ich' dobro chcieli nam narzucić. Ale jeżeli piszesz, że przejebane ma każdy, kto tylko i wyłącznie postępuje, a nie narzuca, według swoich zasad ( bo tak pojmuje 'jego' dobro ), to to mi pachnie totalitaryzmem na kilometr. Bo 'nasze' dobro jest lepsze od 'ich' dobra, więc muszą mieć przejebane.

Sorry, nie wiem czym to pachnie i nie chce mi się wąchać. Wiem tylko tyle ze żyję w kulturowym kotle [mówię o całej Europie, a nawet całym swiecie] i odechciało mi się już ustępować przed byle chujem bo jak nie ustąpię to to będzie "totalitaryzmem pachniało". Niech pachnie nawet kałem. W dupie to mam.
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Tak, polityka. Ja jestem po tej dobrej stronie Uśmiech
Tja, coś ala UPR. Czyli oszołomy co się farbują na liberałów.....
Odpowiedz
sychu napisał(a):Tja, coś ala UPR. Czyli oszołomy co się farbują na liberałów.....

To tam się farbują? 8O A ja myślałem ze na łyso golą. Kurwa, no tyle pożytecznych rzeczy się można dowiedzieć...człowiek uczy się całe życie.
Odpowiedz
To, że się należy uczyć całe życie jest oczywiste. Martwi mnie jednak to, że niektóre osobniki przykładowo zastanawiają się nad tym czy kutas jednego faceta może się znaleźć w odbycie drugiego faceta, względnie czy usta blondynki mogą wylizać łechtaczkę brunetki. Swoją drogą nigdy nie rozumiałem konserwatyzmu.... i to się raczej nie zmieni.
Odpowiedz
sychu napisał(a):Martwi mnie jednak to, że niektóre osobniki przykładowo zastanawiają się nad tym czy kutas jednego faceta może się znaleźć w odbycie drugiego faceta, względnie czy usta blondynki mogą wylizać łechtaczkę brunetki. Swoją drogą nigdy nie rozumiałem konserwatyzmu.... i to się raczej nie zmieni.

No przecież to wy wynosicie na światło dzienne penetrację odbytnicy, walczycie o jakieś prawa, nagłaśniacie nierówność społeczną itd. Cały ten kał o którym piszesz pochodzi od was, a konserwatysci przykryli was tylko obrusem i chcą by ten obrus tam pozostał, nie chcemy oglądać waszych odbytów. Tak trudno się z tym pogodzić ?
Odpowiedz
Jee, pedało-żydo-masono-nazisto-komuniści, do boju!
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Cytat:Wiem tylko tyle ze żyję w kulturowym kotle [mówię o całej Europie, a nawet całym swiecie] i odechciało mi się już ustępować przed byle chujem bo jak nie ustąpię to to będzie "totalitaryzmem pachniało".

Nie no ok, jeżeli ktoś coś narzuca, co nie ma co ustępować. Ja mówiłem o sytuacji, kiedy to Ty narzucasz coś innym ( bo jak myślą inaczej to mają przejebane ). Rozumiesz o co mi chodzi?
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
Do Atheiego: zgoda! Ale czy nie ma wartościowania nawet w takich przypadkach? Czy ktoś kto zabije 300 000 ludzi jest tak samo winienie temu co zabije 2? Jak ktoś jest winien?
Wiadomo wprowadzanie sprawiedliwości na własną rękę jest śliskie. Ale bez niej jest jeszcze gorzej. Ci co bronili też są tyle samo warci co agresowali?
Nie każdy jest ideałem, ale nie każdy jest tak samo "zły". Ci co są dobrzy, a splamili się swoją zbytnią sprawiedliwością na własną rękę są chyba lepsi? Na dodatek jak jeszcze wykonali więcej dobra niż zła. Waga sprawiedliwości jest prosta. Ta sama sprawiedliwość ich obroni(jak byli sprawiedliwi).

Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):No przecież to wy wynosicie na światło dzienne penetrację odbytnicy, walczycie o jakieś prawa, nagłaśniacie nierówność społeczną itd. Cały ten kał o którym piszesz pochodzi od was, a konserwatysci przykryli was tylko obrusem i chcą by ten obrus tam pozostał, nie chcemy oglądać waszych odbytów. Tak trudno się z tym pogodzić ?
no właśnie kłamiesz jak polityk.
jak lewaki mówią o
Cytat: walce o jakieś prawa i nagłaśnianiu nierówności społecznej
to prawaki zaraz wyskakują z
Cytat:penetracją odbytnicy
i sam jesteś tego przykładem.
zatem niestety cały ten kał o którym piszesz pochodzi od was konserwatyści...
czego, jako konserwatysta, szczerze się wstydzę.

Odpowiedz
idiota napisał(a):czego, jako konserwatysta, szczerze się wstydzę.

Ty konserwatystą ? 8O Hmm to musi ci spędzac sen z powiek - pogodzić konserwatyzm ze swoim homoseksualizmem, ale to nie mój problem.

Nie kłamię, po prostu przedstawiam rzeczy takimi jakimi są one w rzeczywistości. Nie dorabiam zbednych peanów na cześć dewiantów, morderców i hipokrytów, to jest różnica.

pzdr
Odpowiedz
Bo przecież to wszystko wina tych zboków, zawsze to mówiłem! Panowie - co was obchodzi cudza dupa, jeśli na was nie sra? Aaa, smród jest? Każdemu z tyłka śmierdzi - konserwatystom też, zaręczam. W takim razie dlaczego niektórzy zachowują się tak, jak gdyby mieli tam woń lawendy pomieszaną z fiołkami? Ja nie mówię - promujmy ich. Po prostu nie pozwólmy na to, żeby taka głupota prowadziła do problemów i niechęci, a nawet nienawiści i śmierci. Nie chodzi o poprawność polityczną - chodzi o to, żeby pozwolić żyć innym, skoro sami żyć możemy. Wybaczcie takie wtrącenie. Pozdrawiam
"Papież, a ile on ma dywizji?"
Historia magistra vitae est. Make love and war!
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Ty konserwatystą ? 8O Hmm to musi ci spędzac sen z powiek - pogodzić konserwatyzm ze swoim homoseksualizmem, ale to nie mój problem.
:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:
Cytat:Nie kłamię, po prostu przedstawiam rzeczy takimi jakimi są one w rzeczywistości. Nie dorabiam zbednych peanów na cześć dewiantów, morderców i hipokrytów, to jest różnica.
ależ niestety kłamiesz gdy twierdzisz że to lewacy mówią o odbytach.
jak na razie jedynymi co o tej części ciała mówią jesteś ty i podobni tobie nibyprawaccy "radyKałowie" z gejoodbytniczą monomanią.

sorry.

Odpowiedz
idiota napisał(a):ależ niestety kłamiesz gdy twierdzisz że to lewacy mówią o odbytach.
jak na razie jedynymi co o tej części ciała mówią jesteś ty i podobni tobie nibyprawaccy "radyKałowie" z gejoodbytniczą monomanią.

sorry.

To dlaczego w jednym Twoim poście są aż dwa takie słowa?

sorry.
Odpowiedz
na taki temat się gada zna jakiego się człeka trafi...
nie moja wina.

zresztą nie to jakoś nie wzrusza, ta cała fizjologia, a chyba poepatować se mogę? no chyba, że mi Xeno zabroni.

Odpowiedz
Hmm... tutaj muszę stanąć po stronie idioty - podajcie z naszego forum przykład chociaż jednego lewaka, który częściej niż Xeno wspomina o homosiach. W ogóle dalibyście sobie spokój z tymi pyskówkami, przez internet to każdy może zgrywać wielkiego mastera. Uśmiech
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Hmm... tutaj muszę stanąć po stronie idioty - podajcie z naszego forum przykład chociaż jednego lewaka, który częściej niż Xeno wspomina o homosiach. W ogóle dalibyście sobie spokój z tymi pyskówkami, przez internet to każdy może zgrywać wielkiego mastera. Uśmiech

Wspomina ? Zwróć uwagę że wszyscy ci którzy popierają dewiantów gdy przyjdzie im do wygłoszenia swoich poglądów - wypierają się ich, kiedy wrzuca się ich razem z dewiantami do jednego worka, nagle płaczą i wyją. Pytanie zatem po co ich popierają skoro tak naprawdę nie chcą być z nimi identyfikowani. ktoś taki jak idiota popiera walkę o prawa dewiantów, ma komunistyczne poglądy i głosi ''postemp zachodu'', a oburza się gdy ktoś wrzuca go do jednego worka z ludźmi których broni, coś tu jest nie tak.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości