Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odczarowanie Avidala
Xenomorph napisał(a):Wspomina ? Zwróć uwagę że wszyscy ci którzy popierają dewiantów gdy przyjdzie im do wygłoszenia swoich poglądów - wypierają się ich, kiedy wrzuca się ich razem z dewiantami do jednego worka, nagle płaczą i wyją. Pytanie zatem po co ich popierają skoro tak naprawdę nie chcą być z nimi identyfikowani. ktoś taki jak idiota popiera walkę o prawa dewiantów, ma komunistyczne poglądy i głosi ''postemp zachodu'', a oburza się gdy ktoś wrzuca go do jednego worka z ludźmi których broni, coś tu jest nie tak.
a Xeno ma bujną wyobraźnię.

Odpowiedz
W jaki sposób możesz wrzucić do jednego worka geja i kogoś, kto przeciwstawia się szykanom środowisk homoseksualnych?
To tak, jakby powiedzieć: walczysz o prawa kotów, więc sam nim jesteś
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
idiota napisał(a):a Xeno ma bujną wyobraźnię.

Ale za to spójny pogląd, który potrafi uargumentować a nie ciotowatą hipokryzję.
Odpowiedz
The Phillrond napisał(a):W jaki sposób możesz wrzucić do jednego worka geja i kogoś, kto przeciwstawia się szykanom środowisk homoseksualnych?
To tak, jakby powiedzieć: walczysz o prawa kotów, więc sam nim jesteś

Hm kwestia podejścia do sprawy, dla Ciebie tego typu walka to ''przeciwstawianie się szykanom'' a dla mnie to zupełnie inna sprawa.

Popierasz wolność słowa ? To popieraj ją względem wszystkich, więc jeśli idziesz na paradę z napisem ''wolność słowa'' to musisz się liczyć że wśród zainteresowanych tą wolnością będą naziści, pedofile, zboczeńcy, dewianci itd. Dlatego nie jest tolerancyjny, może inaczej - tolerancja-tak, pobłażliwość-nie.

Wolność nie ma granic, jest albo jej nie ma. Nie możecie tworzyć luk, tym pomożemy, tamtym nie. Dla mnie sprawa jest jasna, oczywista wręcz, są zasady, są ideały i tego się człowiek trzyma, nihilizm jaki uprawiacie do niczego nie prowadzi. Nie przeszkadza mi opinia oszołoma, całkiem dobrze mi z tym.
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Ale za to spójny pogląd, który potrafi uargumentować a nie ciotowatą hipokryzję.
gołosłowne...

a tak poważnie Xeniu gdzie dokładnie
Cytat:ktoś taki jak idiota popiera walkę o prawa dewiantów, ma komunistyczne poglądy i głosi ''postemp zachodu'',
może jakiś cytacik albo link?
bo inaczej uznam, że żeś to sobie wydłubał samwieszskąd.
szczególnie ten "postemp zachodu" jest rozczulający...

ja wiem że gejom-komuchom-dewiantom nie ma co dowodzić ich gejokomuchodewjacji tylko ich rozstrzelać trzeba, ale puki jeszcze masz tylko narysowany karobin, spróbuj mnie zdekonspirować!

powodzenia.

możliwa jest jeszcze inna sytuacja: Xeno pisząc "ktoś taki jak idiota" ma na myśl to minimum podobieństwa jakie mam z każdym człowiekiem czyli ma na myśli "ktokolwiek". tylko po co użył mojego niku do zapisania nazwy "dowolny człowiek"?
niepokojące.

Odpowiedz
idiota napisał(a):bo inaczej uznam, że żeś to sobie wydłubał samwieszskąd.

Tak wiem, głodnemu chleb na myśli, widze już się ocenzurowałeś w wypowiadaniu tego słowa Duży uśmiech

idiota napisał(a):ja wiem że gejom-komuchom-dewiantom nie ma co dowodzić ich gejokomuchodewjacji tylko ich rozstrzelać trzeba, ale puki jeszcze masz tylko narysowany karobin, spróbuj mnie zdekonspirować!

powodzenia.

Ty to powiedziałeś, nie ja. Więc może zadam to samo pytanie - wskaż gdzie rzekomo nawoływałem do rozstrzelań ? Albo odstawisz emocje i zaczniesz pisać jak człowiek, albo zmień branżę dyskusyjną.

Tak na marginesie ''puki'' pisze się ''póki'' no chyba że miałeś zupełnie coś innego na myśli, tylko co ? :roll:

pzdr
Odpowiedz
Sagittarius napisał(a):Nie no ok, jeżeli ktoś coś narzuca, co nie ma co ustępować.

No właśnie. A narzuca się mi nakaz tolerowania czegoś, bycia pobłażliwym wobec czegoś. "Toleruj, albo: jesteś oszołom, jesteś kretyn, jesteś konserwa, wpierdolimy ci, jesteś faszysta, itd". Im bardziej promuje sie coś z czym się nie zgadzam, tym bardziej będę manifestował swoją niechęć. Co to jest "poprawność polityczna" jak nie właśnie taki nakaz?

Zobacz, mam fajny przykład hipokryzji niektórych "poprawnych". Miałem kiedyś w avatarze zdjęcie dilda w kształcie krzyża z wizerunkiem Jezusa. Pisano mi że mam fajny avatar. Nikt nie pisał że jestem nietolerancyjny i chamski. Ale wystarczyło tylko wlepić sobie w podpis obrazek z fragmentem filmu american history x i kilka kawałków sceny rac by odezwały się oburzone głosy. Uśmiech Dlaczego? Bo "poprawność polityczna" idzie w jedną stronę i jest narzędziem politycznym wykorzystywanym przez tych, którzy pragną popchnąć swiat w tym kierunku który oni już sobie obrali. Kto się sprzeciwi, zginie pod kłami hien. Sorry, nie zebym stawał w obronie religii, ale nikt nie wytykał mi ze "żyjemy w erze poprawności politycznej" kiedy w chamski i obraźliwy sposób traktowałem przedstawicieli jakiejś grupy religijnej i szydziłem z ich przekonań i poglądów. Byłem kriegerem:]. "Ważne że walczy po naszej stronie, nie ważne jak walczy". A kiedy sytuacja się odwróciłą, pojawiła się "tolerancja" i "poprawność polityczna". :] dzięki.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Cytat:Tak wiem, głodnemu chleb na myśli
w końcu zrozumiałeś, o czym piszę.
Cytat:Ty to powiedziałeś, nie ja. Więc może zadam to samo pytanie - wskaż gdzie rzekomo nawoływałem do rozstrzelań ?
a czy ja piszę że ty nawołujesz do rozstrzeliwań?
masz chyba jakieś problemy ze wzrokiem, co mogłoby tłumaczyć te komunistyczne poglądi i postemp...
a że lewaków by fajnie się rozstrzeliwało to ja już sam od siebie twierdzę.
i co mi zrobisz?
prokuraturę naślesz?
Cytat:albo odstawisz emocje i zaczniesz pisać jak człowiek, albo zmień branżę dyskusyjną.
a teraz warunki stawiamy...
"za bardzoś emocjonalny żebym z tobą gadał" i te sprawy...
jak nie masz nic do powiedzenia, to nie pisz, nie będziesz musiał potem takich głupich zagrywek stosować.
Cytat:Tak na marginesie ''puki'' pisze się ''póki'' no chyba że miałeś zupełnie coś innego na myśli, tylko co ?
kolega ma słownik!!!
niesamowite.
gratuluje.

Odpowiedz
idiota napisał(a):w końcu zrozumiałeś, o czym piszę.

a czy ja piszę że ty nawołujesz do rozstrzeliwań?
masz chyba jakieś problemy ze wzrokiem, co mogłoby tłumaczyć te komunistyczne poglądi i postemp...
a że lewaków by fajnie się rozstrzeliwało to ja już sam od siebie twierdzę.
i co mi zrobisz?
prokuraturę naślesz?
a teraz warunki stawiamy...
"za bardzoś emocjonalny żebym z tobą gadał" i te sprawy...
jak nie masz nic do powiedzenia, to nie pisz, nie będziesz musiał potem takich głupich zagrywek stosować.
kolega ma słownik!!!
niesamowite.
gratuluje.

Widze że się miotasz, jakieś emotikony w spamie posyłasz, chyba Cię zdenerwowałem, ale wierz mi nie chciałem.
Popadasz ze skrajności w skrajność, dajmy już temu spokój, bo niepotrzebnie puls Ci przyspieszyłem Duży uśmiech
Odpowiedz
Cytat:"Toleruj, albo: jesteś oszołom, jesteś kretyn, jesteś konserwa, wpierdolimy ci, jesteś faszysta, itd".

Tylko, że to działa w obie strony : " Nie toleruj, albo : jesteś lewak, komuch, przyjaciel pedałów, zoofil, dewiant, ciota, itd " ;-)
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
Koniec tego dobrego - zamykam temat.
Odpowiedz
Chuja tam zamknąłeś Język Haha!
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
forge napisał(a):Chuja tam zamknąłeś Język Haha!

:lol2: Dobre
Odpowiedz
Cytat:Chuja tam zamknąłeś :razz: Haha!
:lol2: Dobre

Kurde, myślałem że jest modem i w końcu nie zamknął :|
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
Cholera, rozszyfrowali mnie Niezdecydowany

Następnym razem zamknę na serio!

Cytat:Kurde, myślałem że jest modem i w końcu nie zamknął :neutral:
Nie jestem ale jak ktoś ma sześć kwadracików to zyskuje +5 do wizerunku, +5 do charyzmy i +10 do mocy zamykania topików.
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Widze że się miotasz, jakieś emotikony w spamie posyłasz, chyba Cię zdenerwowałem, ale wierz mi nie chciałem.
Popadasz ze skrajności w skrajność, dajmy już temu spokój, bo niepotrzebnie puls Ci przyspieszyłem Duży uśmiech
naprawdę jestem ciekawy co tym razem ci się wydawało?
jak rozumiem nie jesteś w stanie pokazać miejsca gdzie "popieram walkę o prawa dewiantów, mam komunistyczne poglądy i głoszę ''postemp zachodu''".
ok.
przyjąłem.
kulturalny człowiek przeprosiłby za pomówienia.

z Bohom!

Odpowiedz
idiota napisał(a):naprawdę jestem ciekawy co tym razem ci się wydawało?
jak rozumiem nie jesteś w stanie pokazać miejsca gdzie "popieram walkę o prawa dewiantów, mam komunistyczne poglądy i głoszę ''postemp zachodu''".
ok.
przyjąłem.
kulturalny człowiek przeprosiłby za pomówienia.

z Bohom!

Słuchaj idioto, [ to Twój nick więc nie zarzucaj mi obelgi ] - mogę przytoczyć Twoje cytaty, ale nie widzę sensu, nie to jest przedmiotem dyskusji, w tym temacie wyraziłem tylko swoje sprostowanie w pewnej kwestii, reszta mnie nie interesuje, nie będę odpowiadał na Twoje zarzuty.

Z drugiej strony, spójrz na to z innej perspektywy, co by było gdyby na forum wszyscy lizali się po fiutach ? Kompletne towarzystwo wzajemnej adoracji, a tak.. są i lewacy, są prawicowi ekstremiści, ateiści, katolicy, dewianci itd. Takie jest nasze społeczeństwo, dyskusje są ciekawe, nieodłączny element emocji zawsze będzie temu towarzyszył. Nie wiń ludzi za radykalizm i chamstwo, ktoś musi tymi cechami się odznaczać. Padło na mnie. Gdybyś usunął wszystkich odmieńców i niepoprawnych politycznie z tego forum, to jaki byłby sens prowadzenia debat ?

pzdr
Odpowiedz
Xenomorph napisał(a):Hm kwestia podejścia do sprawy, dla Ciebie tego typu walka to ''przeciwstawianie się szykanom'' a dla mnie to zupełnie inna sprawa.

Popierasz wolność słowa ? To popieraj ją względem wszystkich, więc jeśli idziesz na paradę z napisem ''wolność słowa'' to musisz się liczyć że wśród zainteresowanych tą wolnością będą naziści, pedofile, zboczeńcy, dewianci itd. Dlatego nie jest tolerancyjny, może inaczej - tolerancja-tak, pobłażliwość-nie.

Wolność nie ma granic, jest albo jej nie ma. Nie możecie tworzyć luk, tym pomożemy, tamtym nie. Dla mnie sprawa jest jasna, oczywista wręcz, są zasady, są ideały i tego się człowiek trzyma, nihilizm jaki uprawiacie do niczego nie prowadzi. Nie przeszkadza mi opinia oszołoma, całkiem dobrze mi z tym.

Przeciwstawianie się szykanom to przeciwstawianie się szykanom a bezwolna cisza, pozwalająca na WSZYSTKO to inna sprawa. Wiem, że masz mnie za debilka, ale rozróżniam te dwie sprawy.
Pytanie brzmi- gdzie zaczyna się bezwolne pozwolenie na wszystko a gdzie kończy się zwyczajne zrozumienie dla pluralizmu społecznego. Nie, nie jestem za agresywnym promowaniem się środowisk homo i to także mnie denerwuje, ale z drugiej strony istnieje tejże grupy samej w sobie zwisa mi i powiewa, dopóki:
a) nie ingeruje w moje sprawy (to się tyczy KAŻDEGO podmiotu)
b) czyt. wyżej
c) czyt. wyżej

Nie rozumiem, dlaczego miałbym nie nazywać Twojego działania po imieniu- wandalizm i sianie nienawiści. Czym innym jest? Walką? O co? O "wolną polskę i czystą krew"? Walczyć trzeba było w XVIII wieku. Teraz... teraz to już bez znaczenia.

Teraz przejdźmy do sprawy luk- nie wiem, dlaczego uogólniasz, ale osobiście nie wyznaję tego, co napisałeś. Tolerancja nie jest wybiórcza (nie mylmy obecnego stanu rzeczy z tolerancją, to zwykła hipokryzja) bo działa we wszystkie strony. Jak pisałem wyżej- dopóki jakaś grupa nie łamie polskiego prawa, to dlaczego mam ją rozegnać na 4 wiatry? Jeżeli jej istnienie nie zagraża mnie/mojej rodzinie/przyjaciołom, to gdzie tkwi sens niszczenia jej dorobku, antydziałania? Nie. Tolerancja to tolerancja. Dla każdego. Jednak, kiedy owa tolerancja zaczyna zmieniać się w bezwolne przyzwolenie na gwałt- trzeba działać
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
mnie się zdawało, że w tym momencie to właśnie jest przedmiotem dyskusji. dzięki że mnie z błędu wyprowadzasz.
może zatem jeszcze zdradzisz mi co jest? o czym gadamy od z górą dwudziestu postów?
naprawdę potrafisz człowieka zaskoczyć.

a o ile wiem nigdy na nikogo się nie obrażałem za nazwanie mnie idiotą (wiem że mógłbyś mi udowodnić cytatem że kłamię ale nie zrobisz tego bo sensu nie maOczko ), więc nie wiem skąd teraz nagle ta ostrożność wzięła u ciebie, skoro już jakoś tak niechcący (albo i chcący) raczyłeś "zwyzywać" mnie od homoseksualistów! Szczęśliwy

Odpowiedz
idiota napisał(a):skąd teraz nagle ta ostrożność wzięła u ciebie, skoro już jakoś tak niechcący (albo i chcący) raczyłeś "zwyzywać" mnie od homoseksualistów! Szczęśliwy

zwyzywać ? ja po prostu próbowałem wczuć się w Twoje myślenie, próbowałem zrozumieć dlaczego masz takie a nie inne podejście do tematu Duży uśmiech
phillrond napisał(a):Nie, nie jestem za agresywnym promowaniem się środowisk homo i to także mnie denerwuje, ale z drugiej strony istnieje tejże grupy samej w sobie zwisa mi i powiewa, dopóki:
a) nie ingeruje w moje sprawy (to się tyczy KAŻDEGO podmiotu)
b) czyt. wyżej
c) czyt. wyżej

Mówiłem o tym wcześniej, to kwestia podejścia do sprawy. Dla nihilisty tego typu dywagacje są zbędne, dla kogoś kto ma w sobie jakieś ideały- niestety nie. Polityka, nic bardziej przyziemnego, komuniści no pasaran a frankiści - han pasado Tak było jest i zawsze będzie.

pzdr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości