Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odczarowanie Avidala
avidal napisał(a):Temat o obrazkowych skojarzeniach, bardzo zabawny, znajduje się o cztery piętra niżej. Ponieważ jednak nie mam zamiaru zostać Twoim dłużnikiem, Xenomorphie, zadedykuję Ci obraz autorstwa S. Dali o wdzięcznej nazwie Paranoic Visage. (...)

Widoczni na nim gapiowie widzą pewnie to, co chcą zobaczyć.

[Obrazek: antifa.jpg]

Tak na marginesie wszystkiego avidal zapomniał że S. Dali był faszystą Duży uśmiech
Odpowiedz
Oczywiście masz rację. Zapomniałem. Wyrazy wdzięcznosci, ze byleś dla mnie w miarę pobłażliwy w obliczu tak wielkiego nietaktu.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
avidal napisał(a):Oczywiście masz rację. Zapomniałem. Wyrazy wdzięcznosci, ze byleś dla mnie w miarę pobłażliwy w obliczu tak wielkiego nietaktu.

Więc zanim avidal będzie próbował być dowcipny niech sprawdzi kogo, co i czyjego autorstwa rzeczą chce zabłysnąć, bystrzak Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie obiecuję, ale się postaram.
Że Dali byl faszystą to rzecz powszechnie znana. Musialbym być zdegenerowanym lewakiem, zeby oceniać przesłanie tego obrazu w oparciu o faszystowskie sympatie jego autora.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości