To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy wierzysz w niepotwierdzona teoriekulistosci Ziemii?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, mowia tak w TV to musi byc prawda
45.00%
72 45.00%
Nie, Slowo Boze Duży uśmiech i liczne dowody na plaska Ziemie mnie przekonuja
55.00%
88 55.00%
Razem 160 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłamstwo agentów o kulistości Ziemi
#61
Zasada nieoznaczoności mi nie pozwala na odpowiedzenie na to twierdzenieOczko Nie wiem, co jest po przekroczeniu tego poziomu...

Odpowiedz
#62
Nieskończenie wiele okręgów.... Taaa, a o ilu mówi biblia? Bo ja tam widział wyraz krąg w liczbie pojedynczej.
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#63
Jeśłi krąg postawiony w pionie zacznie wirować z daną prędkością to będzie zaznaczał kulę i może dzięki wytworzonej energii wokół siebie tworzyć kulę z jakiegoś tworzywa.

Odpowiedz
#64
Hadrian napisał(a):Jeśłi krąg postawiony w pionie zacznie wirować z daną prędkością to będzie zaznaczał kulę i może dzięki wytworzonej energii wokół siebie tworzyć kulę z jakiegoś tworzywa.
Nie przeinaczaj faktów, Kulocjonisto, Biblia nic nie mówi o kręgu postawionym w pionie,
to jakaś herezja którą Ty i agenci masonerii próbują propagować, zamiast przyznać się do kłamstwa.
Odpowiedz
#65
Fakt. Przyznaje się. Zbesztaj mnie i biczuj Oczko Oczko A ja będę cię wielbić za to Uśmiech

Odpowiedz
#66
Cytat:To ja ci powiem, że jeśli nakreślimy odpowiedno dużo okręgów pod odpowiednim kątem to otrzymamy kulę. Zinterpretowałeś jak typowy gad nie znający się na rzeczy. Tyle w temacie. Ta odpowiedz jest także dana Sagowi. Tyle, że bez gada itp
Wśród wszelkich kulocjonistycznych kłamstw, jakie kiedykolwiek słyszałem, te jest szczególnie karkołomne. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Ziemia składa się wg Ciebie z milionów dysków kręcących się w jednym tempie i w jednym kierunku? Daruj, ale nawet tradycyjna, dogmatyczna wersja o jednolitej kuli mocniej trzyma się kupy. Albo, jak piszesz w jednym z późniejszych postów...
Cytat:
Jeśłi krąg postawiony w pionie zacznie wirować z daną prędkością to będzie zaznaczał kulę i może dzięki wytworzonej energii wokół siebie tworzyć kulę z jakiegoś tworzywa.
... no nie wiem czy się śmiać, czy załamywać ręce. Bóg nie jest jakimś cholernym sprzedawcą waty cukrowej, bluźnierco.

Postać Hadriana to smutny i żałosny przykład na ogrom szkód, jakie w umyśle pozornie normalnego, inteligentnego człowieka może wyszkodzić kulocjonistyczna propaganda. Myślę, że dla tego biedaka jest już za późno by przejrzeć na oczy, ale może szerzenie Prawdy O Placku w Internecie zapobiegnie podobnym tragediom w przyszłości...
Odpowiedz
#67
Hastur napisał(a):Wśród wszelkich kulocjonistycznych kłamstw, jakie kiedykolwiek słyszałem, te jest szczególnie karkołomne. Jak Ty to sobie wyobrażasz? Ziemia składa się wg Ciebie z milionów dysków kręcących się w jednym tempie i w jednym kierunku? Daruj, ale nawet tradycyjna, dogmatyczna wersja o jednolitej kuli mocniej trzyma się kupy. Albo, jak piszesz w jednym z późniejszych postów... ... no nie wiem czy się śmiać, czy załamywać ręce. Bóg nie jest jakimś cholernym sprzedawcą waty cukrowej, bluźnierco.

Wiesz, co to jest przestrzeń trójwymiarowa? Chyba nie. Jak rysujesz trojwymiarowa kule to poslugujesz sie okregami np rownolezniki, poludniki itd. Podstawowka, geografia.

Odpowiedz
#68
Hadrian napisał(a):Wiesz, co to jest przestrzeń trójwymiarowa?
Następne kłamstwo Kulocjonistów ...

Hadrian napisał(a):Jak rysujesz trojwymiarowa kule [...]
To zawsze jest płaska ...

Hadrian napisał(a):Podstawowka, geografia.
Podstawowka, plastyka.
Odpowiedz
#69
Cytat:Jak rysujesz trojwymiarowa kule to poslugujesz sie okregami np rownolezniki, poludniki itd. Podstawowka, geografia.

Jesteś beznadziejnym przypadkiem. Nie potrafisz przyznać się, że nie masz racji, nawet jak jest to tak oczywiste jak teraz. Biblia mówi o jednym okręgu, nic nie mówi o jego wirowaniu, o jakiejkolwiek kuli nie wspominając. Chociaż raz przyznałbyś się do błędu i uznał, że nie masz racji.
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#70
Cytat:Wiesz, co to jest przestrzeń trójwymiarowa? Chyba nie. Jak rysujesz trojwymiarowa kule to poslugujesz sie okregami np rownolezniki, poludniki itd. Podstawowka, geografia.
Nie wątpię, że dowiedziałeś się podobnych rzeczy właśnie w państwowej szkole, której program ideologiczny wytyczają masoni. Równoleżniki i południki to kłamstwo, czysto wirtualny wymysł. Jedynymi liniami, które mogą być pomocne w rysowaniu prawdziwej, płaskiej Ziemi, są wzdłużniki i wszerzniki. Ale to jest wiedza, o której taki ujadający ratlerek kulocjonizmu jak Ty nie może mieć pojęcia Smutny
Odpowiedz
#71
Sagittarius napisał(a):Jesteś beznadziejnym przypadkiem. Nie potrafisz przyznać się, że nie masz racji, nawet jak jest to tak oczywiste jak teraz. Biblia mówi o jednym okręgu, nic nie mówi o jego wirowaniu, o jakiejkolwiek kuli nie wspominając. Chociaż raz przyznałbyś się do błędu i uznał, że nie masz racji.

Tak oczywista oczywistość8) Biblia mówi o jednym, ale nie znaczy to, że nie ma więcej. Tylko o jednym jest napisane. Do jakiego błędu i na czym on polega? To, że jest napisane o okręgu, a nie o płaskości ziemi to już nie jest ważne, bo z ateistycznego punku widzenia okrąg i płaskość to jedno i to samo. Figura geometryczna i płaskość przecież są w tej samej dziedzinie pojęć. Okręg natomiast z miejsca implikuje płaskość. To, że równoleżnik jest okręgiem znaczy tyle, co ziemia jest płaska Uśmiech

Odpowiedz
#72
Gdyby jakiś niewykształcony człowiek (bo wykształceni już się przekonali Duży uśmiech) potrzebował więcej argumentów, dowodów i faktów to tu je znajdzie:
http://www.theflatearthsociety.net/forum/
Moje gg: 6289608
Odpowiedz
#73
Dlaczego wszyscy twierdzą, że ziemi jest okrągła? Przecież każdy wie, że jest trójkątem i TAKA JEST PRAWDA. :]

Odpowiedz
#74
Cytat:
Biblia mówi o jednym, ale nie znaczy to, że nie ma więcej.

Ok, twoja logika jest niepodważalna. W takim razie ile jest bogów?
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#75
Istotą sfery jest wypukła wklęsłość, mająca oczywiście cechy płaskości, biorąc pod uwagę różniczkę dxdy... :lol2:

PS: niewykształceni ludzie nie mogą czytać, pływając w macicy i nie posiadając oczu Uśmiech
Null pointer exception
Odpowiedz
#76
Sagittarius napisał(a):Ok, twoja logika jest niepodważalna. W takim razie ile jest bogów?

W swojej istocie 1 w 3 osobach. Ale, co do potencjalności przebywania w przestrzeni i określonym miejscu jako byt nieograniczony geometrycznie można mówić, że 1 w swej istocie, ale nieskończenie wiele w wymiarach.

Odpowiedz
#77
Wiedziałem, że nia załapiesz....
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#78
To o co biegało? Nie baw się ze mną w kotka i myszkę, ale wal prostow japę. W życiu za dużo jest niewiadomych, żeby się bawić w podchody Uśmiech

Odpowiedz
#79
Cytat:
Nie baw się ze mną w kotka i myszkę, ale wal prostow japę.

Dawno już nie powiedziałeś czegoś równie sensownego Duży uśmiech
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#80
Dzięki Oczko Duży uśmiech Mów prosto w japę, że jesteś ateistą/komunistą demokratycznym i nawet jak ci się bóg objawi i przemini wino w wódkę to i tak będziesz miał go w dupie. Albo, że jesteś satanistą i trzeba by ci było przeryć mózg glanem, żebyś się nawrócił :p Sam wiem jak to jest 8) AVE...

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości