To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy wierzysz w niepotwierdzona teoriekulistosci Ziemii?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak, mowia tak w TV to musi byc prawda
45.00%
72 45.00%
Nie, Slowo Boze Duży uśmiech i liczne dowody na plaska Ziemie mnie przekonuja
55.00%
88 55.00%
Razem 160 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłamstwo agentów o kulistości Ziemi
Vulpes zerda napisał(a):Teraz uwaga, żyjemy wewnątrz ziemi ! Przedstawiam materiał na który trafiłem przypadkiem, i pomyślałem że świetnie pasuje do tego działu Duży uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=fM_DioI1I...FTaRnkJ-QQ

Niestety nie , takie samo zjawisko zachodziło by na płaskiej i kulistej ziemi.
Jest to tylko dowód na tak zwany "efekt lunety".

Cytowanie Starego Testamentu jest bezsensowne gdyż został napisany przez ludzi (Żydów) i ma taką samą wartość jak mitologia grecka , co innego nowy testament tam jednak nikt nie próbuje tłumaczyć powstania świata.

p.s. Zastanawiał się ktoś z was czemu nie ma ewangelii wg. Jezusa i dlaczego horyzont oceanu jest płaski jak okiem sięgnąć? A tutaj jest dowód na to że ziemia jest płaska http://www.youtube.com/watch?v=HpLu76NN0u4
Odpowiedz
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
Nie wklejaj takich gości bo mu oglądalność skoczyła ponad 1k a chłopakowi brakuje tylko swastyki na czole.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Dla ludzi średniowiecznych, którzy nigdy nie oddalali się od swojej wioski więcej niż na milę, Ziemia była płaska a nawet wklęsła (kiedy akurat mieszkali w dolinie).
I komu to przeszkadzało?

--tez tak sądzę. A na dowód przedstawiam historię: ilekroć się przebiegnę z knajpy do domu to podłoże jakoby mnie wciągało i lądowałem na gębie. Nogi mi nie nadążają.
To prosty dowód na wklęsłość Ziemi.
Hej!
Ktoś tu jednak palce maczał...
Odpowiedz
Szokuje mnie to,że w 21 wieku ujawniają sie tacy,którzy są przekonani o płaskości ziemi. Mam do nich pytanie: Jak bardzo jest płaska ziemia i czy mają zdjęcia tego płaskiego boku ziemi? Czy ich zdaniem satelity mają orbity o kształcie czworoboku,czy inne?
Odpowiedz
Filjan napisał(a): Ooo. Nie sądziłem że są jeszcze ludzie którzy wierzą w kulistość Ziemi. Przecież to absurd i zostało dawno już obalone.

Jedyne sensowne argumenty podają ci którzy mówią że Ziemia jest płaska lub wklęsła. Jednak już wiadomo że jest płaska. Wielu światowych naukowców to potwierdza (tylko ci którzy nie pracują dla korporacji i uniwersytetów).

Nie dajcie się zmylić światowej manipulacji agentów.

Wszystko jest płaskie,również Twój mózg.

Ten wątek to żart,a Wy jak dzieci.

Słońce też jest płaskie.

Filjan napisał(a): Postanowilem zalozyc nowy watek i cyklicznie go uaktualniac,
w zwiazku z atakiem agentow probujacym wmowic nam, ze Ziemie jest kulista.
Szczegolnie aktywny jest agent Orion, ktory przez zalew spamu nie na temat
probuje odwrocic uwage od najwazniejszej kwestii ukrywanej przez lucyperian ktorzy opanowali szkolnictwo, polityke i media.
Musicie wreszcie przestac wierzyc, w klamstwa wpychane wam do glow
i przyjac do wiadomosci ukrywana przez spiskowcow prawde.
Wybierzcie czerwona pigulke i wyrwijcie sie z matrixa!
Mamy mnostwo dowodow na to, ze
ZIEMIA JEST PLASKIM DYSKIEM !
To jest naukowy fakt i nikt dotad nie przedstawil zadnych dowodow, ze jest inaczej!
Świat nauki ma więcej dowodów na plaskosc Ziemii, niż nam to ujawnia.
Astronomowie doskonale wiedzą, że oficjalnie nam głoszą bzdury.


Bog wielokrotnie mowil, ze Ziemie to plaski dysk, oparty na filarach
z niebem, sloncem, gwiazdami rozpostartymi nad nim:
Cytat:Do Pana należą filary ziemi:
na nich świat położył.
Sm 1:8
Cytat:On ziemię poruszy w posadach:
i poczną trzeszczeć jej słupy.
Hi 1:6
Cytat:co mieszka nad kręgiem ziemi...
On rozciągnął niebiosa jak tkaninę
i rozpiął je jak namiot mieszkalny.
Iz 40:22
Cytat:Drzewem, które ujrzałeś, jak rosło i stało się potężne,
tak że wysokość jego sięgała nieba i że było widoczne na całej ziemi,
Dn 4:17
To tylko kilka cytatow z dokumentu podpisanego ręką samego Boga, który twierdzi, że Ziemia jest plaska!


Mamy więc dwie mozliwości - wierzyć w zupełny nonsens czyli kulistosc Ziemii czy w biblijny opis ?

Agenci nie moga zniesc tego, ze sa dekonspirowani i beda zaciekle zaprzeczac.
Ale jak mowi pismo:
Tak, tak; nie, nie.
A co nadto jest, od Złego pochodzi.
Mt 5:37





Agent orion probujac ukryc Prawde podal jeden z najbardziej naiwnych
i absurdalnych dowodow na rzekoma kulistosc Ziemii,
tak zwany "efekt znikajacy statek na horyzoncie".
To proste zludzenie optyczne zostalo juz dawno naukowo wyjasnione.
DOWODY  w tym linku:
http://www.sacred-texts.com/earth/za/za32.htm

Jeszcze raz okazalo sie ze Biblia ma racje!


Tylko na tyle was stac zalosni agenci? Szczęśliwy
Zwykle zlydzenie ma byc jedynym dowodem na kulistosc Ziemii?
A moze sfalszowane zdjecia NASA? Smiech na sali.
Krol jest nagi!
Mnostwo sciemy i zadnych dowodow



Chetnie odpowiem na wszytskie pytania, ktore moga wam sie nasuwac.
Po wieloletniej indoktrynacji globalistow ciezko uwierzyc, ze swiat jest inny niz sie wydawalo.


Na poczatek:


P. Dlaczego woda oceanow nie splywa z dysku Ziemii
O. Ziemie otoczona jest lodowa sciana wysokosci prawie 50 metrow,
na mapach pokazywanych wam przez spiskowcow zostalo to "zwiniete" i stworzono
nieistniejacy tak naprawde kontynent Antarktyke

Tutaj rysunek ktory moze to zrozumiec
[Obrazek: Flat_earth-1.png]


Ktos zauwazyl podobienstwo do mapy swiata w logo ONZ?
Nie jest przypadkowe! masoni uwielbiaja przemyscac tajne informacje, symbole
w kulturze masowej, daje im to dodatkowa satysfakcje, ze oglupione spoleczenstwo,
nie rozumie rzeczy oczywistych dla nich.

Wiem,dlaczego Ziemia jest płaska. Upadła na podłogę,gdy lepił ją sam Pan Bóg.
Odpowiedz
Nie wiem czy znacie ludzi, którzy na poważnie wierzą w to, że Ziemia jest płaska. Ja ostatnio poznałem takiego człowieka. Na szczęście był na tyle otwarty w trakcie dyskusji, że nie szedł w zaparte i dał się przekonać do kulistości (a może raczej geoidowości Ziemi). Tutaj są dwa bardzo dobrze uargumentowane, solidnie wykonane filmiki, które można pokazać płaskoziemcom:




---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Przecież samo istnienie horyzontu przeczy płaskości Ziemi. A młodocianym płaszczakom powinien wystarczyć GPS. Jeśli to nie wystarcza, to niestety masz do czynienia z niereformowalnym debilem i żaden argument nie zadziała.
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Dragula napisał(a): Przecież samo istnienie horyzontu przeczy płaskości Ziemi. A młodocianym płaszczakom powinien wystarczyć GPS. Jeśli to nie wystarcza, to niestety masz do czynienia z niereformowalnym debilem i żaden argument nie zadziała.

No co ty. Na płaskiej Ziemi też byłoby coś na kształt horyzontu (z powodu perspektywy powietrznej).
A GPS to pewnie jakiś spisek. Widział ktoś satelitę na własne oczy?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
No ale nie miałbyś wrażenia chowania się oddalonych rzeczy pod horyzontem
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Dragula napisał(a): A młodocianym płaszczakom powinien wystarczyć GPS. Jeśli to nie wystarcza, to niestety masz do czynienia z niereformowalnym debilem i żaden argument nie zadziała.

Ten młodociany płaszczak, z którym miałem do czynienia ma jakieś 50-60 lat.

Ja wiem, że to może wydawać się komuś śmieszne, ale niestety coraz więcej głupot się szerzy. Pamiętam jak kilka lat temu bardzo popularny był Zeitgeist. Potem chemtrails, reptilianie, a teraz płaska ziemia... Kurde, czemu ludzie na siłę szukają drugiego dna tam gdzie go nie ma?
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Bo chcą się wydawać mądrzejszymi niż w rzeczywistości są. I zamiast przyswoić jakąś sensowną wiedzę, zaczytują się w teoriach spiskowych, w przekonaniu, że posiadają wiedzę tajemną, niedostępną lemingom i prostaczkom
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Ja wiem, że to może wydawać się komuś śmieszne, ale niestety coraz więcej głupot się szerzy. Pamiętam jak kilka lat temu bardzo popularny był Zeitgeist. Potem chemtrails, reptilianie, a teraz płaska ziemia... Kurde, czemu ludzie na siłę szukają drugiego dna tam gdzie go nie ma?

Nie pamiętam dokładnie ale czy Zeitgeist nie mówił o postarzaniu produktów tak jak Ty w innym wątku? A co do szukania drugiego dna to chyba skutek uboczny pewnej dozy paranoi którą mają ludzie jako gatunek. Lepiej znaleźć drugie dno tam gdzie go nie ma niż zignorować istniejące.
Odpowiedz
magicvortex napisał(a): Nie pamiętam dokładnie ale czy Zeitgeist nie mówił o postarzaniu produktów tak jak Ty w innym wątku?

Zeitgeist był podzielony na trzy części:

1) pochodzenie chrześcijaństwa
2) atak na WTC
3) Banki i drukowanie pieniędzy

Dragula napisał(a): Bo chcą się wydawać mądrzejszymi niż w rzeczywistości są. I zamiast przyswoić jakąś sensowną wiedzę, zaczytują się w teoriach spiskowych, w przekonaniu, że posiadają wiedzę tajemną, niedostępną lemingom i prostaczkom

Teorie spiskowe są też bardziej intrygujące ze względu na swój wysoki poziom tajemniczości. Można by pokusić się o eksperyment - nagrać filmik przekazujący sensowną wiedzę, ale w taki sposób jakby była ona jedną z tajemniczych teorii właśnie Uśmiech No i żeby ścieżka dźwiękowa była też taka złowrogo-tajemnicza, a lektor zaczynałby przykładowy wykład od słów - "Judeomasoni od lat starali się ukryć wiedzę na temat elektryki. Włożyli wiele starań, żeby zwykli ludzie nigdy nie poznali prawa Ohma, ale dzięki wysiłkowi niezależnych twórców tej podziemnej niemalże audycji już za chwilę będziecie mogli się o nim dowiedzieć".
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Zeitgeist był podzielony na trzy części:

1) pochodzenie chrześcijaństwa
2) atak na WTC
3) Banki i drukowanie pieniędzy

Aż sprawdziłem, w pierwszym filmie masz rację ale filmów są ze 3. W trzecim filmie zdaje się o tym mówią.



Od około 55 minuty. Tzn dokładnie nie podam, ale wstępne "przewijając" znalazłem taki punkt. (o chyba trafiłem) Tylko obejrzyj tak do 58:30 około minimum bo po paru minutach padają słowa które opisują to co mówisz.
Odpowiedz
Ciekawa jest przeżywalność tego mema. Już prawie dekada a dopiero teraz zrobił samodzielną karierę. Ciekawe czy dowolna durnota, wytrwale powtarzana w końcu się przebije do mainstreamu?
Sebastian Flak
Odpowiedz
Galahad napisał(a): Ciekawa jest przeżywalność tego mema. Już prawie dekada a dopiero teraz zrobił samodzielną karierę. Ciekawe czy dowolna durnota, wytrwale powtarzana w końcu się przebije do mainstreamu?

Kiedyś przebiły się dzieci poczęte, potem żołnierze wyklęte, jedyne, co się liczy, to motywacja.
Odpowiedz
Enver napisał(a): Teoria, którą przedstawiłeś, jest w najoczywistszy sposób błędna; to po prostu jeszcze jedno bezczelne germańsko-judeo-bolszewicko-anarchokapitalistyczne kłamstwo, mające na celu utrzymanie biednych mas w nieświadomości. Zwróćcie uwagę Ich na perfidię - Oni przedstawiają nam dwie różne, pozornie przeciwstawne teorie - kulistej i płaskiej Ziemi - chcąc w ten sposób opanować całą przestrzeń dociekań w tej materii; tak czy inaczej, Oni wygrywają.

Prawda jest jednak zupełnie inna. W istocie, Ziemia jest wklęsła, a my chodzimy po jej wewnętrznej powierzchni - o, tak:


[Obrazek: 120px-Concave_Hollow_Earth.svg.png]


Tutaj bardziej szczegółowy obraz:

[Obrazek: Concave_hollow_Earth.jpeg]

Są na to niepodważalne, empiryczne dowody. Pomyślcie o butach. Zawsze najbardziej wycierają się czubki oraz tył (obcasy). Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak jest? Ten prosty i oczywisty fakt zadaje kłam absurdalnym hipotezom "płaskiej" albo "kulistej i wypukłej" Ziemi.

Nie dajcie się omamić wrogiej propagandzie!

Tak chyba jest jednak wklęsła bo jakby była płaska to cała woda wylałaby się w kosmos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości