To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegocjujmy konkordat
#81
Cytat:a to co teraz mówicie jest najlepszym dowodem na to że.... faceci nie wiedzą czego chcą, wiem ze ta uwaga jest kąsliwa ale utrzymana w tonie powyższych wypowiedzi, z tego wzgledu że praktycznie całe zycie przebywam w bardziej męskim towazystwie to swojego sie już nasłuchałam, nasłuchałam sie ze generalnie dziewcyny są głupsze, nie myślą, nie sa jakos tam ograniczone i takie tam inne, tak ja juz to wiem
Hehe ale ja tak nie generalizuję, bo zrobiłem miejsce na wyjątki takie jak ty czy Scully. Język

Cytat:ale przejdzy do sedna jak to działa w drugą strone kiedy chłopak spotyka dziewczyne która jest od niego inteligentniejsza i przy okazji na tyle beszczelna (bo zapewne wie jakie będa tego skutki) żeby go brutalnie uświadomic "kto tu rządzi", a gadanie facetów że lubią inteligentne kobiety mozna sobie włożyc między bajki
Nie zdarzyło mi się być z dziewczyną inteligentniejszą ode mnie więc nie wiem jak bym zareagował. Teoretycznie - byłbym raczej zadowolony z tego, że moja druga połówka (nie, nie chodzi mi o 0.5L Język) jest inteligentniejsza. Nie mam pojęcia jakby to było w praktyce.

Cytat:chyba jeszcze nie spotkałam faceta którego męska duma nie została urazona po stwierdzeniu że czegos nie wie i to jeszcze z ust dziewczyny (znam takich co potrafią zniesc to dzielnie, ale to jednak nie to samo)
To już zależy od tego jaki ktoś ma charakter. Ja z życzliwością przyjmuję wszelkie uwagi zwiększające mój zasób informacji. No i nie mam problemu z przyznawaniem komuś (niezależnie od płci) racji kiedy się mylę. Nie boję się też przyznać, że w porównaniu do ciebie i Scully moja wiedza z dziedziny techniki i chemii jest żadna.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#82
lumberjack napisał(a):Nie zdarzyło mi się być z dziewczyną inteligentniejszą ode mnie więc nie wiem jak bym zareagował. Teoretycznie - byłbym raczej zadowolony z tego, że moja druga połówka (nie, nie chodzi mi o 0.5L Język) jest inteligentniejsza. Nie mam pojęcia jakby to było w praktyce.

to spróbuj Uśmiech

gwarantuje Ci ciekawe doświadczenie
[SIZE="1"]Jedyna rzeczą, która nas ogranicza jest nasza wyobraźnia.

Żyj jakbyś miał umrzeć jutro, ucz się jakbyś miał żyć wiecznie.

[/SIZE]
Odpowiedz
#83
rose napisał(a):to spróbuj Uśmiech

gwarantuje Ci ciekawe doświadczenie

Ano ciekawe, ciekawe. Ja jednak doszedłem do wniosku, że wolę być z prostaczką, która lubi się napić Język Chociaż inteligencja u kobiety to rzecz bardzo ważna (i przy okazji bardzo rzadko spotykana, u mężczyzn też, ale u kobiet jeszcze rzadziej), najważniejszy jest chyba odpowiedni dobór charakterów. Przekonałem się np. że nie mógłbym być z osobą o poukładanej osobowości, lubiącą stabilizację itd. Tu nie chodzi tylko o picie ale ogólnie o to, iż moja kobieta musi akceptować, że ja żyję tak jak ja chcę.

Tylko... co to ma wspólnego z renegocjacją konkordatu :lol2: ?
Odpowiedz
#84
Cytat:to spróbuj Zdezorientowanymile:

gwarantuje Ci ciekawe doświadczenie

Jak się jakaś napatoczy to nie omieszkam nie skorzystać z takiej możliwości. Uśmiech Chociaż trochę to zależy od zbiegu okoliczności itd.

Cytat:Tylko... co to ma wspólnego z renegocjacją konkordatu :lol2: ?
Można wydzielić oftopa o kobitach i mężczyznach. O wyższości jednych nad drugimi i vice versa.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#85
Ciąć tego offtopaDuży uśmiech

Pilaster się czepił tego że rząd finansował te placówki ale to że czarni (przepraszam muirzynów Duży uśmiech) zarządzali nimi to już nie widzi...Ahhhh te Watykańske filtry na jego oczach Duży uśmiech
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#86
xjasiux napisał(a):Pilaster się czepił tego że rząd finansował te placówki ale to że czarni (przepraszam muirzynów Duży uśmiech) zarządzali nimi to już nie widzi...Ahhhh te Watykańske filtry na jego oczach Duży uśmiech

Gdyby to czarni odpowiadali za jakies przestępstwa, to oni by byli pociągnięci do odszkodowania.

A tutaj oskubuje się podatnika. W dzisiejszym FiM są publikowane "przerrrażżżżajjjąąące relacje" tzw "poszkodowanych. I chociaż wczesniej byłem skłonny uważać ze w oskarżeniach coś może być, to teraz już jestem absolutnie pewien, ze to fantazje wyssane z palca. Relacje są tak straszne, że aż żywcem wzięte z jakiegoś scenariusza filmowego, czy ksiązkowego. Uśmiech

koejna "afera" w stylu "po 30 latach poczuli się zgwałceni i wyciągnęli łapę po kasę"

Jak dają to brać. głupi by nie brał. :p
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości