To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegocjujmy konkordat
#61
xjasiux napisał(a):No tak, poklepywanie ręką świętojebliwego 14tki to nic groźnego...

Czternastka to już nie dziecko :p

Niektóre są całkiem fajne Oczko
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#62
Afaaaaaaaałkaaaaaa !!
Odpowiedz
#63
Eeeeee, co ? Duży uśmiech
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#64
Proszę Cię.... 14-latka to nie dziecko Język ?
Odpowiedz
#65
Niektóre rzeczywiście na swój wiek nie wyglądają, ale ich mentalność jest przerażająca ;-)
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#66
O to mi właśnie chodzi głównie acz 14-latka (poza przypadkami genetycznymi) nie ma jeszcze prawdziwego ciała kobiety.
Odpowiedz
#67
kkap napisał(a):Proszę Cię.... 14-latka to nie dziecko Język ?

Zależy, która - ale raczej nie.

Hmm, rzecz gustu.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#68
Pod jakim względem? Jak mi powiesz, że 14-latka ma ukształtowaną psychikę i jest kobietą to pierdolnę zaraz na glebę ze śmiechu i będę się tarzał przez pół godziny.
Odpowiedz
#69
Sagittarius napisał(a):Niektóre rzeczywiście na swój wiek nie wyglądają, ale ich mentalność jest przerażająca ;-)

Inteligencja i mentalność większości dziewczyn/kobiet (i nie tylko kobiet) jest przerażająca. Niezależnie od wieku.

kkap napisał(a):Jak mi powiesz, że 14-latka ma ukształtowaną psychikę i jest kobietą to pierdolnę zaraz na glebę ze śmiechu i będę się tarzał przez pół godziny.

Nie powiem, ale nie jest też "dzieckiem". Zaklasyfikowałbym jako "młodzież" ;p

Dziewczyny w tym wieku mi się już podobają Oczko
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#70
14-latka jest dzieckiem...





swojej matki Oczko
pieprzona_lumpenliberałka (dawniej Maria z Magdali)
***
Jak to możliwe, że tak wielu ludzi skłonnych jest uwierzyć w istnienie głównego bohatera pewnej bardzo starej, wielotomowej sagi, podczas gdy inne opowieści (czasem równie stare) uznają za mitologię lub literaturę fantastyczną i - jedynie jako zwykli ich miłośnicy - poszukują tylko jego odzwierciedlenia w rzeczywistości?
Odpowiedz
#71
Cytat:
Inteligencja i mentalność większości dziewczyn/kobiet (i nie tylko kobiet) jest przerażająca. Niezależnie od wieku.

Lol, kolejny Adam. Czyżby przerażało Cię to, czego nie możesz zrozumieć? ;-) Mnie to raczej ciekawi ;-)
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#72
Ponad 90 % społeczeństwa to idioci. Nie ma żadnego znaczenia, czy mówimy o kobietach, czy o mężczyznach.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#73
Avx napisał(a):Ponad 90 % społeczeństwa to idioci. Nie ma żadnego znaczenia, czy mówimy o kobietach, czy o mężczyznach.

Przy czym model spoleczny mamy taki, ze zostanie kretynem bardziej grozi kobiecie
niz mezczyznie. Przynajmniej z moich obserwacji.
Odpowiedz
#74
Ja nie widzę różnicy.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).

-----------------------------------
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz
#75
Avx napisał(a):Ja nie widzę różnicy.

[Avx mode]Spójrz sobie ile znasz libertarian mężczyzn a ile kobiet :lol2:[/Avx mode]
Odpowiedz
#76
Avx napisał(a):Ja nie widzę różnicy.
Można by porównać ilość i płeć ludzi udzielających się na forach internetowych. To by dało jakieś mgliste wyobrażenie na temat tego kto czym się interesuje (jest jeszcze oczywiście problem tego jakiej jakości są wypowiedzi i tego jak mierzyć poziom idiotyzmu - można przecież udzielać się na forum prezentując niski poziom). Na tym forum mamy przeważającą ilość facetów i zaledwie garstkę dziewczyn. Z moich obserwacji wynika, że podobnie jest na wielu forach dotyczących poglądów filozoficznych, politycznych i religijnych. Czytuję sobie też forum Ars Physica i tam zupełnie nie widać kobit.

Co do dziewczyn to nie wiem gdzie przesiadują (może jakaś tutejsza forumowiczka się wypowie). Przypuszczam, że sporo płci żeńskiej można znaleźć na forach typu:
http://www.dziewczyna.pl/forum/wszystko.asp
...i stronach typu pudelek ale by nie zostać posądzonym o seksizm i adamizm (Duży uśmiech) poczekam ze zdecydowanym osądem aż jakaś użytkowniczka forum postanowi bronić honoru kobiet. Może ma jakiegoś asa w rękawie. Język

Na razie zdaje mi się, że kobiety interesują się przeważnie czymś zupełnie innym niż faceci, a tutejsza płeć żeńska jest raczej wyjątkiem wyróżniającym się spośród reszty dziewczyn, które wolą dyskutować o kolorach, ubraniach, makijażach itd. Język Płeć męska częściej wybiera ambitniejsze fora... takie przynajmniej odnoszę wrażenie...
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#77
Cytat:Płeć męska częściej wybiera ambitniejsze fora... takie przynajmniej odnoszę wrażenie...

Można równie dobrze postawić tezę, że faceci są niedowartościowani i częściej wylewają swoje żale na forach Język
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
#78
Można postawić... tylko wypadałoby ją czymś poprzeć, np. linkami do for(ów?) na których się owe żale wylewa. Uśmiech Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#79
a to co teraz mówicie jest najlepszym dowodem na to że.... faceci nie wiedzą czego chcą, wiem ze ta uwaga jest kąsliwa ale utrzymana w tonie powyższych wypowiedzi, z tego wzgledu że praktycznie całe zycie przebywam w bardziej męskim towazystwie to swojego sie już nasłuchałam, nasłuchałam sie ze generalnie dziewcyny są głupsze, nie myślą, nie sa jakos tam ograniczone i takie tam inne, tak ja juz to wiem

ale przejdzy do sedna jak to działa w drugą strone kiedy chłopak spotyka dziewczyne która jest od niego inteligentniejsza i przy okazji na tyle beszczelna (bo zapewne wie jakie będa tego skutki) żeby go brutalnie uświadomic "kto tu rządzi", a gadanie facetów że lubią inteligentne kobiety mozna sobie włożyc między bajki, chyba jeszcze nie spotkałam faceta którego męska duma nie została urazona po stwierdzeniu że czegos nie wie i to jeszcze z ust dziewczyny (znam takich co potrafią zniesc to dzielnie, ale to jednak nie to samo)

podsumowujac, żeby ktoś mógł byc mądry musi byc ktoś głupszy...
[SIZE="1"]Jedyna rzeczą, która nas ogranicza jest nasza wyobraźnia.

Żyj jakbyś miał umrzeć jutro, ucz się jakbyś miał żyć wiecznie.

[/SIZE]
Odpowiedz
#80
kkap napisał(a):[Avx mode]Spójrz sobie ile znasz libertarian mężczyzn a ile kobiet :lol2:[/Avx mode]

tylko one o tym nie dyskutują....ja mam dziewczynę, która jest blisko tego (tak jak mniej więcej agnostyczny deizm [z podkreśleniem deizm, ale ważne jest to że ma wątpliwości] jest bliski ateizmowi)
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości