To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terry Pratchet
#21
A propo gardła, cholera, jak można było zapomnieć o G. S. P. Dibblerze 8O On też nadaje książkom klimat Oczko
Aha, i jeszcze jedno - tylko herbatniki dostąpią zbawienia!
Odpowiedz
#22
XXy napisał(a):łap gardło" je o.k.

Chyba chodzi ci o Diblera Gardło Sobie Podrzynam :]
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#23
"Ankh-Morpork" było zajebiste. Czytałem jeszcze "Pomniejsze bóstwa" i "Panowie i damy", narazie mam zastój, ale to się zmieni...

PS: Póki co siadłem do "Biblia Szatana" LaVey'a, ale narazie za wiele czasu nie mam więc też zastój Język
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#24
Uwielbiam Pratchetta. Niestety, nie stać mnie na kupno książek, a w bibliotece o Terrego trochę ciężko, więc mam ogromne zaległości. Ulubiony bohater? Śmierć. ;]

Bart - czytałem Anthony'ego, ale niewiele - "Var Pałki", "Neq Miecz" i zdaje się "Sos Sznur". Wg mnie rewelacja, bardzo dobry autor.
Podczas opisu gwałtu na Nece stały mi łzy w oczach (no co, wrażliwy jestem Język). Hmmm... a koncepcja Minotaura z gigantycznym fallusem rozdzierającym dziewice... hmmm... ciekawa. Oczko
Back to the primitive
Fuck all your politics
Odpowiedz
#25
Pratchett jest świetny. Uśmiech
Czytałem z niego "Kolor magii", "Blask fantastyczny", "Równoumagicznienie", "Czarodzicielstwo", "Trzy wiedźmy", "Ruchome obrazki", "Wyprawa czarownic", "Wiedźmikołaj"... i to chyba tyle.
[Obrazek: style3,Fizyk.png]
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i ludzka głupota. Co do Wszechświata nie jestem pewien" - Albert Einstein
Odpowiedz
#26
Czytałem kilka książek tego pana nie powiem nie są złe ale mimo wszystko mnie jakoś nie powliły na kolana ( może dlatego, że szukałem coś takiego jak Wieźmin czy Władca Pierścieni ). Nie wiem czy cztaliści książkę "Pomniejsze bóstwa" - chyba najbardziej ta książka mnie się podobała. Jest ona bardzo krytyczna to religii - tak ja to odczyłem - w/g mnie porusza bardzo ważny problem wiary w kościół a nie w Boga.
"Śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to tylko statystyka ..."
Odpowiedz
#27
Też czytam Pratchetta, polacam "Small Gods"- świetna parodia kościoła ;-).
charm is deceptive
beauty is fleeting

http://www.youtube.com/watch?v=njuqQFRBcV4
Odpowiedz
#28
Kot w stanie czystym - Pratchett. Sam nie czytałem, ale podobno dobreUśmiech

Z innych książek to seria o Jakubie Wędrownyczku - Andrzeja Pilipiuka.
Odpowiedz
#29
A ja własnie doczytałem ostatnio "Kolory magii" i "Wolni ciutludzie" a zacząłem "Zadziwiający Maurycy i jego uczone szczury".... i mam dostęp do 22 ksiązek Terrego wiec sobie wszystko przeczytam. Język
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#30
Pratchett wymiata. a gry widzieliscie?
Odpowiedz
#31
Jak w każdej serii są lepsze i gorsze pozycje. Np nie mogłem przetrawić Ruchomych Obrazków ale Pomniejsze Bóstwa albo Ciekawe Czasy (krytyka totalitaryzmu) są świetne.

DEATH napisał(a):Pratchett wymiata. a gry widzieliscie?

W grę faktycznie kiedyś grałem, ale to 100 lat temu było. Było ich więcej niz jedna?
Odpowiedz
#32
wiem o 3
Odpowiedz
#33
Polecam lutową Fantastykę - jest fajne opowiadanko Pratchetta Uśmiech Dzieje się w naszych czasach w Stanach, lecz pojawia się tam znajoma postać ze Świata Dysku. Dla tych, co ją znają, to żaden spojler, gdyż i tak zorientują się od pierwszej jej kwestii Oczko
Odpowiedz
#34
jak zgaduję
BĘDZIE NAPISANA TAK?

Odpowiedz
#35
Milcz, jak do mnie mówisz :]
Odpowiedz
#36
xxy ZJEBAŁEŚ
Sebastian Kulak
Odpowiedz
#37
Niektórzy to potrafią zepsuć niespodziankę :wink:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#38
ale ja tego nie czytałem.... :oops:

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości