Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
partia :)
troche z tego co mówiłeś zostało już wzięte pod uwagę - zwłaszcza przepisy, te z tysiącem osób (no i cały czas piszemy że teraz tylko mocno "teoretyzujemy"). parę reklam(mniejszych) też jest, ale tylko wśród znajomych (dopóki nie będę miał kasy[ani inni stąd], nie mam nawet co myśleć o wykupieniu czegoś na jakichś portalach).
sagittarius - xeo chciał, nam się robić dzisiaj nie chciało, to tylko zaczeliśmy... i skończyliśmy po paru słowach. a co będziemy całą robotę odpierdalać od razu? leniwi jesteśmy.
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
Cytat:[b] a co będziemy całą robotę odpierdalać od razu? leniwi jesteśmy.
[/b]

Z takim podejściem to zajdziecie naprawde daleko. Może nawet wieść o was dotrze do drugiej klatki w bloku.
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
Sagittarius napisał(a):

Z takim podejściem to zajdziecie naprawde daleko. Może nawet wieść o was dotrze do drugiej klatki w bloku.

bez przesady. mam teraz po prostu studia do zaliczenia. to one są priorytetem. więc jakby nie patrzeć teraz takie inicjatywy ode mnie będą niemrawe.
na razie jest to niewielki, skromny projekt studenta. teraz to jest prawie nic, szanse są bardzo małe, ale powiedzcie mi niby czemu nie spróbować?

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Odpowiedz
kkap napisał(a):- zorientowaliście się w przepisach formalno-prawnych? Ile osób trzeba aby zarejestrować partię? Trzeba posiadać jakiś kapitał? Partia musi mieć jakąś siedzibę? Ile wynoszą początkowe opłaty administracyjne?

Czekam, aż odpowiesz na te pytania Uśmiech

666gonzo666 napisał(a):troche z tego co mówiłeś zostało już wzięte pod uwagę - zwłaszcza przepisy, te z tysiącem osób (no i cały czas piszemy że teraz tylko mocno "teoretyzujemy"). parę reklam(mniejszych) też jest, ale tylko wśród znajomych (dopóki nie będę miał kasy[ani inni stąd], nie mam nawet co myśleć o wykupieniu czegoś na jakichś portalach).

Czyli powiedzmy wprost - to nie jest poważny projekt.

Gonzo napisał(a): a co będziemy całą robotę odpierdalać od razu? leniwi jesteśmy.

Ok, podejrzewam, że nikt tego nie oczekuje. Ale minęły już 3 miesiące, a oprócz jałowej gadki nie zrobiliście praktycznie nic.
Odpowiedz
teoretycznie potrzeba 1000 ludzi do zarejestrowania. dopóki tylu się nie znajdzie, trudno oczekiwać rejestracji, nie?
a poparcie załatwiam, ale w niewielkim kręgu, na paru forach dyskusyjnych, także wśród znajomych o podobnych poglądach.
i tak, nie jest to powazny pomysł, bo ma za małą siłę. ale warto zrobić cokolwiek, niż nic, nie?

Odpowiedz
Tylko 3 użytkowników? Słabo. Krajowi Obrońcy Podatników mają aż 9 Duży uśmiech
Polecam poczytać libertarian: http://www.facebook.com/LibDlaBeki

"A hero ventures forth from the world of common day into a region of supernatural wonder: fabulous forces are there encountered and a decisive victory is won: the hero comes back from this mysterious adventure with the power to bestow boons on his fellow man." - Joseph Campbell o Rafale3006
Odpowiedz
Słupek napisał(a):Tylko 3 użytkowników? Słabo. Krajowi Obrońcy Podatników mają aż 9 Duży uśmiech

licząc że pewnie jeszcze xeo95pl i conrado666 się zarejestrują(założone dzisiaj rano więc czasu jeszcze nie mieli, bo ich po prostu nie ma) to będzie nieco więcej.(tak, wiem że kiepsko to wygląda Język ale lepiej zacząć w ogóle coś robić, niż nic)

Odpowiedz
666gonzo666 napisał(a):teoretycznie potrzeba 1000 ludzi do zarejestrowania. dopóki tylu się nie znajdzie, trudno oczekiwać rejestracji, nie?

A ile osób trzeba, aby założyć stowarzyszenie? Z tego co wiem, to trochę mniej, ale dokładnej liczby nie znam Oczko Pewien jestem jedynie tego, że na pewno prędzej ktoś z boku dołączy do zorganizowanej struktury, niż będzie się bawił z grupką ludzi, którzy może i mają jakąś ideę, ale zero pomysłu jak to wdrożyć w życie.

Gonzo napisał(a):a poparcie załatwiam, ale w niewielkim kręgu, na paru forach dyskusyjnych, także wśród znajomych o podobnych poglądach.

Widać to po dyskusji na waszym forum Duży uśmiech Jak dotąd wszystkie 3 nicki kojarzę z ateista.pl Oczko Wiele też mówi owe zdanie: "1 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 24 godziny: 666gonzo666"

Gonzo napisał(a):i tak, nie jest to powazny pomysł, bo ma za małą siłę. ale warto zrobić cokolwiek, niż nic, nie?

Warto robić coś kreatywnego. Robienie głupot z samej natury jest bezsensowne, ale udawanie, że owe głupoty są czymś pożytecznym jest już żenujące.

pzdr.
Odpowiedz
kkap napisał(a):A ile osób trzeba, aby założyć stowarzyszenie? Z tego co wiem, to trochę mniej, ale dokładnej liczby nie znam Oczko Pewien jestem jedynie tego, że na pewno prędzej ktoś z boku dołączy do zorganizowanej struktury, niż będzie się bawił z grupką ludzi, którzy może i mają jakąś ideę, ale zero pomysłu jak to wdrożyć w życie.

Widać to po dyskusji na waszym forum Duży uśmiech Jak dotąd wszystkie 3 nicki kojarzę z ateista.pl Oczko Wiele też mówi owe zdanie: "1 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 24 godziny: 666gonzo666"

Warto robić coś kreatywnego. Robienie głupot z samej natury jest bezsensowne, ale udawanie, że owe głupoty są czymś pożytecznym jest już żenujące.

pzdr.

15 pełnoletnich. może rzeczywiście stowarzyszenie byłoby lepsze....
tamto forum na razie mało mnie interesuje, więc jakoś specjalnie go nie rozwijam.
to samo można by stwierdzić o całych dyskusjach tutaj np na temat narkotyków.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości