To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ateista.pl na Wikipedii
#1
Tak mnie ostatnio nachodziły myśli, żeby lepiej przygotować hasła dotyczące ateizmu na Wikipedii. Byłby ktoś chętny mi pomóc? Parę moich planów:

1. Stworzenie wpisu o stronie ateista.pl Najlepiej, żeby zrobił to bart, albo niech chociaż powie, jakie informacji chciałby, żeby tam się znalazły Oczko (O ile w ogóle)
2. Osobiście chciałbym się głównie skupić na haśle Bóg - opisaniu zwłaszcza nowoczesnych koncepcji dot. Boga, chociażby myśli Freuda, czy myślicieli mówiących, że Bóg to składowa ideałów ludzkich.

Mam zamiar się zabrać do tego gdzieś w przyszłym tygodniu, bo teraz plany gonią Oczko Czekam na wasze uwagi i propozycje.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
#2
Pobawie sie w jasnowidza... mmm widze, wojne edycyjna Język
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#3
Hm? Jeśli się wszystko poprze odpowiednimi źródłami, moderacja Wikipedii będzie po naszej stronie.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
#4
Nie zapomnijcie o Meslierze, Holbachu, Feuerbachu i współczesnym Michelu Onfray'u (to taka moja osobista prośba).
Powodzenia życzę!
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
forge napisał(a):Tak mnie ostatnio nachodziły myśli, żeby lepiej przygotować hasła dotyczące ateizmu na Wikipedii. Byłby ktoś chętny mi pomóc? Parę moich planów:

1. Stworzenie wpisu o stronie ateista.pl Najlepiej, żeby zrobił to bart, albo niech chociaż powie, jakie informacji chciałby, żeby tam się znalazły Oczko (O ile w ogóle)
Tutaj jest jakiś zarys kryteriów, jaki musi spełniać taki opis encyklopedyczny strony internetowej:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:E...nternetowe

forge napisał(a):2. Osobiście chciałbym się głównie skupić na haśle Bóg - opisaniu zwłaszcza nowoczesnych koncepcji dot. Boga, chociażby myśli Freuda, czy myślicieli mówiących, że Bóg to składowa ideałów ludzkich.

Mam zamiar się zabrać do tego gdzieś w przyszłym tygodniu, bo teraz plany gonią Oczko Czekam na wasze uwagi i propozycje.

Najlepiej jakbyś stworzył najpierw artykuł, dodał zwikizował (czy jak to się tam nazywało), dał źródła a na końcu dopiero dodał materiał do Wikipedii. Inaczej zapewne zrobi się bałagan a ludzie zaczną w tym grzebać czy usuwać.
Give me your lips for just a moment,
And my imagination will make that moment live.
Give me what you alone can give,
A kiss to build a dream on.
Odpowiedz
#6
Cytat:Tutaj jest jakiś zarys kryteriów, jaki musi spełniać taki opis encyklopedyczny strony internetowej:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikiped...ny_internetowe
Nie łapiemy się?

Cytat:Najlepiej jakbyś stworzył najpierw artykuł, dodał zwikizował (czy jak to się tam nazywało), dał źródła a na końcu dopiero dodał materiał do Wikipedii. Inaczej zapewne zrobi się bałagan a ludzie zaczną w tym grzebać czy usuwać.
Hasło Bóg już istnieje, miałem na myśli jego poszerzenie Język Ale tak, wpierw napiszę oźródłowany artykuł, potem go dokleję do Wiki.

Cytat:Nie zapomnijcie o Meslierze, Holbachu, Feuerbachu i współczesnym Michelu Onfray'u (to taka moja osobista prośba).
Powodzenia życzę!
Jasne Uśmiech


Dodam, że myślę też o przełumaczeniu większości tekstu z anglojęzycznej wiki.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
#7
forge napisał(a):Nie łapiemy się?
Nie mam pojęcia, zależy od reszty wikipedystów, ale zawsze warto wiedzieć pod jakim kątem jest oceniane dana strona/forum.

forge napisał(a):Hasło Bóg już istnieje, miałem na myśli jego poszerzenie Język Ale tak, wpierw napiszę oźródłowany artykuł, potem go dokleję do Wiki.
Wiem, że poszerzenie, ale pytałeś o radę. :p Zawsze lepiej dodawać coś kompletnego. Nawet jeśli wymagało by to przepisania od nowa tekstu.
Give me your lips for just a moment,
And my imagination will make that moment live.
Give me what you alone can give,
A kiss to build a dream on.
Odpowiedz
#8
Z artykułem o Ateiście.pl już próbowałem jakieś 2 lata temu. Skasowano go tego samego dnia z adnotacją "karzełek w porównaniu z Racjonalistą". Dziś, jeśli chodzi o popularność ta różnica jeszcze bardziej się pogłębiła.
Odpowiedz
#9
Jeśli chodzi o hasło ateista.pl, to faktycznie chyba nie mamy co się tam pchać Oczko Za mali jesteśmy. Ale elita z definicji musi być nieliczna Język

A hasło "ateizm" jest chyba dość szeroko opracowane, no i jesteśmy pierwsi w linkach zewnętrznych.

Wreszcie pozostaje pytanie: czy większa popularność wyjdzie nam na zdrowie? Podniesie poziom?
Odpowiedz
#10
Fakt, sam wpis o serwisie można pominąć Język Jednak co do reszty haseł bardziej bym się przyłożył, bo są pełne błędów i niedokończone.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
#11
Wookie napisał(a):Z artykułem o Ateiście.pl już próbowałem jakieś 2 lata temu. Skasowano go tego samego dnia z adnotacją "karzełek w porównaniu z Racjonalistą".

No nie mów ze jedynym ateistycznym molochem reprezentacyjnym są ci staliniści? Ja pierdole, co wizytówka. :|
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
#12
Też mi przykro z tego powodu, ale widać jak mainstream to mainstream...
Odpowiedz
#13
Rothein napisał(a):No nie mów ze jedynym ateistycznym molochem reprezentacyjnym są ci staliniści? Ja pierdole, co wizytówka. :|

Nie jesteśmy wobec nich konkurencyjni, bo nie robimy świeckich chrztów, świeckich bierzmowań itp. Oczko Duży uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#14
Ale oni chyba nie mają Zlotów przez duże Zapicie.
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
#15
Za to mają z dyskusjami panelowymi Oczko U nas ledwo film przeszedł Język
Odpowiedz
#16
Dysku... Dyskusje? I to panelowe? Zdezorientowanyhock: Łomatkoicórko! Założę się, że jeszcze degustację francuskich serów i oglądanie rodzinnych albumów pierwszej pary złączonej świeckim węzłem małżeńskim...
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości