To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zemsta
#81
Nie jest słuszna, nie jest sprawiedliwa. Posłużę się przykładem, na którego temat ostatnio dyskutowałem ze znajomym - WŚ, tylu obywateli Naszego Państwa zginęło. I co będzie po zemście? Poczucie wyższości? Nie, dla mnie jesteś jeszcze niższy od oprawców tych zbrodni. Choćbyś chciał zabić niemców całe rzesze to po pierwsze zmarłym bliskim z okresu I i II WŚ nie przywróci życia, a po drugie zamiast być kimś lepszym, wybaczyć, stajesz się takim samym skurwysynem jak oni. I co w tym takiego fajnego? Nie lepiej pokazać swoją wyższość?
Odpowiedz
#82
Oj, Głupiec, dobry nick wybrałeś. Fry na pewno chodziło o zemstę na tamtych oprawcach, gdyby żyli. Albo, skoro nie żyją, przynajmniej oficjalne potępienie tych, którzy brali w tym udział, mogąc tego nie robić - i to ludzi nie tylko tych na najwyższych stołkach.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
#83
Dziękuje za słowa uznania. Odnosiłem się do pierwszego postu w tym temacie, nie do postu Fry'a.
Odpowiedz
#84
czyli uważasz, że winnych kradzieży karać trzeba, a winnych ludobójstwa już nie, bo to niegodziwe???
o_O

Odpowiedz
#85
lumberjack napisał(a):Co sądzicie o zemście?


Niewiele jest w życiu przyjemności równych zemście.
Charakter wyjątkowej kanalii, jaką mam zaszczyt bywać, inicjuje wówczas potężne bodźce stymulujące rejony mózgu odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności.
Jak każda radocha, umięjętnie dozowana, stymulowana, przedłużana, wyczekana, potrafi znacząco umilić życie. Należę do smakoszy.Oczko

Na marginesie dodać należy, że myśl o choćby cieniu potencjalnej zemsty, może przedłużyć życie, pomóc przetrwać najgorsze upokorzenia i męki, przesłuchania.
Mój dziadziuś, szara eminencja poznańskiego ub, uciekał przez całą końcówkę życia przed karzącą, najemniczą ręką swych ofiar. Dorwali go w Kanadzie, gdzie w jakiejś wiejskiej szopie zakończył swój czerstwy żywot z podłączonymi organami pod trójfazę.
oczywiście że krowa
Odpowiedz
#86
chybaśmy się nie zrozumieli chłopcy, tak nie powiedziałem - bynajmniej nie o to mi chodziło

pozwólcie sobie raz jeszcze wytłumaczyć. mój znajomek chciał się zemścić na teraźniejszych niemcach, którzy nie mogą być winni za to co zrobili ich przodkowie - stąd wniosek, nie karać niewinnych, a tylko winnych.
Odpowiedz
#87
Głupiec napisał(a):pozwólcie sobie raz jeszcze wytłumaczyć. mój znajomek chciał się zemścić na teraźniejszych niemcach, którzy nie mogą być winni za to co zrobili ich przodkowie - stąd wniosek, nie karać niewinnych, a tylko winnych.
to zwykły debil z niego i się nim nie ma co przejmować.

Odpowiedz
#88
Zwracam honor Język
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości