To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Giertych Maciej gada od rzeczy
#21
andy napisał(a):JP2 lubił Franko to teraz nic dziwnego,że Giertych-stary bredzi o Franco. Szkoda,że w PE nie wspomniał o zażyłej przyjaźni tych dwóch panów. To byłby ubaw

No proszę... :lol2: Ale skoro nasz święty papież Franco lubił, to chyba nie mógł on być aż taki zły :lol2: Wychodzi na to, że co niektórzy (bardziej konserwatywni) by chcieli aby takie dyktatury religijno-konserwatywne były zjawiskiem dość powszechnym w europie :lol2: I tak jeden został wyklętym złym faszystowskim dyktatorem (częściowo może niezasłużenie) a drugi prawie świętym obdarzonym ,w co bardziej zacofanych krajach europejskich, kultem jednostki więklszym niż za Stalina... Jak to się czasem dziwnie układa :lol2:

GB napisał(a):No cóż, jeśli chodzi o Franko to mniej więcej mogę się zgodzić, natomiast taka uwaga w ustach Giertycha brzmi żałośnie.

Jak wszystko w tej rodzinie... Język
Odpowiedz
#22
JP 2 zresztą uwielbial także Pinocheta. :]
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz
#23
Jaskier napisał(a):JP 2 zresztą uwielbial także Pinocheta.

Czyżby jakiś ukryty pociąg do niegrzecznych chłopców w mundurach :lol2: :lol2: :lol2: A tak na serio, to wcale mnie to nie dziwi - papież konserwatysta popiera/lubi konserwatywnych zbrodniarzy...
Odpowiedz
#24
Jaskier napisał(a):JP 2 zresztą uwielbial także Pinocheta. :]

A Pol-pota nie uwielbiał? Duży uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#25
pilaster napisał(a):A Pol-pota nie uwielbiał
Nie, bo Polpot był "czerwony", a Wojtyła miał sympatię do prawicowych zbrodniarzy.
Odpowiedz
#26
Al-Rahim napisał(a):
pilaster napisał(a):A Pol-pota nie uwielbiał
Nie, bo Polpot był "czerwony", a Wojtyła miał sympatię do prawicowych zbrodniarzy.

Po czym to poznać?

A w ogóle zawsze warto się dowiedzieć, ze dla Al-rahima niechęć do lewicowych zbrodniarzy jest czymś nie do przyjęcia Uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#27
Al-Rahim: w związku że nie prowadzę rozmów z tym kuta**m, muszę zauważyć że znowu wkłada Ci w usta słowa których nie powiedziałeś. Jak każdy jeb*ny prawicowiec...
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#28
I właśnie dlatego nie prowadzę już rozmów z pilastrem.
Odpowiedz
#29
pilaster napisał(a):A w ogóle zawsze warto się dowiedzieć, ze dla Al-rahima niechęć do lewicowych zbrodniarzy jest czymś nie do przyjęcia

Gadzasz bzdury. ja naprzykład mam poglądy raczej lewicowe, a jednak brzydzę się osobą Stalina tak samo jak Hitlera.

[Obrazek: Banner-the-skywalker-family-10169607-600-120.jpg]

EH
Odpowiedz
#30
Al-Rahim napisał(a):I właśnie dlatego nie prowadzę już rozmów z pilastrem.

Ja też z nim już nie gadam...dla mnie to zwykły troll i nie wiem dlaczego ktoś jeszcze widzi sens "rozmowy" z WOSW. Może za krótko są na forum, albo nie mieli z nim bezpośredniego starcia...U mnie ma ignora :!:
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery


Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
#31
Racjonalista napisał(a):
pilaster napisał(a):A w ogóle zawsze warto się dowiedzieć, ze dla Al-rahima niechęć do lewicowych zbrodniarzy jest czymś nie do przyjęcia

Gadzasz bzdury. ja naprzykład mam poglądy raczej lewicowe, a jednak brzydzę się osobą Stalina tak samo jak Hitlera.

Ty tak. Ale jak widac nie wszyscy. Z resztą Hitler też był lewicowy. Natomiast Franco, czy Pinochet nie.

A skoro się twierdzi, że JP2 "hołubił zbrodniarzy" (lewicowych, czy nie) to warto by to poprzeć jakimś argumentem. Bo np trudno by było papiezowi "hołubić" Franco, skoro ten zmarł na trzy lata przed początkiem pontyfikatu Uśmiech
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości