Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum
Przepraszam najmocniej! Przeniosłem tu część postów z wątku o najtrafniejszych cytatach, potem chciałem usunąć jeden z nich - i usunąłem cały wątek... Posty już nie wrócą, natomiast chciałbym wznowić wątek utworzony przez lumberjacka (szczęściem mam go w schowku):

Temat z trafnymi wypowiedziami ulega deprecjacji pod wpływem zalewu cytatów - śmiesznych popierdółek, a chyba chodzi o to, by tam znajdowały się najciekawsze myśli.

Proszę, by zapodawać tutaj wypowiedzi śmieszne, poprawiające humor, rozweselające etc.
Odpowiedz
Cytat:Przepraszam najmocniej! Przeniosłem tu część postów z wątku o najtrafniejszych cytatach, potem chciałem usunąć jeden z nich - i usunąłem cały wątek... Posty już nie wrócą, natomiast chciałbym wznowić wątek utworzony przez lumberjacka (szczęściem mam go w schowku):
Uśmiałem się. Język
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Zatem dobrze się wątek zaczyna Oczko Jak to mówią, ten się nie myli, co nic nie robi Uśmiech
Odpowiedz
E tam Bart, przepraszasz od razu Oczko To ja zapodam od razu autorski Oczko (wiem wiem mam specyficzne poczucie humoru), wbrew pozorom zawiera ciekawszą głębie.

Bart napisał(a):Zatem dobrze się wątek zaczyna Oczko Jak to mówią, ten się nie myli, co nic nie robi Uśmiech

Bóg się nie myli

.
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Jak zawsze niezawodny, nasz mesjasz Hadrian:

Cytat:Wszechświat powstał z nicości, ale nicość to nic i zarazem nie nic, zarazem nicość to wszystko, ale 0 to jednak nie jest nic i jest nic, nicość z nicości itd itp itd.
Ocipieć można...

Duży uśmiech
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
Sagittarius napisał(a):Jak zawsze niezawodny, nasz mesjasz Hadrian

Pomyliłeś mnie z sobą mesjaszu? Duży uśmiech

Odpowiedz
Cytat:Wszechświat powstał z nicości, ale nicość to nic i zarazem nie nic, zarazem nicość to wszystko, ale 0 to jednak nie jest nic i jest nic, nicość z nicości itd itp itd.
Kogoś mi to przypomina... Bojachce...
Odpowiedz
Hastur napisał(a):Bojachce...
niezapomniany wicher i jego chora spontaniczność...

Odpowiedz
Nota bene parę pierwszych stron tego wątku można by spokojnie zapełnić cytatami Wichra...
Cytat:jestem w fikcji realnej,w fikcji takiej,w realności fałszywej,fałszywość to fikcja,fałszywość to to,tak jest,fałszywość to prawda,tak jest ,czyli nie jest zła
Odpowiedz
aztec napisał(a):Ten Pilaster to biedny człowiek, :-)
przez ateistów uważany za filozofującego katolika,
przez katolików uważany za wojującego ateistę,

Uwięziony między religią a rozumem. ;-)
Uwięziony między portalem forum.wiara.pl a forum.ateista.pl
Gdy myślał, że znalazł coś pośredniego,
to go zabanowali.

Smutna historia, nieszczęśliwego człowieka ;-)

Sprawiło, że się może nie śmiałem, ale uśmiechnąłem a to chyba też się liczy.
[FONT=&quot]"... Rzadkimi są ludzie nie ulegający urojeniom i mający odwagę spojrzeć w obliczę prawdy, przed którą korzy się hołota. " [/FONT] [FONT=&quot]Anatol France[/FONT]
Odpowiedz
nasz niezastąpiony bełkot ,mr H:
Cytat:Jeden z drugim pisze o teorii nieskończonej gęstości, co oznacza ni mniej, ni więcej jak wszechmoc gęstości.
mnie to się skojarzyło z Boskim Zatwardzeniem

Odpowiedz
idiota napisał(a):no właśnie.
piszesz cięgiem o nicościach, nieskończonościach, wszechwiedzach i innych tego typu dziwactwach i potem masz pretensje, że biorą cię za popierdolonego.
Duży uśmiech
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
Hadrian napisał(a):Ja uważam, że to ty jesteś popierdolony i co z tego? Nie mam do Ciebie pretensji, że jesteś.

To się nazywa tolerancja - nie mam do ciebie pretensji o to ze jesteś popierdolony. Uśmiałem się z tego. Hadrian ma poczucie humoru Duży uśmiech
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
seth666 napisał(a):nie nazwałbym tego cudami ale degeneracją i degrengoladą:lol2: społeczeństwo feministek i pedałów, dzieci kapujących na własnych rodziców itd Aż w końcu bajka się skończy gdy zajebią ich wszystkich muzułmanie :lol2:
Nie wiem dlaczego, ale śmiałem się jak głupi, gdy zobaczyłem tę wzmiankę o muzułmanach. Uśmiech
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
demon napisał(a):Bierzmowanie jest zajebiste! Bierzmowanie urywa dupę!
To tyle ode mnie. Oddaję głos do studia.

Jak dla mnie moc, ale mam wypaczone poczucie humoruDuży uśmiech
Michał Wójtowicz

Religion can never reform mankind because religion is a slavery

Cytat:
pilaster napisał(a):Proszę zwrócić uwagę, że nawet osoby nie podejrzewane o sympatię do Krk, jak Śsz, przyznają, że reakcja na "pedofilię" jest czysto emocjonalna, instynktowna, nie mająca żadnego uzasadnienia racjonalnego

Nadal Pilaster nie wyjaśnił nam czy jest idiotą i nie zrozumiał co napisał ŚS czy jest manipulatorem i specjalnie wyciaga błędne wnioski.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Niestety powoli zaczynam już łysieć. A tylko 24 lata mam. Wniosek - Boga nie ma.

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Odpowiedz
Odnośnie zakazu kontaktu muzułmanek z obcymi mężczyznami:

OverHit napisał(a):Jak zostawisz kiełbasę bez opakowania na ulicy i pies ją zje, to będzie wina psa czy braku opakowania?
Odpowiedz
Z tego co zauważyłem muzułmanie często używają tej metafory w tym kontekście.
Podobnie jak katolicy "lizanie lizaka przez szybę" w kontekście wiadomym.
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz
FlauFly napisał(a):Z tego co zauważyłem muzułmanie często używają tej metafory w tym kontekście.
Podobnie jak katolicy "lizanie lizaka przez szybę" w kontekście wiadomym.
nieczyste myśli? Język
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
No, chodzi o prezerwatywy generalnie...
Matematyka jest niezmysłową rzeczywistością, która istnieje niezależnie zarówno od aktów, jak i dyspozycji ludzkiego umysłu i jest tylko odkrywana, prawdopodobnie bardzo niekompletnie, przez ludzki umysł

Kurt Gödel

Mój blog - http://flaufly.wordpress.com/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości