Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum
Super by było, gdybyście przy cytacie dodawali linka do źródła wypowiedzi. Wtedy można ją lepiej docenić, gdy się widzi szerszy kontekst. Oczywiście można sobie znaleźć samemu, ale po coś te linki są.
Odpowiedz
von.grzanka napisał(a):Zależy które kopie. Kopia kopii nierówna.
A więc wszystko jest kopią?
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
Seth napisał(a):(...)I co gorsza że nikt z tym nic nie próbuje robić. Jak wyjdą pedały na ulice, to ludzie biorą kamienie, jajka czy bejzbole. Budzi się moralność. Jak małolaty sie kurwią, to udajemy że tego nie widzimy.
1. Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej $vboptions[postminchars] znaków.
Odpowiedz
zielony napisał(a):A ja wczoraj pierwszy raz w życiu zrobiłem schab duszony (...) Syn (...) zajadał się jak Kilgore płodami. :p

Duży uśmiech
Odpowiedz
von.grzanka napisał(a):W ogóle doszło to stwardnienia języka.

współczucie...

Odpowiedz
TripleSix napisał(a):w internecie moge skonfrontować stanowiska oszołomów z fachowymi opiniami

w temacie o szczepionkach
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
http://www.forum.ateista.pl/showpost.php...count=2988
http://www.forum.ateista.pl/showpost.php...count=2989

Te dwa o mistycznym Stachurskym. Nie wrzucam tu w całości, bo nie chcę rozwalać kompozycji tego tematu.
Odpowiedz
kkap napisał(a):Nie można jednoznacznie stwierdzić, że tak, ani że nie. Być może jakaś korelacja istnieje.
Aj, kkap, konieczne badania na zawartość sceptycyzmu we krwi... Oczko

[COLOR="Red"]lumberjack:
ale ja nie wiem czy przy kasowaniu te cycaty się nie przemieszczą, bo są po numerach[/COLOR]
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):Nie wiem skąd twe zdziwienie. Konserwatyzm jest procycowski.

:lol2: Dobre.
W procycowcach nasza nadzieja. Duży uśmiech
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
current napisał(a):A to akurat proste pytanie. Włochy przez 50 lat po wojnie budowały dobrobyt i teraz ich stać. My przez 50 lat po wojnie budowaliśmy socjalizm i nas na to nie stać.
Nie no, nie wiem dlaczego, ale ogromnie mnie to śmieszy. :lol2:
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Konkurs - kto to napisał? Duży uśmiech

Cytat:
No ale nie no, aktualnie nie mam ochoty na siebie zwracać takiej uwagi...
nil melius est quam cum ratione tacere

nil mirari, nil indignari, sed intellegere
Odpowiedz
przebija anarchokapitalistyczna skromność...

w zasadzie cala wypowiedź inicjująca ww. wątek nadaje się tu jak bum cyk cyk.

Odpowiedz
Cytat:w zasadzie cala wypowiedź inicjująca ww. wątek nadaje się tu jak bum cyk cyk.
Choć nie jest to wcale przez autora zamierzone.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
schweppes napisał(a):Bóg Cię kocha, pomimo iż jest Tobą zniesmaczony.
Nie no, rozjebało mnie. :lol2:

"Zniesmaczony". Duży uśmiech
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
von.grzanka o ziemii:

von.grzanka napisał(a):Teraz wiemy ze stuprocentową dokładnością, że jest kulą.

Mocne.
Odpowiedz
Cóż no Advice, tu Cię złapał Oczko

Na 100% to jest geoidą, czyli bryłą o nieregularnej powierzchni najbardziej zbliżoną kształtem do elipsoidy obrotowej.

Myślę, że wiesz takie podstawy, ale uczul się na przyszłość na to, że kiedy używasz uproszczeń, to nie dodawaj takich form jak owe "na 100%".
Odpowiedz
Rothein napisał(a):Taaa....a ja wybieram się gwiezdnymi wrotami w podróż dookoła wszechświata. Jak się przeniose w nadprzestrzeń to spotkam slimaki z nieznanego gwiadozbioru i osiągnę nieskończone istnienie stając się grzybem. :] A von.grzance wyjmę wtyczkę i grzanka zniknie w cyfrowym niebycie. Pamiętaj grzanka, aby osiągnąć nieśmiertelność musisz stać sie grzybem. Będziesz Pleśnią Wszechświata. Duży uśmiech
cytat zabbija Duży uśmiech
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
idiota napisał(a):a ja się chciałem dowiedzieć, gdzie tonic znalazł metkę rzeczywistości z podpisem boga.

"metka rzeczywistosci z podpisem boga" - zajebiscie sie mnie to sformulowanie podobuje Uśmiech
Odpowiedz
zawsze miałem wrażenie że wiersze Norwida są niespójne syntaktycznie...

Odpowiedz
idiota napisał(a):zawsze miałem wrażenie że wiersze Norwida są niespójne syntaktycznie...
Ale sto pięćdziesiąt lat temu walczył słowem z pustosłowiem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości