To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze wypowiedzi na forum
#41
Cytat:A to zależy w co się wierzy, ja wierze w ten sposób:Kiedy człowiek umiera jego połowa duszy idzie do Nawi a druga połowa odradza się pod postacią drzewa.
Hefeystos
Duży uśmiech
Odpowiedz
#42
skojarzenie z pratchettem?
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#43
http://www.forum.ateista.pl/showpost.php...count=3600

hehe
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#44
http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...post257129
Cytat:Przeczytałem odpowiedź Pilastra na blogu. Ponieważ jestem humanistą, odniosę się tylko do niematematycznych bzdur.
Buhaha Duży uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#45
lumberjack napisał(a):http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...post257129

Buhaha Duży uśmiech

To sie nazywa erystyka w wykonaniu racjonalista.pl Duży uśmiech
Odpowiedz
#46
Bóg napisał(a):Tygrys nie zjada drzewa chociaż by mógł. Dlaczego? Bo szanuje to drzewo. Proste? Myślisz, że tygrys się uczy by nie jeść drzew? Chyba nie. Ma wrodzony szacunek do drzew, które mimo, że posiadają dużo składników odżywczych nie są zjadane.

Faktycznie, proste.
Odpowiedz
#47
http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...post259380
idiota napisał(a):podobnie jak Hastur bym się chętnie dowiedział o co chodzi szczególnie z tym slammingiem.
czy to jakaś odmiana flaminga?
von.grzanka napisał(a):To specjalna technika, w skład której wchodzi lateks, duże ilości olejków, zatyczki z ogonkami, pętanie, bicze, pejcze, klapsy oraz dominacja.
idiota napisał(a):pomyliłeś.
to się nazywa "msza święta".

Zniszczyło mnie.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#48
bubelgum napisał(a):Moze ktos powinien leczyc z wiary w jedynego boga wszechmogacego co niebo i ziemia jest wszedzie i brak logiki ale nie wierzysz w to wierz dalej do smierci bo po smierci to dusza staje sie niewidzialna i widzi wszystko ale tylko to co dobre tak w rozsianiu chuj wie gdzie i chuj wie kto nad nia stoi
Swięci pańscy!

Odpowiedz
#49
Searcher napisał(a):Duża czesc narkotyków jest poświęcana szatanowi. Wtedy lepiej sie sprzedaje.

mozecie sie ze mna nie zgadzac, mozecie dissowac Searchera jako trolla ale IMHO ta wypowiedz to jeden z najlepszych tekstow jakie padly na tym forum. Uwielbiam kazdy fragment tej wypowiedzi. To jak wspaniale jest podzielona. Pierwsze zdanie jest samo w sobie zabojcze. Polaczenie narkotykow z szatanem to troche standard ale i tak smieszny niemniej prawdziwa kontrowersja to fakt poświecania narkotykow szatanowi (i to nie kilku narkotykow, tylko DUŻEJ czesci). Ale to jeszcze nic poniewaz zaraz potem nadchodzi drugie zdanie ktore po prostu rozpierdala tak ze nie mam juz wlasciwie nic do dodania. "Wtedy lepiej sie sprzedaje".
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz
#50
Kilgore Trout napisał(a):mozecie dissowac Searchera

"dissować" - ach, wspomnienia ;]

http://www.forum.ateista.pl/showthread.p...post144271
Odpowiedz
#51
Kilgore Trout napisał(a):mozecie sie ze mna nie zgadzac.
zgadzamy się!
tymniemniej chcielibyśmy się dowiedzieć w jakim temacie nasz oazowicz takie androny plótł...

Odpowiedz
#52
Kilgore Trout napisał(a):mozecie sie ze mna nie zgadzac, mozecie dissowac Searchera jako trolla ale IMHO ta wypowiedz to jeden z najlepszych tekstow jakie padly na tym forum. Uwielbiam kazdy fragment tej wypowiedzi. To jak wspaniale jest podzielona. Pierwsze zdanie jest samo w sobie zabojcze. Polaczenie narkotykow z szatanem to troche standard ale i tak smieszny niemniej prawdziwa kontrowersja to fakt poświecania narkotykow szatanowi (i to nie kilku narkotykow, tylko DUŻEJ czesci). Ale to jeszcze nic poniewaz zaraz potem nadchodzi drugie zdanie ktore po prostu rozpierdala tak ze nie mam juz wlasciwie nic do dodania. "Wtedy lepiej sie sprzedaje".
No konkret... Stoi Escobar w białej sutannie i poświęca kokę... lol
Odpowiedz
#53
idiota napisał(a):zgadzamy się!
tymniemniej chcielibyśmy się dowiedzieć w jakim temacie nasz oazowicz takie androny plótł...

http://www.forum.ateista.pl/showpost.php...stcount=61

ogólnie w tym temacie poleciały niezłe teksty xD
Odpowiedz
#54
http://www.forum.ateista.pl/showpost.php...count=1916 - miażdży.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#55
Kilgore Trout napisał(a):nie mozna i nie denerwuj mnie :]
Prosta riposta
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#56
parox napisał(a):[...] Bo w końcu z jakiego "prochu" powstał człowiek? Fakty są takie że powstał właśnie z bakterii zwanej plemnikiem przyssanej do jądra matki.

nie wiem czy to jest śmieszne, ale tekst jest tak absurdalny że nie chce żeby umknął
[SIZE="1"]Jedyna rzeczą, która nas ogranicza jest nasza wyobraźnia.

Żyj jakbyś miał umrzeć jutro, ucz się jakbyś miał żyć wiecznie.

[/SIZE]
Odpowiedz
#57
To ja się chyba pozbędę tych podłych bakterii, jeszcze mi coś zrobią :roll:

:lol2::lol2::lol2::lol2:
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
#58
zielony napisał(a):Hipnoza? - nie wiem, nie doświadczyłem.
Nie wiem, moje dziwne poczucie humoru
:roll:
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz
#59
The Phillrond napisał(a):To ja się chyba pozbędę tych podłych bakterii, jeszcze mi coś zrobią :roll:

:lol2::lol2::lol2::lol2:


Zrobią czy nie zrobią? Oto jest pytanie :lol2:
Czy moje "nie chcę" wymaga uzasadnienia? Czy muszę się tłumaczyć z tego, że "nie chcę"? Czy nie wystarczy sam fakt: nie chcę?
Odpowiedz
#60
Bóg napisał(a):Tak. W życiu niejednokrotnie już mówiłem ludziom, że moim zdaniem nie zasługują na życie (mówiłem to nawet grupom ludzi np. na wykładach)

:lol2:
Jak wielki jest upadek ludzkości najlepiej pokazuje fakt, że nie ma już ani jednego ludu czy plemienia u którego fakt narodzin wywoływałby żałobę i lamenty. (Cioran)

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości