To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna
#1
Duży uśmiech
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1...onnie.html

ciekaw jestem, czy nasze władze ulegną oszołomom i złamią konstytucję.
robiły to już nie raz, więc może i teraz - bo w końcu nie chodzi tu o meritum, tylko o Wielki Raban Motłochu
:p

nawet LW wypowiedział się - za a nawet przeciw Oczko
Świat nie potrzebuje Ciebie, nie potrzebuje Nikogo.

[SIZE="1"]http://chomikuj.pl/em_en[/SIZE]
Odpowiedz
#2
Na myśl pcha mi się ustawicznie: "oszołomy". Zachowują się jakby ich zmuszono do wzięcia udziału w tym koncercie. :roll: Ja rozumiem, oni uważają, że nie powinno się urządzać "skandalicznych koncertów" w "wielkie święto maryjne" (jedno z kilkudziesięciu?), ale na litość!... Czy to im daje prawo do decydowania o tym, co będą w ten dzień robić inni?
Taaa...

Najlepszy tekst:
Cytat:Na wizerunku Matki Bożej z Częstochowy umieścimy slogan, z pytaniem do władz: "Czy nie będziecie się wstydzić spojrzeć w oczy Królowej?"
I jeszcze:
Cytat:działacze komitetu rozważają apel do metropolity warszawskiego Kazimierza Nycza o nałożenie kary suspensy na prezydent Gronkiewicz-Waltz.
Ojej. Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Cytat:zaplanowany na 15 sierpnia występ znanej ze skandali gwiazdy kłóci się z powagą przypadającego tego dnia święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Z duzym prawdopodobienstwem kazdy dzien w roku to dla jakies grupy spolecznej wazne swieto, rocznica czy chuj wie co tam jeszcze. Czemu jedna grupa ma byc uprzywilejowana i narzucac reszcie kiedy moga odbywac sie koncerty rozrywkowe a kiedy nie? Nikt im nie kaze isc na ten koncert. Takie "intencje" w celu narzucania komus wlasnej woli powinny byc powszechnie napietnowane.
Niech zyje Lenin, Stalin i Jaroslaw Kaczynski!
Odpowiedz
#4
Tgc napisał(a):Nikt im nie kaze isc na ten koncert. Takie "intencje" w celu narzucania komus wlasnej woli powinny byc powszechnie napietnowane.
o właśnie. jak nie pasi to niech nie idą. chcą zabronić? pojeby...
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#5
Niech spier...ją do Watykanu, oszołomy jedne. Czekam na ten koncert odkąd się info pojawiło.
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#6
Cytat:Powód: zaplanowany na 15 sierpnia występ znanej ze skandali gwiazdy kłóci się z powagą przypadającego tego dnia święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i rocznicy Bitwy Warszawskiej.
I wszystko jasne 8O
Matka boska ( czy tam Maryja )także jest nazywana Madonną - ewidentnie to obawa przed dużo atrakcyjniejszą konkurencją Oczko

`Jakże nie mam być wilkiem stepowym i nędznym pustelnikiem pośrodku  świata, którego celów nie podzielam, którego radości są mi obce...`
H. Hesse ( `Wilk stepowy` )
 

Odpowiedz
#7
Suspensa dla Bufetowej??? A kiedy to ona została funkcjonariuszem kościelnym???
Cytat:Mimo wyjaśnień ratusza, że nie organizuje koncertu, działacze komitetu rozważają apel do metropolity warszawskiego Kazimierza Nycza o nałożenie kary suspensy na prezydent Gronkiewicz-Waltz. - To czasowe wykluczenie z Kościoła. Tak dzieje się, gdy katolik działa na szkodę wiary. Ma prawo wejść do kruchty, ale nie może przyjmować sakramentów świętych - wyjaśnia lider komitetu.
Przecież ten jełop nawet zasad własnej religii nie zna!!!
Niech może wynajmą jakiegoś muzzezina to na nią fatwe rzuci. Albo zielarka-znachorka kołtuna czarami ukręci.
Miłość to ekonomia, tu się handluje DNA.
Odpowiedz
#8
Bufetowa jest znana z tego, że jest gorliwą katoliczką. Oby tylko opamiętała się w porę i nie odoływała koncertu. Ludzie ją by chyba zlinczowali, a wybory samorządowe tuż tuż.
GG 763835 - jak ktoś chce zagadnąć

Byłby to najwspanialszy ze wszystkich możliwych światów, gdyby nie było na nim religii. John Adams (1735-1826)
Odpowiedz
#9
ale oszołomy nawet wałęsę po swojej stronie mają....
i co z tego. kto na nich zagłosuje jak zabronią koncertu?
pewnie myślałes że dzisiaj nie umrzesz? niespodzianka!

rexerex na moda!
Odpowiedz
#10
jebie się ludziom od słoneczka. "patrioci" i "katolicy" wielcy. ha...ha...
Odpowiedz
#11
Ci patryjoci i katolicy pewnie sami pójdą na ten kocert i się będą dobrze bawić.
Odpowiedz
#12
kurde.
widzicie?
nazizm - co, już chcą cenzurować co ludzie będą słuchać?
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#13
Oni nie protestują przeciwko jej piosenkom (a przynajmniej nie w głównej mierze).
Odpowiedz
#14
ta, nie piosenkom a przeciwko jej koncertowi. bo co, robi im konkurencję?
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#15
Żadna grupa społeczna nie powinna narzucać swojego zdania innej. Każdy powinen mieć możliwość wyboru.
Odpowiedz
#16
Anteros napisał(a):Żadna grupa społeczna nie powinna narzucać swojego zdania innej. Każdy powinen mieć możliwość wyboru.
no i własnie oni to łamią. w taką chwilę ma ochote ze mnie wyjść antyklerykał
Największy polski ateista. 110 kilo wagi.

konkluzja, po pewnej rozmowie - by pobić posąg ze Świebodzina, należy wybudować 34-metrową Sashę Grey, miażdzącą obcasem głowę biskupa.
Przerobienie wyspy Niue na raj podatkowy i BDSM-land też w planach.

"Zadbałem o o tę ponurą reputację, by odstraszyć podstępne zło, które dręczy nasz przeklęty kraj. Wiesz o czym mówię? o podatkach." Duży uśmiech

Harry Potter niesie lepsze przesłanie niż biblia.
Odpowiedz
#17
666gonzo666 napisał(a):ta, nie piosenkom a przeciwko jej koncertowi.

Wiszenie na krzyżu w koronie cierniowej a śpiewanie piosenek. Taaaak, rzeczywiście nie ma różnicy.
Odpowiedz
#18
Na krzyżu cierpieli też gladiatorzy, ten znak nie należy wyłącznie do chrześcijaństwa co do korony trochę przesada, jednak śpiewanie w święto to nie obraza, lecz prawo do alternatywy.
Odpowiedz
#19
http://wiadomosci.onet.pl/2009631,11,item.html

Cytat:Kochanowski podkreśla w liście, że [...] pseudonim piosenkarki [...] budzi kontrowersje.

To zapewne spisek mużydowskich masonów, że Madonna ma na imię Madonna.
Odpowiedz
#20
To ja jestem przeciwny organizowaniu pasterki w dzień przesilenia solarnego - tradycyjnego święta rzymskiego.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości