To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radyjko Maryja
#2
"telefon do RM: – Miałam do usunięcia ząb... i to mądrości. Bardzo się bałam i poszłam do kościoła, i modliłam się: „Panie Jezu, co to będzie, co to będzie...”. I taka myśl mi wtedy przyszła do głowy: to ja się boję o ból zęba, a przecież Jego na tym krzyżu bardziej bolało. No to zaczęłam się modlić i ofiarowałam Jezusowi ten ząb. Poszłam do dentystki, a Jezus mi to wynagrodził i wcale mnie nie bolało."
moj faworyt Szczęśliwy
"W zasadzie najważniejsze jest życie. A jak już jest życie to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje się życie za wolność. I już nie wiadomo co jest najważniejsze"
Marek Edelman
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Radyjko Maryja - przez Jaskier - 07.07.2006, 19:37
Radyjko Maryja - przez Jaskier - 07.07.2006, 19:43
Radyjko Maryja - przez brt - 07.07.2006, 22:37
Radyjko Maryja - przez Czarna 87 - 07.07.2006, 22:39
Radyjko Maryja - przez tiberius - 08.07.2006, 20:24
Radyjko Maryja - przez kkap - 08.07.2006, 22:38
Radyjko Maryja - przez tiberius - 09.07.2006, 18:41
Radyjko Maryja - przez God - 10.07.2006, 03:08
Radyjko Maryja - przez Helmutt - 10.07.2006, 08:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości