To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aborcja od kuchni- czy nadal jesteś pewien swego?
ErgoProxy napisał(a): Potencjalnie to wszyscy jesteśmy trupami. Jakie prawa przysługują zwłokom?

Zwłokom nie, ale krewnym zwłok już przykładowo tak.



Dragula napisał(a): Chodzi o to, że prolajfersi mają rację ze swoim "cywilizacja śmierci morduje dzieci dla wygody"? Mi taka cywilizacja całkiem odpowiada Język

Kolejny przykład. Actioni contrariam semper et aequalem esse reactionem
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
No ale wszyscy potencjalni krewni też są potencjalnymi trupami.
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
Hmm... Trupy mają krewnych, potencjalne trupy także. "Potencjalni krewni" to osoby jeszcze nieurodzone / nie-poczęte, w zależności od definicji. Inna będzie wykładnia dla prolajfów a inna dla proczojsów.

I w sumie zwłoki też mają prawa. Ale to chyba już za daleki offtop.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
Bynajmniej. O to chyba biega Socjopapie w tym drugim wątku. Zewłok nie osoba, a prawa ma; z płodem może być podobnie, ale to trzeba odpowiednio u-ar-gu-men-to-wać.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Ergo, doceniam Twoją próbę mediacji, ale powyższy konstruktywny punkt zauważyłem i się do niego odniosłem. A było jeszcze wiele innych punktów, nie tylko o prawach płodów/zygot, ale i sporo o prawach "ludzi na literę z." do postulowania tychże praw. Z niejasną - dla mnie - defincją tejże grupy.

Pozwól, że zostawię tamten temat tak, jak jest. I tak w coraz większej liczbie topiców przewija się ten aktualny wątek, może lepszy będzie restart niż wałkowanie w martwym punkcie.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości