To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria dla amatorów i nie tylko
Kolejna porcja robactwa Uśmiech
[Obrazek: b870da40ce6cf1cfm.jpg]

[Obrazek: 176741f155b52aa9m.jpg]

[Obrazek: 0d4753a5cc84f990m.jpg]

[Obrazek: 8fa030263cbb345bm.jpg]

[Obrazek: 2fa34a7fabd121adm.jpg]

Odpowiedz
Sam robisz te zdjęcia? Nadawałyby się do digarta - porządne konto byś stworzył.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Tak, są wg mnie naprawdę niezłe Uśmiech
Get into the car
We'll be the passengers
We'll ride through the city tonight
We'll see the city's ripped backside
We'll see the bright and hollow sky
We'll see the stars that shine so bright
Stars made for us tonight!
Odpowiedz
Dziękuję:lups: Zdjęcia robię sam, zwykłym kompaktem.
Z pająkiem były drobne problemy, bo bałem się do niego aparat zbliżyć Język

Odpowiedz
I dobrze, kompakty najlepsze do makro. Choć akurat nie te zwykłe.
Gdzie upolowałeś takie okazy?
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
Właśnie mi przypomnieliście że złapałem dziś żabkę Język No i zrobiłem fotkę komórką. Wrzucam jako taką ciekawostkę.

BTW. Thor świetne foty.


Załączone pliki
.jpg   DSC00049.jpg (Rozmiar: 88.42 KB / Pobrań: 11)
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
avidal napisał(a):Gdzie upolowałeś takie okazy?

Motyle w Tajlandii, a pająka w Kambodży w... muzeum Język

Odpowiedz
Przyroda to najlepsze, co Tajlandia ma do zaoferowania. Choć niektórzy mogą preferować innego rodzaju piękno natury, z którego słynie Bangkok.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
Dziś motyl patriotyczny, znaleziony w kuchni.

[Obrazek: b6a3f3ba7085d58bm.jpg]

Odpowiedz
Gratuluję Wam wspaniałych zdjęć! Moja stara cyfrówka niewiele może zdziałać, jednak każdego lata udaję się na małe safari - oto parę zdjęć z moich polowań:

1. Trzepla zielona
2. Czerwończyk nieparek
3. Kruszczyca złotawka
3. Modraszek argiades
4. Tygrzyk paskowany

Jeszcze modliszka zwyczajna - dosyć rzadki gatunek w naszym kraju, choć podobno można ją spotkać w coraz to nowych miejscach:


Załączone pliki
.jpg   Trzepla zielona - Ophiogomphus cecilia.JPG (Rozmiar: 91.8 KB / Pobrań: 5)
.jpg   Czerwończyk nieparek.JPG (Rozmiar: 92.19 KB / Pobrań: 5)
.jpg   Kruszczyca złotawka - Cetonia aurata.jpg (Rozmiar: 92.7 KB / Pobrań: 4)
.jpg   Modraszek argiades - Cupido argiades.JPG (Rozmiar: 93.33 KB / Pobrań: 4)
.jpg   Tygrzyk paskowany - Argiope bruennichi.JPG (Rozmiar: 93.93 KB / Pobrań: 9)
.jpg   Modliszka zwyczajna.JPG (Rozmiar: 90.83 KB / Pobrań: 13)
Odpowiedz
... @black cat ! Oczko
Pikną modliszkę widuję od nastu lat corocznie na Zdolnym Śląsku / stawy milickie /, ale fakt w tym roku po raz pierwszy zobaczyłem na Podlasiu , konsumowała stonkę ziemniaczaną !

:]
PZDR
kumpel TORA NAAGI - aktualnie w trakcie lotu nad kukułczym gniazdem w towarzystwie Yossariana !!!
Odpowiedz
heninsyn, a czy udało Ci się uwiecznić ten moment? Ja żałuję, że nie udało mi się sfotografować dwóch modliszek lecących razem i przysiadających na wierzbie, ale to było wtedy kiedy pierwszy raz zobaczyłam modliszkę, w dodatku lecącą (dość imponujący widok) i zwyczajnie nie zdążyłam nawet uruchomić aparatu. Skoro jednak systematycznie zwiększa się jej liczebność to pewnie będzie jeszcze nie jedna okazja.
Odpowiedz
Witam wszystkich Uśmiech
Już od dłuższego czasu odwiedzam forum ateista.pl, jednak nie miałem motywacji, aby napisać jakiegoś posta. Dziś postanowiłem to zmienić. Daję więc kilka zdjęć przyrodniczych. Jeśli się spodobają, chętnie pokażę jeszcze jakieś.


Załączone pliki
.jpg   2mnk5mc.jpg (Rozmiar: 89.21 KB / Pobrań: 9)
.jpg   2saxxfo.jpg (Rozmiar: 88.79 KB / Pobrań: 9)
.jpg   11u86t2.jpg (Rozmiar: 66.78 KB / Pobrań: 11)
.jpg   mmyctv.jpg (Rozmiar: 83.93 KB / Pobrań: 9)
Odpowiedz
Jee, nareszcie ktoś z lubelskiego. Duży uśmiech
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz
Dozer, zazdroszczę spotkania z zaskrońcem. Twoje zdjęcia są świetne! Jak masz więcej to śmiało dodawaj. Czy mógłbyś też napisać jakiego aparatu używasz?

Tymczasem zamieszczam kolejne zdjęcia:

1. Sułtanek śródziemnomorski
2. Latolistek kleopatra
3. Jeszcze nie wiem co to jest
4. Gąsienice rusałki pawika
5. Kaczki krzyżówki


Załączone pliki
.jpg   Sułtanek śródziemnomorski - Charaxes jasius.jpg (Rozmiar: 95.44 KB / Pobrań: 4)
.jpg   Latolistek kleopatra.jpg (Rozmiar: 78.57 KB / Pobrań: 6)
.jpg   niezidentyfikowany.jpg (Rozmiar: 93.43 KB / Pobrań: 12)
.jpg   Rusałka pawik - gąsienice.JPG (Rozmiar: 95.71 KB / Pobrań: 7)
.jpg   Kaczki krzyżówki.JPG (Rozmiar: 87.1 KB / Pobrań: 6)
Odpowiedz
black cat napisał(a):Czy mógłbyś też napisać jakiego aparatu używasz?

Używam Nikona Coolpix P90. Nie jest to lustrzanka, no ale nie jest też taki zły. Dodaję więc jeszcze kilka zdjęć.


Załączone pliki
.jpg   2ryn4a1.jpg (Rozmiar: 93.73 KB / Pobrań: 11)
.jpg   15rlc8m.jpg (Rozmiar: 71.03 KB / Pobrań: 15)
.jpg   33ni6p5.jpg (Rozmiar: 44.06 KB / Pobrań: 13)
.jpg   24470uh.jpg (Rozmiar: 58.79 KB / Pobrań: 10)
.jpg   rvae4n.jpg (Rozmiar: 74.96 KB / Pobrań: 15)
Odpowiedz
Witajcie

Podrzucam kilka fotek z Tatr. Przy okazji łażenia po wertepach, spotykam "źwierzynę".

Po kolei : Vipera Berus , wariant wysokogórski,

Marmota marmota,

Rupicapra rupicapra tatrica - tu musicie zabawić się w detektywów,
gdzie się ukrywa. Robię zdjęcia małą "durokamerką", a nie chciałem płoszyć .
Canis lupus familiaris wysokogórski

Pozdrawiam


Załączone pliki
.jpg   IMG_4780.jpg (Rozmiar: 100.23 KB / Pobrań: 16)
.jpg   IMG_4765.jpg (Rozmiar: 98.59 KB / Pobrań: 13)
.jpg   Tatry 2009 033.jpg (Rozmiar: 100.29 KB / Pobrań: 14)
.jpg   IMG_4684.jpg (Rozmiar: 98.42 KB / Pobrań: 18)
Odpowiedz
Próchnilec gałęzisty, zdjęcia z początku grudnia:


Załączone pliki
.jpg   1.jpg (Rozmiar: 33.69 KB / Pobrań: 20)
.jpg   2.jpg (Rozmiar: 24.83 KB / Pobrań: 15)
Promowanie upodmiotowienia kobiet i ich uświadamianie poprzez budowanie potencjału przed katastrofami związanymi z klimatem celem każdego świadomego Europejczyka. Bez sprawiedliwości w dziedzinie klimatu nie da się osiągnąć prawdziwej równości płci

Odpowiedz
Dozer napisał(a):Używam Nikona Coolpix P90. Nie jest to lustrzanka, no ale nie jest też taki zły.
Używasz go na surowo, czy może z akcesoriami (jakiś telekonwerter, albo dyfuzor?) Pytam z ciekawości, bo zastanawialem się nad tym modelem, choć ostatecznie wybralem casio exilim pro. W sezonie zademonstruję jego możliwości.
Najbardziej z serii podoba mi się fotka nr 5, Eristalis tenax .
Current jak zwykle piękne zdjęcia.
exeter napisał(a):Canis lupus familiaris wysokogórski
Rzadki okaz. Podobno nadają się do domowej hodowli.
Pomyśl tylko-tryliony organizmów kręcących sie dokoła, każdy pod hipnotycznym działaniem jedynej prawdy, wszystkie te prawdy identyczne i wszystkie logicznie sprzeczne ze sobą: Moje dziedziczne tworzywo jest najważniejszym tworzywem na Ziemi; jego przetrwanie usprawiedliwia twoją frustrację, ból, a nawet śmierć. I ty jesteś jednym z tych organizmów, i przeżywasz swoje życie w niewoli logicznego absurdu.
R.Wright [i]Moralne zwierzę
Odpowiedz
exeter napisał(a):Canis lupus familiaris wysokogórski

Tak zwane "futro samobieżne". Duży uśmiech
[SIZE="2"]agoreton.pl[/SIZE]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości